Jump to content

wena

Members
 • Content Count

  3279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

wena last won the day on December 17 2020

wena had the most liked content!

About wena

 • Birthday December 10

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar WENA
 • Rok założenia
  2006
 • Miasto
  Chorzów

Kontakt

 • Imię
  Jan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj 6 grudnia premiera GCH. Kiedyś to były takie piwa. Niestety 2 ostatnie jeszcze nie dotarły.
 2. Kilka lat temu też było to piwo. Jako wzorzec podany był Doppelbock Schenkerla.
 3. Przez lata zbierałem piwa na Białą Vranę i do Budapesztu i osobiście zawoziłem do Koszyc. Robiłem to dla dobra piwowarstwa domowego. Czasami jeszcze musiałem wykładać za wpisowe bo ktoś zapomniał zapłacić.. Byli koledzy, którzy to doceniali, ale w większości byli tacy co jeszcze mieli o wszystko pretensje. W tym roku niestety czas mi nie pozwala na organizację przesyłki.
 4. Oj, oj - bardzo mocny wpis. Biorąc pod uwagę to, że jest to Twój pierwszy post to chyba przesadziłeś. Każdy może mieć dzień lepszy lub gorszy. Jest przysłowie - nie życz komuś tego co Tobie niemiłe - to ostatnie zdanie, które napisałeś to już trochę przesadziłeś. Pamiętaj w życiu dobro zawsze wraca, a złe życzenia też.
 5. No właśnie. My jako Śląski Oddział zawsze mamy nagrody u siebie. Po konkursie ja wysyłam nagrody i nie ma problemu.
 6. Zazwyczaj jest na koniec lutego.
 7. Szczerze to też się zdziwiłem, że tylko są 2 pilsy. Na pocieszenie jak zobaczyłem nazwiska to wiem, że to starzy wyjadacze. Krzysztof i Jacek wygrali już tyle konkursów i mają takie doświadczenie, że można im tylko pozazdrościć. Gratulacje. Jeżeli chodzi o portera, weszło do finału 6 piw. Zgodnie z przepisami do finału mogło wejść maksymalnie 10. To i tak by odpadło 28. Mój też się dostał niestety zajął tylko 5 miejsce, ale i tak jestem zadowolony, że był w finale. W zeszłym roku byłem 4 więc liczyłem na więcej, ale może w przyszły roku będzie lepiej. Nie załamujcie się może być tylk
 8. Metryczki powinny dotrzeć, dzisiaj lub jutro. Było małe zacięcie, ale jest dobrze.
 9. Nie martw się jak porter będzie dobry to ktoś go wypije.
 10. Cieszyńska Jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami. Śląski Oddział PSPD jest jak co roku gospodarzem strefy piwowara domowego. Zapraszam wszystkich w piątek i w sobotę. Gdyby ktoś z Was chciał się podzielić swoim piwem z uczestnikami imprezy to zapraszam do naszych namiotów.
 11. No tutaj to już przesada, ale widocznie też tak można. To będzie faktycznie HIT za 100 lat.
 12. Tu faktycznie jest mój błąd. Tak podałem dalej do produkcji dyplomów i statuetek. Przepraszam.
 13. No to dobra wiadomość dla PUDŁOWICZÓW. Paczki dzisiaj poszły. Proszę pochwalcie się nagrodami. Może to dotrze do tych , którzy nie wysłali piwa na konkurs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.