Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje, takie szklankiw tesco po 1,99zł/szt (pół litra czy trochę większe).

Aż też poszedłem :smilies:

W mojej okolicy niestety zostały tylko zestawy. 4 szt za 9.99zł.

Szklanka ma pojemność 570ml. Kupiłem zestaw, bo same pokale mam a szklanek większych wcale :lol:

Dzięki za informacje :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje, takie szklankiw tesco po 1,99zł/szt (pół litra czy trochę większe).

Aż też poszedłem :smilies:

W mojej okolicy niestety zostały tylko zestawy. 4 szt za 9.99zł.

Szklanka ma pojemność 570ml. Kupiłem zestaw, bo same pokale mam a szklanek większych wcale :lol:

Dzięki za informacje :beer:

 

Wydaje mi się, że pojemność to 470ml, bo butelka ledwo się mieści i nie ma miejsca na pianę. Kupiłem jeszcze w zeszłym roku zestaw za 9,99pln. Te pojedyncze są dużo gorszej jakości, dlatego lepiej te troszke droższe. A w użytkowaniu są super - bardzo wygodne :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pojemność to 470ml, bo butelka ledwo się mieści i nie ma miejsca na pianę. Kupiłem jeszcze w zeszłym roku zestaw za 9,99pln. Te pojedyncze są dużo gorszej jakości, dlatego lepiej te troszke droższe. A w użytkowaniu są super - bardzo wygodne :beer:

Eeee, na opakowaniu wyraźnie napisane 4 x 570ml. Fakt, szklanki solidne.

A czy mieści się butelka to... przetestuje się niedługo ;)

W każdym razie jestem zadowolony z zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodziarka i rollbar w licytacji od 1 zł http://allegro.pl/ro...3213426290.html dla mnie za daleko do odbioru ;)

Reduktor ale aukcja zakończona, nie sprzedał facet to można przedzwonić ;)http://allegro.pl/reduktor-dwutlenku-wegla-co2-i3189241722.html

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pozamiatane .Jedna osoba kupiła wszystkie 3 wczoraj w nocy .Za taka cenę warto jak nic.Teraz pewnie pokażą się na aukcji za wiele wyższa kwotę .Tylko jedna sprawa mnie zastanawia , jak wygląda regulator. W opisie stoi jak byk iż jest regulacja , a na zdjęciach ni czorta nie mogę się dopatrzeć

Edytowane przez zico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pozamiatane .Jedna osoba kupiła wszystkie 3 wczoraj w nocy .Za taka cenę warto jak nic.Teraz pewnie pokażą się na aukcji za wiele wyższa kwotę .Tylko jedna sprawa mnie zastanawia , jak wygląda regulator. W opisie stoi jak byk iż jest regulacja , a na zdjęciach ni czorta nie mogę się dopatrzeć

 

Heh, w sumie też zauważyłem brak na zdjęciach tego rgulatora, aż dziwne, że ktoś go nie zamieścił na tych zdjęciach...

 

Swego czasu chiałem kupić gar ABC gdzie w opisie stało, że posiada kranik a na zdjęciach go nie było widać... Po kontakcie ze sprzedającym okazało się, że kranika brak, sprzedawca podziękował za zwrócenie uwagi na błąd w opisie - aczkolwiek go nie poprawił, i dalej się sprzedawał jako z kranikiem...

Edytowane przez Palatyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat szukam takiego, ale te nie wzbudziły mojego zainteresowania z powodu kranika - trzeba by wymienić zupełnie cały, ten to jest taki, że aby leciało, to trzeba palcem naciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.