Jump to content

Sethemar

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak, to normalne. Temat wyczerpany.
 2. http://www.brewersfriend.com/ibu-calculator/ Tu ładnie wszystko obliczysz
 3. Nie wiem czy nie olać tematu z grzałkami i zainwestować w taboret gazowy i zacierać na dworze
 4. Witam. Chciałbym nawiązać do tematu jednak trochę od innej strony. Chciałbym porządnie zagrzewać 50 litrowy gar grzałkami. Mam bezpieczniki 12A i 16A na głównym. W jakie grzałki mógłbym zainwestować oraz w jakiej ilosci bym nie musiał martwić się o zbytnie obciążenie sieci? Mógłbym podłączyć do siły wyłączając na jakiś czas kuchenkę by zmniejszyć obciążenie.
 5. Powstał z prawdziwego chmielu.
 6. Możesz zrobić coś gęstego z dodatkiem płynu do spryskiwaczy. Z uwagi na większą gęstość będzie się długo ogrzewać a płyn do spryskiwaczy zagwarantuje że nie zamarznie i nie rozwali np butelki. To czysta teoria bo nie testowałem
 7. Operować temperaturami. Skracajac zacieranie w 63 stopniach aa wydłużając w 72 otrzymasz słodsze piwo.
 8. Chyba wkradła się literówka.
 9. Chodziło oczywiście o słowo defetyzm. Raz użyte słowo w słowniku odbija się długo echem podczas pisania na tablecie.
 10. Mi żal jest osób wiecznie narzekających, szukających dziury w całym. Sianie defektyzmów na prawo i lewo nie jest spoko.
 11. To poczekam z zamówieniem na drożdże od fermentum. Przetestuje z wielką przyjemnością
 12. 4 worki po 5 kg też mnie urządzą. A jak wygląda sprawa z fermentum mobile? Pojawi się coś może w październiku lub listopadzie?
 13. Mam pytanie odnośnie strzegomskiego pale ale. Macie go tylko w 1kg workach? Może jestem ślepy bądź nie widzę. Z uwagi na dostawę do Austrii planuje więcej warek na liście zakupów a słodem pale ale byłbym zainteresowany w ilościach do 20kg. Kupując w mniejszych paczkach przepłacił bym a Strzegom za granicę nie wysyła. Znajdzie się jakieś remedium?
 14. Ciekawe co piszecie o hokkaido. Z mojego gastronomicznego doświadczenia wynika iż ta dynią jest po prostu twarda, nawet krojenie jej przypomina bardziej kruszenie bo pęka pod naporem ostrza. Skóra twarda prawie jak pancerz. Co do walorów smakowych nie ma się co przyczepić. Ładnie miękknie pod wpływem temperatury, bardzo dobrze smakuje. Zakupie dyniowej nadaje pełniejszego, zdrowsze koloru. Pumpkin Ale to całkiem niezły pomysł. Wskakuje na moją listę do zrobienia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.