Jump to content

Gajosq

Members
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Gajosq

 • Birthday 03/29/1980

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Herbowe
 • Miasto
  Białystok

Kontakt

 • Imię
  Tomasz

Recent Profile Visitors

380 profile views
 1. Ja daje do butelek bezpośrednio. Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 2. Ja kupiłem w Polo Market, ale widziałem ostatnio też w Auchan i nawet sporo taniej. Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 3. Dzięki kolego za uratowanie piwka. Ten Dar Lata to syf. Trzeba go lać prawie 1/3 szklanki żeby poczuc smak z wodą. Zrobiłem ostatecznie z syropu Tenczynek. Wyszło super. Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 4. Drożdże akurat mam S-04, Zaopatrzę się w jakieś chmiele UK ale między czasie znalazłem w recepturach bittera na marynce (Marynka Bitter), który zdobył I miejsce podczas "National Homebrew Competition" w Brystolu w kategorii "Standard and Best Bitters" 35g Marynka 60 minut 25g Marynka 20 minut 40g Marynka 10 minut Karmelowy ten nie był ani jasny ani ciemny. Coś popróbuje, na pewno coś wyjdzie
 5. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to sklep wprowadził sprzedaż słodów. Jest ich trochę ze słodowni Soufflet i Strzegomia. Także drożdże Fermentis Safale S-04, Safale US-05, Safbrew S-33, Safbrew WB-06, Saflager S-189, Saflager S-23, Saflager W-34/70 i chmiel Marynka, Lubelski, Lomik i Chinook
 6. Niestety nie, ale do dokupienia jak coś. Najszybciej mogę mieć Chinook, Lubelski (sklep stacjonarny) Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 7. 3,5 kg Pale Ale 0,5 kg Pilzneński 0,5 kg Monachijski I 0,5 kg karmelowy 300 EBC 90 gr Marynki 15 gr Magnum Co z tego wyjdzie? Bitter? W jakich proporcjach? Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 8. Jakie początkowe blg ma u was piwo malinowe z resztek? Chodzi po dodaniu syropu wody i zupki chmielowej. U mnie po raz drugi 9 blg. Ciekaw jestem jak u was.
 9. No pewnie nie. Hmm w takim razie jeszcze się zastanowię. Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 10. Ja swoją drugą warke zrobiłem Belgian Pale Ale i wydaje mi się, ze im dłużej leżało tym smakowało gorzej. Niemniej cały czas było dobre. Wyklepane tapatalkiem z mego szajsunga!
 11. Oczywiście, nie to że źle mówię. Poznałem etykiety u Andrzeja
×
×
 • Create New...