Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowita nowość, naturalnie kto jest zainteresowany dodaniem napisów i obróbką, zapraszam na PW po oryginał. Nazwę zawdzięczam Żonie, ponieważ stwierdziła, że jak to Doppelbock i dość mocny, to po nim można szybko odlecieć :D , więc skojarzenia trafne i jako że styl niemiecki to stąd też te małe messerschmitt'ki nad głową koźlaka-łobuziaka (wykrzykuje coś, piwo rozlał i ktoś mu limo zrobił). Wymagane napisy to Doppelbock (albo Koźlak Dubeltowy) Aviator, moc 7,91%, piwko dziś poszło w butelki.

post-5299-0-76678100-1387650781_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Żona wymyśliła coś takiego-poniżej, to etykietka do Honey Pomelo Ale, moja teoria jest taka: gdzieś w kniei przed wiekami pszczoły nie znalazły pyłku, ale trafiło im się duże pomelo miodowe, które właśnie niosą do ula, dlatego nazwa Pomelowy Ul i stylizacja na postarzony papier prawie (pierwotnie tylko czarny tusz). Cml i Hap dziś odebrali to piwko do oceny, bez etykietki niestety.

 

Z koźlakiem na razie zastój, nie pasuje mi żadna czcionka, ani układ.

post-5299-0-61052100-1388263268_thumb.jpg

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje "dzieło". Moja pierwsza etykieta i w ogóle praca w Photoshopie, więc uprasza się o podejście z rezerwą :)

 

Może nie jest to jakaś rewelacja, ale może w tym stylu idz:

aipa_niebieska_p.jpg

 

ps. Coś mnie tak jakoś na pomaganie dziś wzięło :P ale oczywiście nie chcę by ktoś odbierał jako hejowanie czy (nie daj Boże) wywyższanie się na innymi - po prostu uznałem, że jeśli mogę pomóc (bo mam odpowiednie możliwości i "warsztat") to pomagam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt szlachetny minimalizm, naćkane za dużo tekstu, ponieważ dopiero zaczęło bulkać mam jeszcze czas na poprawki (głównie interlinie).

 

gallery_6077_331_36786.png

 

edit: żeby nie śmiecić zbytnio

Panta Rei - ale kolorowa drukarka to na bogato!

Szybka korekta (potem ew. skrócenie nazwy drożdży o producenta czyli oszczędzam jedną linię i rezygnacja z italików w dwóch pierwszych linijkach):

 

edit 2:

wersja trzecia i najpewniej ostateczna

gallery_6077_331_18123.png

post-6077-0-20968300-1388489370_thumb.png

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.