Jump to content

ParanoidAndroid

Members
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ParanoidAndroid

  1. Witam serdecznie Chcialem poinformować, że moja kolekcja została właśnie wystawiona pod "młotek". Rozstaję sie z nią z wielkim żalem lecz pewne sytuacje mnie do tego zmusiły. Kolekcja została skatalogowana wg www.kapsle.xon.pl i odpowiednio ponumerowana co zapewne zdecydowanie ułatwi odnalezienie właściwych kapsli. Podsyłam link: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4582567 Otrzymałem wiele propozycji sprzedaży całości jednak uznałem, że najlepsze co mogę z nią zrobić to dać wszystkim możliwość uzupełnienia własnych kolekcji o brakujące sztuki, a myślę, że nie trudno znaleźć coś dla siebie, gdyż kolekcja zawiera kapsle z 64 polskich browarów - łącznie 270 sztuk. Kolejne 131 zagranicznych kapsli wystawionych zostanie w następnym tygodniu. Chciałem zwrócić szczególną uwagę na te cztery cuda, które osobiście były moimi rodzynkami w kolekcji pochodzę z Łodzi, tak więc to powinno wszystko wyjaśniać: #3 http://www.allegro.pl/item606677674_lodz_3_rarytas_bcm.html #5 http://www.allegro.pl/item605918354_lodz_5_rarytas_bcm.html #7 http://www.allegro.pl/item605912441_lodz_7_rarytas_bcm.html #8 http://www.allegro.pl/item605902833_lodz_8_rarytas_bcm.html Zatem zapraszam i życzę udanych licytacji Serdecznie pozdrawiam
  2. Witam wszystkich pieknie i klaniam sie nisko. Pozdrawiam
  3. Witam Mam do sprzedania moja kolekcje, powodow dla ktorych rezygnuje z dalszego zbierania jest kilka lecz nie bede sie tu rozwodzil. Kapsle egzotyczne, takze rzadkie sztuki oraz czesc naszych rodzimych browarów. Wszystkie kapsle do wgladu na zdjeciach w duzej rozdzielczosci w paczce dostepnej tutaj: http://www.speedyshare.com/632236240.html Rozsadne propozycje prosze kierowac pod email elmonk@interia.pl Ewentualne pytania tutaj. Takze jesli jakis kapsel jest slabo widoczny moge podeslac pojedyncza, dokladna fotke, prosze jedynie policzyc ktory rzad pion/poziom. Serdecznie pozdrawiam PS W razie kilku propozycji jestem w sklonny zalozyc licytacje na portalu allegro.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.