Skocz do zawartości

Browar Artezan


Rekomendowane odpowiedzi

Cicho strasznie na naszym forum o tym browarze.

Strona http://www.artezan.pl/ działa, a ja gratuluję i czekam z niecierpliwością na pierwsze produkty. Piszcie coś więcej tak w ogóle! (to do wiadomej trójki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieliśmy się wpychać z komercją na forum, ale skoro sam admin zaprasza...

 

Stan na dzień dzisiejszy jest taki:

 

- Ochrona Środowiska załatwiona

- Architektura załatwiona

- Urząd Miar w załatwianiu, tzn GUM już papiery zaakceptował (uwaga uwaga jesteśmy już oficjalnie producentem zatwierdzonego typu: kotła zaciernego-warzelnego 10hl typ R2D2 i fermentora ciśnieniowego 10hl typ 3CPO), do zrobienia jest jeszcze obmierzenie na miejscu przez OUM

przed nami jeszcze niewiadome:

- odbiór Sanepidu z wszystkimi szykanami (badania wody, wentylacji, kominów, elektryki itd.)

- Urząd Celny

- ?? coś co sobie może jeszcze w międzyczasie rząd czy sejm wycisnął z tyłka

w sumie za miesiąc - dwa powinniśmy mieć komplet papierków

 

Co do spraw technologicznych: mamy koplet szprzętu, brakuje paru drobiazgów: węże itp, w budynku w zasadzie 90% prac jest zrobionych, za tydzień-dwa można by już coś zacząć warzyć.

Edytowane przez coder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to wersja robocza strony.

Czytając informacje "o naszym piwie" sprawia wrażenie że skierowana jest wyłącznie do piwowarów domowych, a nie potencjalnych klientów, niekoniecznie związanych z branżą.

Drożdże płyne nie powiedzą laikowi nic, natomiast można by go czarować informacją że drożdze wydzielone z małych browarów z całego świata, zgodnie z prawdą. Podobnie informacja o lokalu po hurtowni wędlin laikowi może sugerować smak wędzonki ze starej kiełbasy ;) Wiem że dla każdego kto ma choćby minimalną wiedzę to absurd, ale marketing, reklama i kreacja wizerunku produktu rzędzi się innymi prawami.

Bez popadania w "szum kłosów nad żródłem" trzeba jednak też przemawiać do ludzi którzy nie wiedzą czy piwo w końcu jest ze słodu czy z chmielu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne nazwy :okey:

Mam nadzieję, że z krakowskimi restauratorami szybko nawiążecie współpracę.

 

Będzie dowożone Sokołem Millenium? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to wersja robocza strony.

Czytając informacje "o naszym piwie" sprawia wrażenie że skierowana jest wyłącznie do piwowarów domowych, a nie potencjalnych klientów, niekoniecznie związanych z branżą.

Drożdże płyne nie powiedzą laikowi nic, natomiast można by go czarować informacją że drożdze wydzielone z małych browarów z całego świata, zgodnie z prawdą. Podobnie informacja o lokalu po hurtowni wędlin laikowi może sugerować smak wędzonki ze starej kiełbasy ;) Wiem że dla każdego kto ma choćby minimalną wiedzę to absurd, ale marketing, reklama i kreacja wizerunku produktu rzędzi się innymi prawami.

Bez popadania w "szum kłosów nad żródłem" trzeba jednak też przemawiać do ludzi którzy nie wiedzą czy piwo w końcu jest ze słodu czy z chmielu;)

nie jest najgorzej,światełko w tunelu jest;szlachetne chmiele ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oprawą wizualną i marketingiem na pewno się jeszcze chłopaki zajmą. Grunt aby wyroby trafiły w gusta :)

O tym coś można już powiedzieć (jakie macie plany, strategie), czy jeszcze za wcześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. powiedzcie nam niewtajemniczonym: kto, gdzie, jak, kiedy itp. Rozumiem że to Coder, Darko i ktoś jeszcze otwierają browar, tak? Tylko browar czy browar+bar, czy browar + restauracja, i kiedy i gdzie?

BTW: gratulacje i powodzenia, ściskam za was kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, żeby robić dobre piwo. Strategia jest taka, że dobre piwo będzie się dobrze sprzedawać :D

 

Właśnie tak, nic dodać, nic ująć.

 

A logo, postać graficzną, przekaz reklamowy, deklarację misji, strategię marketingową, tergetyzację i premiuzację mamy tam, gdzie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche techniki i się gubię :D . Też nie potrafiłem znaleźć na fb.

Ale dałem sobie radę: kliknąłem na link fejsbók u Zgody i voila' "w lubię to" był.

Pozdrawia Hasintus,

i jeż też.

Edytowane przez Hasintus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche techniki i się gubię :D . Też nie potrafiłem znaleźć na fb.

Ale dałem sobie radę: kliknąłem na link fejsbók u Zgody i voila' "w lubię to" był.

Pozdrawia Hasintus,

i jeż też.

 

Znalazłem :/

http://www.facebook.com/ArtEZan

kolorowo, ale bez jeża, kota... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracają do logo i jeża, to jeż coś konkretnego symbolizuje, czy też luźny pomysł?

Mi się najbardziej podobały z tej listy http://99designs.com...#contest-header wersje z oczami kota, a z jeżem wersja #27 :)

Ta zwycięska ma użytą dość dużą ilość kolorów, co częściej przeszkadza, niż pomaga. Grunt by wyszło fajnie na browarowych gadżetach :)

 

Profil: http://www.facebook....110210479103581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.