Skocz do zawartości

Piwny Depozyt Warszawa - Pianca Cafe ul. Żytnia


NaTaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Na ul. Żytniej 32 w Warszawie w "Pianka Cafe" właśnie ruszył piwny depozyt, póki co jest pusto, więc każdy kto może wspomóc czymś od siebie jest mile widziany! Na pewno jest sporo piwowarów w okolicy więc rozbrykajmy to! Ja od siebie daje milk stouta i jego wariację z ziarnami kakaowca. Od razu zaznaczam że lokal nie jest mój tylko dobrego znajomego, który wykazał gorącą i szczodrą chęć poprowadzenia takiej inicjatywy!

Zasady są takie same jak w każdym depozycie:

1. Przynosisz swoje piwo i w zamian zabierasz tyle ile przyniosłeś, masz gest zostaw więcej;)
2. Na butelce umieść info: styl, ekstrakt, alk, kto wyprodukował.
3. W depozycie w założeniu ma być minimum 20 butelek, póki co będziemy wdzięczni za dary losu żeby zapełnić skrzynkę.
4. Depozyt jest darmowy. Nie ma opłat, nie ma ograniczeń członkowskich. Akcja jest skierowana do wszystkich piwowarów domowych.

 

Lista piwek będzie aktualizowana na FB Pianki - https://www.facebook.com/piankacafewola/

 

Fajnie też by było gdyby każdy kto skorzystał napisał w tym wątku co wziął, co zostawił i krótko zrecenzował wypite piwo.

 

Polecam i Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły kolejne piwa:

 

Browar Okociowa - Hodbarrow Old Lighthouse - Mild Ale
Browar Okociowa - Tiritiri Matangi Lighthouse - Hefeweizen
Browar Okociowa - Sharps Island Light - American stout
Browar Okociowa - Lange Nelle Lighthouse - Belgian Light IPA

Edytowane przez NaTaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem tutaj http://www.piwo.org/topic/9816-piwny-depozyt/ aczkolwiek nie wiem czy trzeci depozyt w Warszawie podczas gdy w dwóch powyższych jest znikomy ruch to dobry pomysł :)

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.