Jump to content

Szymon M.

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Rok założenia
  2014
 • Miasto
  Tychy

Kontakt

 • Imię
  Szymon
 • Strona www
  http://dziennikpiwny.blogspot.com/

Recent Profile Visitors

608 profile views
 1. Już gdzieś na fuckbook-u to pisałem, ale powtórzę. Wg mnie obecne metryczki są bardzo przejrzyste i wprost ukazują cechy naszego piwa. Powinny zostać wprowadzone jako obowiązujące w konkursach PSPD. Oczywiście kluczowe i tak pozostaje jej poprawne wypełnienie przez sędziów.
 2. Chyba, że ktoś wyśle pszeniczne z bananami
 3. Cześć. Czy kategoria Rosanke dopuszcza piwa z brettanomyces i/lub kwaśne?
 4. Dodam tylko, że jeśli macie jakieś uwagi do metryczek czy ogólnie oceny swoich piw przez sędziów to najlepszym co możecie zrobić to napisać do organizatora konkursu lub sędziego/sędziów podpisanych na metryczce. Narzekanie na forum kompletnie nic nie zmieni. Moja uwaga tyczy się wszystkich konkursów, a nie tylko Łódzkiego
 5. Uzupełniono, a takie info najpewniej podawać w wątku z listą
 6. Konkursy piw domowych przeważnie nie są imprezami otwartymi, więc nie ma po co jechać. Ale Zielu musi się wypowiedzieć co tam planują.
 7. Wczoraj zwróciłem uwagę, że z najmniej obstawionej kategorii wybrano aż 12 piw do finału
 8. Co powiecie na dodawanie dat KPD w temacie wątku jego dotyczącego. Tak jak jest to przy Podlaskim czy Łódzkim? Dzięki temu od razu widać czy konkurs się już odbył i ile mamy czasu.
 9. Powinno być Irish Red Ale. Uhhh rozpędziłem się, dzięki
 10. Bardzo ładne i czytelne... tylko jak to zrobić
 11. Dokładnie. A informacje szczegółowe, każdy już znajdzie na własną rękę. Ewentualnie konkursy przeszłe, można całkowicie kasować.
 12. Obawiam się, że to przy większej ilości konkursów i kategorii, sprawi, że całość będzie nadmiernie rozbudowana i przez to nieczytelna. Tak jak w 2015 roku, konkurs, który się już odbył będzie skreślony. A kategoria, której nie ma już w żadnym konkursie zostanie przesunięta do akapitu na dole posta.
 13. Był taki temat, brakowało go w 2016 roku, więc będzie w 2017: http://www.piwo.org/topic/21795-kategorie-konkurs%C3%B3w-piw-domowych-2017/
 14. Był taki temat w 2015 roku, w 2016 go brakowało. Robimy, więc na 2017. (kolejność alfabetyczna) Albae Cerevisiae - III Flisacki KPD American India Pale Ale - Podlaski Konkurs Piw Domowych; IV Łódzki KPD New Zealand IPA - VIII Częstochowski KPD Bractwa Piwnego American Russian Imperial Stout - II Jurajski KPD American Saison - VI Szczeciński Konkurs Piw Domowych American Stout - XV KPD PSPD American Wheat - II Beergoski KPD, Biała Wrona Belgian Blonde - Kuźnia Piwowarów 2017, Warszawski KPD 2017 im. Wojciecha Trześniowskiego B
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.