Skocz do zawartości

II Mikołajkowy KPD - Kraków 2012


tieroo

Rekomendowane odpowiedzi

http://wino.org.pl/forum/viewthread.php?tid=22052 Przeanalizuj proszę ten wątek i jeszcze ten: http://wino.org.pl/forum/viewthread.php?tid=25638 , zwłaszcza odstępy czasowe i powinieneś zrozumieć o co mi chodzi (zwłaszcza, że podczas drugiego nawet mnie choroba dopadła poważna, ale się wywiązałem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, ale to Ty pewnych rzeczy nie rozumiesz. Ale nie będę się wspierał - może masz rację i co dalej....

 

Pieron w tym roku nie idzie cię poznać na zdjęciu, w tamtym było można. Postępy są, dobry kamuflaż :D

To tak dla rozluźnienia atmosfery. Ach to napięcie przed opłatkowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtego wynika, że dwa miesiące trzeba czekać-żart świąteczny?

 

Dwa? Ja czekam 12 i jeszcze się nie doczekałem. ;)

 

Teraz to już po ptokach, bo porter dawno wypity i nawet następny uwarzony, ale "ten konkurs tak ma", więc napij się spokojnie piwa, bo kto wie jak będzie z tą Twoją metryczką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym rozesłałem:

- arkusze z eliminacji ze wszystkich 3 kategorii

- metryczki z kategorii IPA

- metryczki z kategorii Milk Stout

 

Wszystkich którzy na swoich skrzynkach nie znajda wyżej wymienionych arkuszy proszę o kontakt na PW

 

metryczki z kategorii świąteczne będą wysłane niedługo.

 

tieroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś, ktokolwiek, cokolwiek, kiedykolwiek dostał? Minęło już dawno 2giego stycznia i tak samo "niedługo".

Metryczki tieroo wysłał, nagrodę w HB wykorzystałem. Dziękuję :).

A jak dyplom dojdzie to się ucieszę (ale żeby nie było nie spieszy mi się) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest jakiś cień szansy na otrzymanie dyplomu z konkursu?

Myślę, że jest nie tylko cień.

Mam taką nadzieję. Odnoszę tylko wrażenie, że Organizator z przed i po konkursie to dwie różne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

17. Każdy piwowar, którego piwo weźmie udział w Konkursie, otrzyma metryczkę z oceną swojego piwa i

ewentualnymi uwagami jurorów Konkursu. Metryczki piw, które nie zakwalifikowały się do rundy finałowej

będą w formie okrojonej. Metryczki i uwagi do piw zostaną opracowane i wysłane przez Komitet Organizacyjny III MKPD w terminie 3 miesięcy od ogłoszenia wyników.

Akurat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam, albo rozmawia się z ludźmi dorosłymi i poważnymi (odpowiedzialnymi) albo z dziećmi, które się przekrzykują na fejsbuczku. A z gadania po próżnicy nie ma dalej metryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi to jest temat z nową edycją konkursu, zmienili się też organizatorzy jego teraz zajmuje się oddział terenowy małopolski PSPD, wcześnie prowadził go tiero, a wiadomo, że nie ma czasu bo zajmuje się czymś innym obecnie ;) Wszelkie zażalenia kierował bym do niego i prosiłbym o nie zaśmiecanie tego tematu i wylewanie swoich pretensji do organizatorów, nie znam sprawy pomiędzy wami ale prosiłbym załatwiać takie rzeczy w odpowiednim temacie : http://www.piwo.org/...ajkowy__st__140 albo prywatnie na PW. Fakt, że to jest nie wporządku wg. poprzedniego regulaminu bo każdy miał dostać metryczkę, ale mam nadzieję że nowi organizatorzy dopilnują żeby nikt nie został pominięty w tym roku w możliwości wglądu do oceny jego piwa.

 

Posty przeniosę do odpowiedniego tematu i proszę o kontynuowanie jego tutaj.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam, albo rozmawia się z ludźmi dorosłymi i poważnymi (odpowiedzialnymi) albo z dziećmi, które się przekrzykują na fejsbuczku. A z gadania po próżnicy nie ma dalej metryczki.

 

a możesz naswietlić sytuację na PW, bo nie wiem o co chodzi? zwłaszcza z twarzoksiążką?

 

mam nadzieję że nowi organizatorzy dopilnują żeby nikt nie został pominięty w tym roku w możliwości wglądu do oceny jego piwa.

 

dokładnie tak będzie - za to odpowiada, tym razem, komitet organizacyjny MKPD i mam nadzieję, że żadnych błędów w tej kwestii nie zrobimy.

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.