Jump to content

girgi

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About girgi

 • Birthday 03/12/1981

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Ujazd
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  30
 • Miasto
  Ujazd - opolskie

Kontakt

 • Imię
  Grzegorz

Recent Profile Visitors

818 profile views
 1. Oddam chmiel z krzaka świeży, zielony. Wymagany odbiór (oraz zbiór, tu pomogę 🙂) na miejscu. Podejrzewam że będzie kilogram - półtorej kilograma świeżych szyszek. Ujazd - województwo opolskie. Zbiory, jak przystało odbędą się we wrześniu - to do ustalenia - dam znać. W razie co priv bądź telefon 515-siedem dwa pięć- 945.
 2. pomysł z płaskownikiem mi się podoba, jednak czym ten grzebień trwale zamocować??
 3. jakby izopropanol był alkoholem pierwszorzędowym to bym się zgodził 😉
 4. Ciągle aktualne. Chmiel już gotowy do zbioru. Zapraszam.
 5. Witam! Mam chłodnicę zanurzeniowa z rurki nierdzewnej - średnica zewnętrzna jakieś 6 mm. Mam mały problem z nią - mianowicie rurki są połączone ze sobą czymś w rodzaju grzebienia z jakiegoś tworzywa sztucznego. W trakcie użytkowania ze grzebień odkształcił się i mam teraz rurki w stosie praktyczni bez przerw, co oczywiście utrudnia prace oraz czyszczenie. Czy miał ktoś podobny problem? A może ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? Myślałem o spawaniu z jakimś płaskownikiem ale boje się ze narobię dziur... Pomocy.
 6. Oddam chmiel z krzaka świeży, zielony. Wymagany odbiór (i zbiór - pomogę 🙂 ) na miejscu. Podejrzewam że będzie kilogram - poltorej kilograma świeżych szyszek. Ujazd - województwo opolskie. Zbiory za ok dwa tygodnie - do ustalenia. W razie co priv bądź telefon 515-siedem dwa pięć- 945.
 7. Trzy karpy dostał harny, a z pozostawionej jednej urodziło sie tyle chmielu że i mi i jeszcze jednemu piwowarowi domowemu wystarczy W związku z tym jakby ktoś miał chęć to zapraszam na zbiory - będzie można sobie świeżej szyszki zabrać.
 8. Bierze się słomkę do napojów od dzieci wsadza kawałek w wąż, zaciska lekko waż na rurce i heja jedno pociągnięcie i się płyn lewaruje...
 9. Witam! Reorganizacja ogrodu - do oddania będą cztery duże karpy Marynki - trzyletnie. Do wykopania w ciągu najbliższych dni, zanim zaczną na ostro rosnąć. Zapraszam kontakt na priw lub na maila. Ujazd - woj. opolskie
 10. Witam! Do oddania chmiel świeży, jeszcze na krzaku. Mam do oddania z czterech krzaków - suchego powinno wyjść ok 700 g. Odbiór wyłącznie osobisty - oferuję pomoc przy ścięciu i oberwaniu szyszek. Ujazd - województwo opolskie. szybki kontakt 515 725 945
 11. girgi

  girgi

 12. Hej! czy da się gdzieś zakupić sadzonki albo sztobry Izabelli?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.