Jump to content

PawelH

Members
 • Content Count

  1240
 • Joined

 • Last visited

About PawelH

 • Birthday 12/05/1979

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Na Grubie
 • Rok założenia
  2014
 • Liczba warek
  69
 • Miasto
  Katowice

Kontakt

 • Imię
  Paweł

Recent Profile Visitors

2088 profile views
 1. OK, chyba odczytałem już... Odbiór osobisty czy wysyłka?
 2. Sprzedam w dobrym stanie keg Coca Cola wraz ze złączkami. Zainteresowani będą wiedzieć czym się różni od popularniejszego Pepsi. Keg szczelny, sprawny, umyty. Cena 170 zł. Preferuje odbiór osobisty - Mikołów i okolice.
 3. Ja mam taki regulator. Jaki masz z nim problem?
 4. Oddam skrzynke wraz z butelkami 0,33. Jak na zdjeciu. Butelki do gruntownego mycia. Odbior osobisty - Wyry, Mikołów, Katowice, Gliwice
 5. Nieaktualne. Lodowka trafila do mlodego, poczatkujacego piwowara. Niech mu sluzy jak nadluzej. Dzieki Przemo!
 6. Aktualne... Zmieniam zasady gry - kto pierwszy ten lepszy. Ci którym rezerwowałem jakoś dziwnie przestali odpisywać na moje wiadomości. No przecież nie będę prosił się by ktoś zabrał lodówkę za darmo Paweł
 7. Cześć, oddam lodówkę jak na zdjęciach. 100% sprawna. To lodówka do zabudowy. W komorze lodówki mieszczą się dwa standardowe fermentory (ustawione jeden na drugim). Na lagery lub coldcrashing idealna. W zamrażalniku schowek na chmiele. Brak półek. Tylko odbiór osobisty - Wyry koło Mikołowa. Pomogę w załadunku.
 8. Cześć, jaka historia jest tych drożdży? Które pokolenie? Jaki pasaż?
 9. Coś mi ta kostka granitowa nie pasuje... Ustawić na tym jakieś meble lub konstrukcje to będzie problem. Chodzenie po tym również do przyjemnych nie należy. Najlepsze rozwiązanie to porządna wylewka z odpływem liniowym. Jak warzelnia to warzelnia!
 10. Podobny patent... http://www.piwo.org/gallery/image/8783-closed-transfer-from-bucket/
 11. Ale co by nie było to ocena barwy w fermentorze, to kiepski pomysł... Mojego Tripla (92% pilzneński, reszta Aromatic i cukier) po miesiącu nie mogłem odróżnić od Quadrupla.
 12. http://www.piwo.org/blog/25/entry-82-338-belgian-dubbel/ Tyle w temacie...
 13. Takimi radami raczej nie psuj nam forum... Przepraszam za offtop.
 14. Oddaje za free. Nie wiem w ogóle czy to ma jakąś wartość. Sprzętu używałem w firmie i co ciekawe zaraz po wykupieniu na cele prywatne oba sprzęty padły przypadek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.