Jump to content

Patrickll

Members
 • Posts

  242
 • Joined

 • Last visited

About Patrickll

 • Birthday 10/07/1993

Kontakt

 • Imię
  Patryk

Piwowarstwo

 • Miasto
  .

Recent Profile Visitors

1294 profile views

Patrickll's Achievements

 1. Czytaj dokładnie. Pisze że dla mocniejszych piw pow. 1050 og zaleca się starter. Dla 10 blg nie musisz.
 2. Za miesiąc będziesz miał większy wybór drożdży bo lato się kończy.
 3. Wszystko zależy co i w jakiej ilości masz. Generalnie nie ma w tym nic trudnego, wlewasz wszystko do jednego pojemnika i dodajesz wodę z cukrem do pożądanej objętości i zadajesz drożdże.
 4. Przecież bezpośrenio u producenta będzie taniej niż w sklepie. Wiem że twojbrowar sprzedaje na duże ilości ale nie wiem czy słód też.
 5. przecież aerometr to spławik to gdzie tam rtęć
 6. Ja daje do bio i nie miałem nigdy problemu.
 7. Zasiedzenie to po 3 latach a nie po 5 dniowym ultimatum. Wyślij kurierem na ich koszt tylko napisz im maila że tak robisz.
 8. Co to znaczy przycichła? bulkanie w rurce? to nie jest wyznacznik fermentacji
 9. Alebrowar od dawna ma problemy z jakością, a artezan raz świetne piwo raz słaba warka. Ogólnie piwa kraftowe ( nie tylko polskie) mają duży problem z utrzymaniem poziomu warek. Ciężko tak po samym opisie powiedzieć co to dokładnie może być ale tak to już z kraftem bywa. Nawet jak warka jest słaba to się sprzeda, a realia są takie, że nikt ci nie wyleje kilkudziesięciu hekto jak może zarobić.
 10. Patrickll

  BREWIE10

  Zajebiście ten mikrobrowar wygląda, ale cena pewnie z kosmosu.
 11. Nie. tylko po co? Zrób zasyp taki żebyś wyciągnął z niego 22 blg, tyle litrów ile chcesz(to już zależy od wydajności jaką masz). Jak nie chcesz robić cienkusza to nie rób.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.