Jump to content

Eliska903

Members
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Pod przełęczą
 • Rok założenia
  2010
 • Liczba warek
  16
 • Miasto
  Rzeczka Góry Sowie
 1. 1. Rubezahl + 1 (10l) nr 4 lub 8 2. Akebes (BEZ NOCLEGU) 3. Mariusz + Beatka - nr 4 4. Camilos + Tofka (20l i coś na ząb;-) nr 11 lub 7 5. krzysiek9999+ Basik189 (>10l) nr 1 6. Xenocyd + 1 (10l) nr 2 7. Karczmarz (10l) + 2 nr 5 8. jerminka (10l) + Kaczorro (10l) + 2 nr 11 (+ Rodzinka inny pensjonat) 9. Belzebub + 3 - jak na chwilę obecną z dużym prawdopodobieństwem, chyba że uda się gdzieś dzieci zostawić to zajechałbym z małżowiną jeno (20 l, jakby się jakieś mięsiwo udało przygotować to może coś wezmę). nr 9 10. Bączek + 1 (+ >10L + własne przetwory) nr 3 11. Quaf + 3 (10l + jedzonko jakieś) nr 10 12. Munio + 1 + 2 (osobna dwójka, do potwierdzenia jeszcze) nr 6 i (ewentualnie 7 )
 2. Kochani, robi się ciasnawo, więc jeśli jeszcze pojawią się chętni to proszę o maila. Do zobaczenia 14.05
 3. Grzybek tybetański - zamawiam i już nie mogę się doczekać na Was wszystkich!
 4. Oj jak pusto bez Was! Dziękujemy za tak liczne przybycie i świetną atmosferę! Rozumiem, że luty ma być kameralny, a maj i październik otwarty, prawda?
 5. Rozumiem, że ŚBD nie nocuje Czy Kasia Z z noclegiem? Został jeden pokój, chatka i noclegi w okolicy! Impreza o 12:00 Rubezahl biorąc pod uwagę Twoje bose wejście na Wielką Sowę już jestem ciekawa co planujesz jako autor pomysłu na nagą sowę. Tym razem spotkanie na szlaku władz lokalnych mogłoby przynieść dalekosiężne skutki, pozytywne, oczywiście!
 6. Na zupę liczę, bo nawet nie wiem kiedy wjechała na stół. A niby zdjęcie tylko z jednej perspektywy... myślałby kto. Ola a w karcie macie tę zupę w standardzie, czy to tylko na taką wyjątkową okazję? Chyba czas wrzucić w kartę, na razie była na wyjątkowe okazje! Przyjedźcie po rośliny, bo moje mięty zaszalały, oczywiście z czosnkiem niedźwiedzim...
 7. Zacni Piwowarzy! Proszę zapisywać się na pokoje na październik!!! Wątek jesiennych warsztatów już jest! Będziemy aktualizować jak zwykle przed spotkaniem. Zupy piwnej tym razem nie zbraknie.
 8. No właśnie piję jakieś "145" i nie wiem ani czyje ani co Ale moje też poszły bez opisów, czego się wstydzę. Siedzę zatem teraz i oklejam wszystkie swoje piwa (i tak te akurat nie dotrzymają do jesieni, ale chodzi o nawyk), przy okazji zmuszam Basię do rysowania etykiet No ładnie! Rysowania! Nie wiedziałam, że Basia taka zdolna, że jeszcze rysować potrafi.
 9. Nie umiem dodać tu naszych zdjęć, więc zapraszam na: https://www.facebook.com/PodPrzelecza?fref=ts
 10. Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo! Zbieram pomysły na październik. Proponuję zacząć już o 12:00, bo to jednak jesień... Na razie mamy: - pomysł Adama na rozpoznawanie swojego piwa, - ściągę dla laików na której zapiszą, co próbowali, - plakat z naszymi domowymi browarami umieszczonymi na mapie (logotypy lub nazwy) Czekam na więcej!
 11. My też chcemy przepisy! Aż wzruszenie mnie chwyta za gardziel jak czytam Wasze wpisy! Do jesieni!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.