Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany, to mam do odstąpienia fiolkę drożdży Fermentum Mobile FM13 - bawarska dolina. Sklep się pomylił przy wysyłce, właściwe drożdże już do mnie jadą, a z tych nie skorzystam :)

 

Kto pierwszy ten lepszy, odbiór osobisty, można zapodać jakieś swoje piwo na wymianę ;)

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 jest ok się nachlać. Ale ja miałem speszyl atrakcje. Ale w Starej jej nie zrobily. Chyba, że wcześniej gdzieś nad jeziorem, w parku, nas rzeką.... Mam 3l Samichlaus'a z 2010r, którego chciałem z Wami wywalić.

Nie wspomnę, że mam kruszące wszystkie Wasze piwa, efekty mojego "extreme brewing". Spróbujeta, porzucita warzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie dla tych, którzy nie śledzą/nie używają facebooka - tematem przewodnim spotkania 13.12.2014 będzie Russian Imperial Stout. Czyli trochę o historii stylu, receptury, degustacje :)

 

A jak ktoś korzysta z FB, a nie trafił z jakiegoś powodu do naszej grupy, to niech wejdzie na https://www.facebook.com/groups/browarmiacy/ i kliknie "dołącz do grupy".

 

Do zobaczenia!

Edytowane przez pmczarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo, mam nietypową sprawę ;-) Mam w piwniczce trzy skrzynki od piwa, które mi do całokształtu nie pasują (Nie, nie te z rączkami ;-)), jeden Jurand, Jeden Budweiser i jeden Heineken, z racji tego, że zasadniczo są niewymienne a wszystko teraz wymieniam sobie na nowe Braniewo ;-) Jakby ktoś był chętny na wymianę to proszę dawać znać, potrzebuję skrzynki z tych chodzących, przy czym BRAN to też jest chodząca, dorzucę po piwku do każdej ;-)

 

P.S.

Tak w ogóle to nam trochę wyszła dziś "Wigilia piwna", Czy ma ktoś jakieś święcone piwo, albo opłatka kawałek, coby się połamać?

Edytowane przez panta_rei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne towarzystwo :-)

Cieszę się, że mogę dołączyć do tego grona piwowarów chociaż dopiero zaczynam swoją przygodę ;-) Zacznę od brewkitów i przejdę później do ekstraktów słodowych z własnym chmieleniem (może z partial mash), później może z zacieraniem.

Mam pytanie. Gdzie mogę dostać skrzynki do piwa? Pytałem już w kilku sklepach, ale nigdzie nie sprzedają za kaucją :-( Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo, mam nietypową sprawę ;-) Mam w piwniczce trzy skrzynki od piwa, które mi do całokształtu nie pasują (Nie, nie te z rączkami ;-)), jeden Jurand, Jeden Budweiser i jeden Heineken, z racji tego, że zasadniczo są niewymienne a wszystko teraz wymieniam sobie na nowe Braniewo ;-) Jakby ktoś był chętny na wymianę to proszę dawać znać, potrzebuję skrzynki z tych chodzących, przy czym BRAN to też jest chodząca, dorzucę po piwku do każdej ;-)

 

P.S.

Tak w ogóle to nam trochę wyszła dziś "Wigilia piwna", Czy ma ktoś jakieś święcone piwo, albo opłatka kawałek, coby się połamać?

 

Ja bym z miłą chęcią przygarnął tego Juranda. Mogę wymienić na jakieś Tyskiego czy innego KP lub Żywca albo oddać w gotówce za kaucję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.