Skocz do zawartości

Browar Shooter'a


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co zrobić, żeby zamiast linku otwierał się odtwarzacz youtube?

Po umieszczeniu filmu mam dostępne;

 

 

i

 

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

?hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
?hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

 

Przy czym ten drugi kod wchodzi na forum w postaci tekstowej :)

Klikasz nad polem edycyjnym posta "Youtube" i wklejasz swój numerek :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=[/youtube]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik załączasz używając przycisku Youtube na górze

Wał powinien mieć podparcie w dwóch miejscach - wtedy by tak nie bił. Idea super, plakaty fajne. :)

Jestem w trakcie modernizacji naszego browaru i boję się trochę o przypalenia podczas podgrzewania na taborecie. Jak to wygląda u Ciebie? Jaki zasyp maksymalnie wypróbowałeś?

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Właśnie jestem w trakcie modernizacji keg'a na kadź zacierną. Keg będzie na grzałkach z zaworem od spodu(wzorowany na zdjęciach josefika). Właśnie dumam nad wykonaniem filtratora z miękkiej rurki miedzianej. Jedni piszą, że nacięcia nie mogą być większe niż 0.5mm :) , u kolegi Shooter'a ewidentnie zbliżają się do 1mm lub nawet więcej :rolleyes:. Oto moje pytania z prośbą o radę:

1. Czym nacinać miedź, żeby uzyskać nacięcia ok 0.5mm?

2. Jakiej średnicy rurki używacie do wykonania filtratora, i jaka powinna być jej długość do 50litrowego keg'a??

Pozdrawiam

Edytowane przez kajtek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie jestem w trakcie modernizacji keg'a na kadź zacierną. Keg będzie na grzałkach z zaworem od spodu(wzorowany na zdjęciach josefika). Właśnie dumam nad wykonaniem filtratora z miękkiej rurki miedzianej. Jedni piszą, że nacięcia nie mogą być większe niż 0.5mm :) , u kolegi Shooter'a ewidentnie zbliżają się do 1mm lub nawet więcej :rolleyes:. Oto moje pytania z prośbą o radę:

1. Czym nacinać miedź, żeby uzyskać nacięcia ok 0.5mm?

2. Jakiej średnicy rurki używacie do wykonania filtratora, i jaka powinna być jej długość do 50litrowego keg'a??

Pozdrawiam

Możesz nacinać brzeszczotem ale nacinaj z boku od środka i jak będziesz wyginał rurkę to szczeliny się z mniejszą..

W ostateczności możesz założyć oplot na rurkę miedzianą co też poprawi filtrację..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.