Jump to content

Sven

Members
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Piwko u Wuja Svena
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  20-50
 • Miasto
  Toruń

Kontakt

 • Imię
  Sven

Recent Profile Visitors

1102 profile views
 1. Jestem na etapie poznawania craftbeerpi3 i na początek chce go ustawić pod fermentacje i tu mam problem, a więc: w zakładce fermentation wszystko mi się wyświetla jak trzeba i mam ustawione kroki fermentacji. Uruchamiam je i po zakończeniu kroku pierwszego nic się nie dzieje. Myślałem, że automatycznie mi przełączy na następny krok jednak muszę to robić ręcznie. Tak ma być czy coś u mnie działa nieprawidłowo?
 2. Możesz opisać jak ustawiłeś ispindel oraz craftbeerpi3 by działały razem? pozdr edit: udało się ogarnąć sprawę więc nie było tematu.
 3. Sven

  Złączka ball lock

  A czasem nie jest tam tylko uszczelka na króćcu lub złączce? https://allegro.pl/oferta/szybkozlaczka-corny-keg-pepsi-uszczelka-krocca-6441805901
 4. Myślę, że jak się zapyta w sklepie to mogą bezproblemowo ściągnąć czy to w marxam czy CP zresztą mowa była o Fermzilli.
 5. Nowe są dostępne tu: 35L https://marxam.pl/fermentory-zestawy-startowe-fermzilla-stozkowy-pojemnik-fermentacyjny-35-l,c552,p4830,pl.html 55L https://marxam.pl/fermentory-zestawy-startowe-fermzilla-stozkowy-pojemnik-fermentacyjny-55-l,c552,p5133,pl.html
 6. Miałem podobny problem. Kupiłem w mrówce 2 składnikowy "metal w płynie", dałem tego z 3 warstwy, na to poxiline, której trochę mi od czegoś zostało i owinalem taśma izolacyjną. Myślę, że spokojnie wystarczyłoby dać 1 z tych rzeczy. U mnie akurat ta część chłodnicy nie ma kontaktu z brzeczka więc nie ma to wpływu na nią. Działa bezproblemowo. Ps. Być może wystarczyło dać sama jakąś taśmę uszczelniająca. Ktoś mi też doradzał, żeby wkręcić wkręta. Ewentualnie może jakiś silikon i na to taśmę izolacyjną?
 7. Przy przesyłce: AliExpress Standard Shipping szanse na Vat są praktycznie równe 0 więc polecam wybierać ten rodzaj wysyłki towaru.
 8. Sven

  Kosz do filtracji

  tez polecam! Zawsze szybko, fachowo i zgodnie z ustaleniami!
 9. Hej http://www.piwo.org/gallery/image/7588-termometr-analogowy-120stopni/ Cena 12zl + koszty wysyłki. pozdrawiam
 10. zostały już sprzedane, wszystkie ceny są podane w temacie forum. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.