Jump to content

Solid

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Breweriant
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  30
 • Miasto
  Poznań

Kontakt

 • Imię
  Mateusz

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Hej. Oddam za przysłowiowe piwo (najlepiej domowe ) trochę sprzętu: - wąż z pompką do zasysania brzeczki z garnka - sprawną kapslownicę Gretę - 2 węże po 1,3 metra Odbiór na poznańskiej Wildzie dzisiaj lub jutro, ewentualnie w przyszłym tygodniu między 17:30 a 22:00.
 2. Nie ma żadnych tłoczeń na nim, ale szukając po zdjęciach na google wychodzi na to, że Hendi.
 3. Producent zalecał wygotowanie go chyba 3 razy, żeby żadne zapachy "fabryczne" nie przeszły do jedzenia (tak jak pisałem, był on kupiony w sklepie ze sprzętem do gastronomii), ale szczerze mówiąc nie wiem czy było to rzeczywiście do czegokolwiek potrzebne.
 4. Hej, z racji przeprowadzki niestety muszę pozbyć się części sprzętu: - Garnek 71 L z potrójnym dnem i pierścieniem wzmacniającym - bardzo solidny sprzęt z grubymi ściankami, użyty dosłownie 2 razy (raz robiłem w nim risa, raz 50 litrów pszenicy), kupiony w sklepie ze sprzętem gastronomicznym. Przed pierwszym użyciem był kilka razy wygotowany zgodnie z zaleceniami producenta - 430 zł - 8 skrzynek na butelki [SPRZEDANE]- standardowe skrzynki po 20 przegródek, większość z logo Ciechana i BRJ - 50 zł za całość. Z racji gabarytów wyłącznie ODBIÓR OSOBISTY na poznańskiej Wildzie. Można wcześniej przyjechać i obejrzeć sprzęt przed zakupem. Szczegóły na PW.
 5. Solid

  Solid

 6. http://olx.pl/oferta/lodowka-turystyczna-CID628-IDbKQ0f.html#edc1af906d Nie znam się kompletnie na lodówkach turystycznych, nie wiem nawet czy oferta jest aktualna, bo nie jestem zainteresowany towarem, ale wiem, że wśród piwowarów lodówki turystyczne są częstym tematem rozmów, więc wrzucam link - może komuś z Was się przyda.
 7. Nie da rady. Próbowałem kilka razy przepłukać balon wodą z dużą ilością nadwęglanu i absolutnie nic nie zeszło. Soda kaustyczna sobie bardzo dobrze radzi z pleśnią. U mnie wyżarła wszystko z balona.
 8. Dzień dobry sąsiedzie! Dzień dobry. Już kiedyś na mapie piwowarów zauważyłem, że daleko to my do siebie nie mamy.
 9. Solid

  zmiany w opisie

  Klikasz sobie w swój login w prawym górnym rogu, potem klikasz "profil" przez co przejdziesz do strony wyświetlającej Twój profil. W prawym górnym rogu masz przycisk "Edytuj profil".
 10. Mają całą masę chmieli. Większość sprowadzają z Browamatora, a mimo to i tak ceny mają konkurencyjne. Mam to szczęście, że mieszkam dwie ulice obok, więc często u nich bywam.
 11. Artykuł o maślanie etylu z wiki: Trochę mnie to przestraszyło, ale rozumiem, że w piwie są to tak niewielkie ilości, że nie ma powodu do obaw?
 12. @cml: Ja też. Niestety nie jest łatwo żyć ze "zboczeniem zawodowym". Od dawna myślę o logo mojego browaru i o etykietach. Kilka już poleciało do kosza, bo były tylko "dobre" wg moich znajomych.
 13. Grafik 2D, maluję grafy do gier na PC i mobile w poznańskim studiu niezależnym, więc robię wszystko - od grafik promocyjnych, przez malowanie i animowanie postaci i innych elementów, po malowanie ilustracji.
 14. Zakłada się, że między majem, a wrześniem się nie warzy, więc w obecnych warunkach pogodowych musiałbyś się postarać zbić temperaturę dość mocno. Pomijając fakt latających wszędzie muszek, pyłków i innego badziewia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.