Skocz do zawartości

etykiety piw domowych - uzupełniamy galerię


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno razowo dalej 0,4H. Ale robie tylko dwa rodzaje India Ale Pale i Stouta ciemnego wg. powiedzmy własnej receptury. I mam powtarzalność więc chyba warto   sprobować. Miesięcznie ok.2H

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przerzuciłem się ostatnio na takie oto etykiety:

Nowy projekt etykiety

Drukuję jednak w czerni na kolorowym papierze:

Nowy projekt etykiety - wersja czarno-biała do druku na drukarce mono

Sam jednak bym takiej etykiety nie zrobił - nie umiem obsługiwać tych różnych programików graficznych - tak więc z pomocą przyszła moja kuzynka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić w przyszłości z niej uniwersalną, ale to będzie wymagało przeniesienia składu na tył, bo inaczej się nie zmieści.

 

 

świetna grafika - Twoja?

nad składem zastanów się - tutaj się sporo miejsca jeśli panda zamknie etykietę jako góra-bok

 

post-5458-0-44584200-1441297474_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym zrobić w przyszłości z niej uniwersalną, ale to będzie wymagało przeniesienia składu na tył, bo inaczej się nie zmieści.

 

 

świetna grafika - Twoja?

nad składem zastanów się - tutaj się sporo miejsca jeśli panda zamknie etykietę jako góra-bok

 

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

 

Kradziona oczywiście  :/ Ale mam kilku znajomych na architekturze czy asp i nie będzie problemu z narysowaniem bardzo podobnej, może nawet trochę bardziej "piwnej", w sensie z jakimś chmielem.

Tyle, że ja dopiero 2 warki, także na razie pojadę na znalezionej w internetach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

tutaj eta do drugiej warki mojego NZPA (pierwsza grafika tutaj)

 

nie ma czegoś takiego jak prefer-owanego poza tym unikałbym łamania wyrazów w przypadku takiej etykiety

jest zapis o preferowanym szkle ale nie ma żadnego podanego jako odnośnik

jest nudno ze względu na użycie czcionki light oraz ikonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Podczas procesu tworzenia etykiety być może zdarzyło mi się nieumyślnie użyć znaku uważanego przez niektóre środowiska jako objęty czymś co można by nazwać prawem autorskim...

post-8273-0-41173600-1450815755_thumb.png

Edytowane przez dz1d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy graficiarze proszę o małą pomoc- nie mogę znaleźć wątku z takimi etykietami graficznymi instrukcjami jak nalewać domowe piwo. Niedawno to gdzieś widzialem tylko chyba złe slowo wpisalem do wyszukiwarki. Muszę rozdać parę piw ale robi mi się "dzień świstaka" jak ciągle muszę tłumaczyć to samo (a połowa z poinstruowanych pewnie i tak zamiesza osad), więc podeślijcie link bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam takich wątków, ale ja używam takiego tekstu: "Przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu. Nalewać bez osadu drożdżowego znajdującego się na dnie butelki. Najlepiej smakuje w temp. xx-xx°C." Dodatkowo wklejam obrazek przekreślonej butelki z napisem, nie pij z butelki.

ps.

Te pomysły podpatrzone gdzieś na forum.

 

A przy okazji, uzupełniam galerię o zaległą etykietę #8 RIS.

#08 Raróg (RIS) Etykieta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.