Skocz do zawartości

wena

Members
 • Zawartość

  3225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O wena

 • Urodziny 10 Grudzień

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar WENA
 • Rok założenia
  2006
 • Miasto
  Chorzów

Kontakt

 • Imię
  Jan

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Jeżeli za limit uważasz jedną warkę ok 112 hl - to jest limit na dzień dzisiejszy.
 2. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Cieszyński Kożlak Dubeltowy premiera była 01-09-2018 na Cieszyńskiej Jesieni. Kto był w Cieszynie miał okazję go skosztować. Powinien być w sprzedaży razem z innymi cieszyńskimi piwami.
 3. wena

  16-17.11.2018 XII Pomorski Konkurs Piw Domowych

  Nawet gdybyś wiedział pół roku wcześniej to i tak byłoby za późno. Każdy starający się piwowar ma portera w piwniczce, dobrze wyleżakowanego.
 4. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Ja też jestem staromodny, popieram poprzednią formułę. Była prosta i jasna.
 5. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  @Oskkar - Bardzo się cieszę za uwagi przynajmniej masz większą aktywność na forum. Trudno w formularzu ująć wszystkie uwagi. W następnym roku napiszę w formularzu w jakich dniach kto jest w domu, jakie ma plany urlopowe i w jakich godzinach jest w pracy.. Będzie musiało się zgrać z wszystkimi odbiorcami paczek. A tak na prawdę cieszę się, że otrzymałeś paczkę, bo wysłałem ich dużo, a tylko jako drugi potwierdziłeś otrzymanie przesyłki. Co do konkursu w roku przyszłym bardzo się zastanawiam czy będę go organizował .
 6. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Akurat do paczkomatu nie zmieszczą się paczki kolegi który zaliczył 4 razy podium.
 7. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Niestety jest kolega, którego kurier nie znalazł - nie chciało mu się zatelefonować pod podany nr. Napisał, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki. Coraz mniej lubię UPS.
 8. Drogi Kolego chyba się za bardzo rozpędziłeś. W konkursie, który ja organizuję też nikt nie dostaje ani złotówki, ale jako Śląski Oddział PSPD dokładamy swoje nagrody. I jeszcze jedno - jeżeli nie wiesz co robi PSPD to nie pisz takich głupstw.
 9. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Oczywiście jak zawsze. Paczki spakowane jutro kurierzy mają odebrać. Myślę, że w środę - czwartek zwycięzcy powinni otrzymać swoje nagrody. Wszyscy na pudle dostaną dyplomy, statuetki, słód Vikinga, chmiele z Powiśla SJ. Dodatkowo za pierwsze miejsca są powerbanki zafundowane przez firmę DEVCOM z Katowic. Silesia Bier Majster - Robert Pawlik będzie warzył piwo Desitka w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Premiera piwa będzie za rok na następnej imprezie w Skansenie w Chorzowie. Ponadto dostanie paletę nowych butelek ufundowaną przez firmę sloje.pl - dostawca butelek do browarów rzemieślniczych. Metryczki są w trakcie przygotowania lub może już częściowo wysłane.
 10. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Szkoda, że nie byłeś w Chorzowie.
 11. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  ANTEKS wierzyłem w Ciebie. Kto by inny takie pierdoły zauważył. Sugerowanie się takimi punktami to chyba nie ma sensu. Nie wiem, które piwo było podane pierwsze, ale ???? Sędziowie po ogólnym konsylium orzekli: JEDNOGŁOŚNIE - WYGRAŁA DESITKA. Jest to decyzja ostateczna.
 12. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Oczywiście, tylko trochę cierpliwości.
 13. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Lista finalistów American Amber Ale 1.Pidzik Iwona 2.Bonikowski Mateusz 3.Sworowski Konrad 4.Czechanowski Krzysztof 5.Makuła Zenon 6.Matysiak Michał 7.Jachimowski Mariusz Quadrupel 1.Artur Lesiak, Iwona Gruszka 2.Sladek Wojciech 3.Osiński Maciej 4.Stachowski Jacek 5.Bystryk Mariusz 6.Śvach Janusz 7.Muller Przemysław Pozostałe kategorie bez zmian
 14. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Lista piwowarów zgłoszonych do V MKPD American Amber Ale 1.Pidzik Iwona 2.Gumieniak Robert 3.Cimała Henryk 4.Bonikowski Mateusz 5.Sworowski Konrad 6.Kowalewski Paweł 7.Milczarczyk Artur 8.Czechanowski Krzysztof 9.Pięta Dariusz 10.Makuła Zenon 11.Matysik Michał 12.Świerzchalski Artur 13.Jachimowski Mariusz 14.Bystryk Mariusz 15.Fiszer Dariusz 16.Śvach Janusz 17.Zakrzewski Sławomir Desitka 1.Krzywicki Rafał 2.Kantor Łukasz 3.Juraszczyk Ireneusz 4.Jachimowski Mariusz 5.Bystryk Mariusz 6.Pawlik Robert 7.Fiszer Dariusz 8.Śvach Janusz 9.Swierczyna Jacek 10.Nowak Łukasz Ciemna Pszenica 1.Cimała Henryk 2.Brzeziński Piotr 3.Bonikowski Mateusz 4.Osiński Maciej 5.Mortka Rafał, Szczepaniak Krzysztof 6.Makuła Zenon 7.Jachimowski Mariusz 8.Kawecki Marek 9.Nowak Łukasz 10.Pavlinović Mladen 11.Sarna Krystian 12.Pająk Marcin Doppelbock 1.Sztuk Piotr 2.Gumieniak Robert 3.Haberka Mateusz 4.Bujak Piotr 5.Zach Krzysztof 6.Dymarczyk Adam 7.Bystryk Mariusz 8.Fiszer Dariusz 9.Śvach Janusz 10.Nowak Łukasz Quadrupel 1.Pidzik Iwona 2.Artur Lesiak, Iwona Gruszka 3.Sladek Wojciech 4.Wiśniewski Michał 5.Suder Paweł 6.Brzeziński Piotr 7.Osiński Maciej 8.Stachowski Jacek 9.Piszczelski Tomasz 10.Makowski Sebastian 11.Bystryk Mariusz 12.Śvach Janusz 13.Minojć Szymon, Iskierka Dawid 14Muller Przemysław Schwarzbier 1.Cimała Henryk 2.Kantor Łukasz 3.Stachowski Jacek 4.Piszczelski Tomasz 5.Drzazga Karol 6.Zach Krzysztof 7.Spławski Adam 8.Jachimowski Mariusz 9.Czekan Krzysztof 10.Śvach Janusz 11.Swierczyna Jacek
 15. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Nagroda główna - czyli warzenie najlepszego piwa w Browarze Zamkowym w Cieszynie jest aktualna. Dodatkowo najlepsze piwo (piwowar) zostanie nagrodzony PALETĄ NOWYCH BUTELEK - sponsorem jest firma sloje.pl dostawca butelek dla browarów rzemieślniczych. Listę piw ogłoszę jutro.
×