Jump to content

le_szek

Members
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piksel
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  XX
 • Miasto
  Warszawa

Kontakt

 • Imię
  Leszek

Recent Profile Visitors

1100 profile views

le_szek's Achievements

 1. kilka słów o piwach, które wziąłem ostatnio: Ameryka Panie - przegazowanie, obfita piana, jasno złote, lekko zmętnione. W aromacie, owocowy, estrowy, wyczuwalna nafta i mosaic. W smaku pełne, mocna podbudowa słodowa, cytrusowe. Goryczka wysoka, krótka, grejfrutowa. Bardzo fajne piwo. Milk stout Browar Gimbax- w aromacie, estry, winne, bardzo silny aldehyd octowy, piwo słodkie,trochę puste w smaku. Najbardziej przeszkadza silny aldehyd. Klon u Fleku Borwa La Nostra Birra- barwa ciemnobrązowa, opalizujące z czerwonymi refleksami, piana brązowa. W aromacie chlebowe, słodowe w aromacie, lekkie owocowe estry, lekka siarka, lekki aldehyd octowy, czekoladowe, alkohol w aromacie. Bardzo wysokie wysycenie. W smaku, mocno słodow, zbalansowane i bardzo pijalne. Dziękuję za mozliwość degustacji.
 2. Trochę z dużo dochmieliłem i lacto nie bardzo poszalały. Ekstrakt to 8blg. Dzięki za ocenę.
 3. zabrałem dzisiaj z depozytu: la birra nostra: saison i u fleku klon, ameryka panie z browaru jerzdna oraz milk stout browar gimbax. Zostawilem lihtenchainera, gose, saison na fermentum i saison na drożdżach z fantome.
 4. dostałem grzałki, dzięki sprawek za perfekcyjne ogarnięcie całej akcji.
 5. Przybliżony koszt jest trudny do oszacowania,dużo materiału miałem u siebie,kupowałem głównie kegi,grzałki itp. Jak ktoś potrzebuje wyceny mogę zrobić. Gdybyś miał chwilę był bym wdzięczny.
 6. wygląda to super profesjonalnie, graty! możesz podać przybliżony koszt?
 7. Hej Mam lodówkę z zamontowanym stc1000, czujkę temp. planuję zaizolowaną przyczepiać do fermentora. Jak najlepiej poustawiać histerezę i pozostałe wartości, żeby wszystko grało?
 8. o której godzinie kajaki? bo my będziemy dopiero w sobotę rano.
 9. przpominam ,że forum piwo.org nie jest oficjalnym kanałem kontaktowym stowarzyszenia.
 10. Panowie, napiszcie parę słów o tej imprezie. Chętnie bym się wybrał w tym roku.
 11. Jak się spisuje ten sprzęt, warzyłeś już na nim?
 12. Panowie, podzielcie się recepturami na lichtenhainera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.