Jump to content

adamski_68

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Adam

Piwowarstwo

 • Miasto
  Najstarsza osada

Recent Profile Visitors

664 profile views
 1. PIDArduino do zacierania i SimpleBoilLogic oraz Mod_PWM do gotowania. Zainstaluj też PIDAutoTune - pomoże znaleźć ustawienia dla PID.
 2. Z płatnościami elektronicznymi jest jakiś problem , czy tylko u mnie nie działają ( brak przekierowania na strony dotpay)?
 3. No właśnie, takim robaczkom szkodzą chemikalia zawarte w skórkach z cytrusów, i dlatego zabronione jest wrzucanie ich do biodegradacji.
 4. Zapytaj@Wajcha, wiem że miał. Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 5. Odezwij się do @Wajcha, wiem że ma kilka w dobrej cenie.
 6. Popieram Zasadę, wywalić wszystko- merytoryczne dno.
 7. A to nie mam pojęcia. Myślałem, że wszystkie są w systemie. Spróbuj PW do organizatorów.
 8. Dzięki! BTW gratki za ostatnie sukcesy, musimy się umówić na jakąś wymianę .
 9. Czy metryczki eliminacyjne z ABW zostały rozesłane?
 10. Ja mam z tą metalową osłoną i ona bardzo pasownie wchodzi w rurkę, więc nie ma potrzeby użycia pasty. Myślę, że stosując goły czyjnik też nie będzie potrzeba pasty z uwagi na bezwładność takiego układu.
 11. Tak puste, uważaj przy cięciu bo są bardzo cienkie. Będzie Pan zadowolony 😀
 12. W pokrywie zrobiłem dziurkę i wykorzystując gumkę od bulkadełka wcisnąłem rurkę nierdzewną odciętą od podstawki z Ikei: https://m2.ikea.com/pl/pl/p/laemplig-podstawka-stal-nierdz-30111087/. Zauważyłem poprawę w działaniu BrewPi tak, więc polecam montaż sondy w fermentorze. Moim zdaniem najlepiej umieścić gilzę w wieku, a który sposób wybierzesz zależy tylko od tego co bardziej Ci się podoba[emoji3]
 13. Owszem, będzie ale to chyba minimalna ilość i godzinne gotowanie skutecznie wybije mikroby. Nie ma potrzeby czyścić tego co warkę.
×
×
 • Create New...