Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Regał pospawany ale dzisiaj musiałem swoje odcierpieć bo część elementów musiałem przytrzymać drugą rączką :beer: bez maski i sie lekko naświetliłem.

Pomocnika spawacza nie posiadam ale jak widać na zdjęciu są chętni :smilies: Zdjęcia regału nie daję bo już zastawiony tak że ledwo widać.

desktoppe.jpg

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Josef ostatnio mało mnie na forum ,a tu takie zmiany.Może we wrześniu zorganizuje jakieś spotkanie w Sudetach to zrobisz nam prelekcje na temat nowego browaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Josefik, to mieszadło według mnie nie wygląda dobrze. Nie za bardzo nadaje się do zacieru. Będzie stawiało bardzo duży opór i mocno napowietrzało zacier. Te pionowe elementy w ogóle nie są potrzebne. Zacier trzeba mieszać od dołu, aby się nie przegrzewał. Jest na tyle gęsty, że poruszająca się warstwa cieczy pociąga następną, a ta następną i w efekcie ciecz porusza się łagodnie aż do samej powierzchni - wtedy jest dobrze. Mieszadło, dla normalnych zacierów (takich które nie są skrajnie gęste), powinno wyglądać jak śmigło samolotu, delikatne i lekko skręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciepły weekend więc popchnąłem do przodu trochę prace wykończeniowe na zewnątrz, zdecydowałem się jednak na zainstalowanie dodatkowego nawiewu - kosztem drzwi :D które i ta nie były używane od czasu przeniesienia browaru do garażu.

20110911189.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komin co masz przypomina wiadro ocynkowane (właśnie mi jedno zginęło podczas remontu ;) )

Oj Grzesiu, wiesz jak czasem mało trzeba żeby paserem albo złodziejem zostać przynajmniej tu na forum. :D;)

Podaj numer seryjny wiaderka pomogę szukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Duży postęp w tym tygodniu

Od poniedziałku męczyłem instalacje wodną z powodzeniem.

A dziś jaka niespodzianka przyszedł fachowiec od gazu :) Co prawda palniki jeszcze nie działają /brakuje tylko giętkich

wężyków do podłączenia/ ale cała instalacja już podciągnięta pod taborety.

20110924194.jpg

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.