Jump to content
Sign in to follow this  
adas22

Maszyna Piwosza

Recommended Posts

Niektórzy śmiałkowie próbowali ważyć swoje piwa w domu, jednak były to ciecze ciemne, zawiesiste i po prostu okropne.

Hmmm... moje są całkiem dobre i ogólnie na razie jasne :) Ach te reklamy potrafią manipulować :)

Edited by rosek

"Niektórzy śmiałkowie próbowali ważyć swoje piwa w domu, jednak były to ciecze ciemne, zawiesiste i po prostu okropne. "

To nieźle pojechali.

"Niektórzy śmiałkowie próbowali ważyć swoje piwa w domu, jednak były to ciecze ciemne, zawiesiste i po prostu okropne. "

Ciekawe czy to wymyślił sklep czy te banialuki są powtarzane z innego źródła.

ciecz ciemna, zawiesista i po prostu okropna

może po prostu pili zawartość brew-kita ?? :) :)

Maszynkę można zapomnieć... może jakaś piwo-podobna ciecz z niej poleci.... ale moje piwa robione z nachmielonych ekstraktów wychodzą całkiem dobre. Jak chce się bawić w piwowarstwo dla początkujących to serdecznie polecam popularne "konserwy". :)

p.s. i ta cena..... za takie pieniądze kupisz zestaw startowy i surowce (brew-kity) na ok. 100 litrów piwa.

Edited by coelian

Niektórym mogła wyjść ciecz ciemna, zawiesista i po prostu okropna. Przyznawać się, komu się ciemna pszenica nie udała?

Trza sprawdzić, która zajęła ostatnie miejsce w jakimś konkursie :)

Maszyna jest całkiem ciekawa, to że nie nadaje się do robienia piwa to szczegół. Jest estetycznie wykonana i może służyć jako eksponat, ot taki gadżet.

może działa, dlaczego zaraz tak surowo oceniać... niczym maść na szczury- można tak, można inaczej :)

Ale sprawdzał nie będe, pozostając przy "cieczy ciemnej, zawiesistej, po prostu okropnej" :)

17 kufli to pewnie będzie 10l objętości czy to znaczy że działa na brewkity?

Pewnie ktoś kto kupi będzie się spodziewał klarownego, takiego jak ze sklepu piwa, a dostanie piwo mega mętne i pachnące intensywnie drożdżami po tym jak będzie podczas rozlewania ruszał tą kilku centymetrową warstwę drożdży :)

działa na jakieś proszki w torebkach:

http://www.toys4boys.pl/Mieszanka-Piwna-Mix-3---Lager-Pack-item2118.html

I co to kurka wodna jest "ODPIENIACZ" ?? :o

pewnie, żeby się nie pieniło, jakiś absurd :) :) raz widziałem jak facet łyżką w restauracji ściągał pianę z piwa :)

3 lata temu odwiedzałem kumpla w Bristolu i w jednym pubie mieli taki właśnie szajs, stało na szynku raczej jako kuriozum bo piwa z tego nikt nie kupował a i mi barman stanowczo odradził i uraczył pysznym Greene King's IPA :monster:

Może to off top... ale do piwa z tego sklepu najbardziej podoba mi się ta

latająca ważka,

Kufelek zimnego piwa, leżak na tarasie i loty po ogrodzie (albo nawet w domu):

:monster::D:D:smilies:

Edited by coelian

Wydaje mi się że ważka lata tylko w pomieszczeniach zamkniętych a nie na otwartej powierzchni. Byle wiaterek i nici z latania. Nie pokazali jak ląduje ... pewnie mocniejsze bym i po skrzydełkach, małe wygięcie i do kosza zabaweczka

my tu się naśmiewamy a niektóre sklepy piwowarskie wprowadzają do sprzedaży.

Już wczoraj chciałem o tym "raportować" - ale stwierdziłem, że z pewnych względów nie wypada ;)

Ale informacja nadaje się do "Ciekawe promocje w sklepach piwowarskich" - w końcu do tej pory było to na allegro za 725zł :)

Nawiasem mówiąc też jestem ciekaw smaku takiego... czegoś.

EDIT: a na innych sklepach to reklamują. Czy to "moralne" ?? :|:):):lol:

Edited by coelian

@ 2artu2: "pecunia non olet", skoro chcą dać pieniądze aby ten wspaniały serwis się rozwijał...to niech płacą :)

Cisza... edytować wpisy bo dym będzie :)

W końcu to tylko płatna reklama. Ludzie myślący potrafią się w rzeczywistości zorientować i wybrać to co dobre.

A jak kto się uprze to nawet dobre rady nie pomogą.