Jump to content

Kanclerz

Members
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 1. Jedno było chyba "dogoździkowane", o ile mnie skleroza nie myli.
 2. Jak dla mnie, wychowywanego na monachijskich weizen'ach to aromat ma mniejsze znaczenie od pyska pełnego piany. A także - od czasu do czasu z - z beknięciem rubasznym. Piwo fantastyczne na lato, o ile do nieprzytomności schłodzone. Takie było zwycięskie z PKPD.
 3. Spokojnie! Ja bym o pszenicznych na V PKPD nie mówił źle. One były różne. Na b.biz opisałem swe zachwyty nad pszenicą zwycięską. Wpadła mi po konkursie w ręce tylko dlatego, że było ich 4 sztuki nadesłane na konkurs. Ponadto, po zwiezieniu "resztek z pańskiego stołu" do Parpar okazało się, że połowa to pojedyncze pszeniczniaki. Raczej z grupy tych "odpadniętych" w eliminacjach. No, muszę powiedzieć, że... jedno nawet podkarmiło bakterie w moje przydomowej oczyszczalni. Bynajmniej nie z powodu skiśnięcia. Z powodu beznadziejnej jakości.
 4. Nagrodą GP jest grawerowany puchar ufundowany przez AMBER-a. AMBER ponadto do każdego zwycięzcy kategoryjnego wyśle kistę swych piw. Dyplomy będą wysłane, jak tylko uda sie ustalić technologię uadparniającą te kilkadziesiąt w końcu przesyłek na Pocztę Polską.
 5. Odniosłem się niejako do sytuacji, kiedy Agnieszka zastosowała inną punktację, co było jakby normalne z punktu widzenia samego konkursu. Twe zdanie o jeszcze jednej zmienie mnie zdziwiło, że ktoś sądzi, że jeszcze się coś zmieni. Sorry!
 6. Informuję, że organizator konkursu miał prawo* zmienić zasady punktacji; co się zresztą stało. --- * - w trybie par. 15 w powiązaniu z par. 3 ust. 2 Regulaminu V PKPD
 7. Naprawdę ich średni poziom był dobry, podczas gdy po niektóre, chciałbym po prostu chodzic do sklepu za rogiem.
 8. Inaczej. Jasne pełne zaskoczyły swą jakością. Generalnie, bo były i słabe. Siłą rzeczy wypadły lepiej od pozostałych kategorii.
 9. Robiłem Ziomal co tylko mogłem, ale nie dało rady windnąć Cię na najwyższe pudło.
 10. W międzyczasie amba zeżarła na portalu wyniki koźlaków, ale już jest ok.
 11. Grand Prix i reszta wyników finałowych: ->TUTU<-
 12. Uwagi na tą chwilę. Całościowe wyniki nie są jeszcze podane na konfraternia.org z dość banalnej przyczyny. Owoż mam je na na tyle starym laptoku, że tylko kluczem USB da się przenieść. A ja... Hmmm... Gubię pen drive'y co i raz (kto nie gubi niech rzuci we mnie kamieniem, albo choć pustą flaszką) i akurat nie mam. I nie za bardzo wczoraj (wieczór) i dzisiaj go zdobędę w mej głuszy. Zainteresowani zmuszeni są przebierać dolnymi kończynami z niecierpliwości do jutra. Sensacji nieco jest Mimo względnie małej ilości piw, rozłożenie konkursu na 2 etapy zrobiło swoje. Skończyliśmy wczoraj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.