Skocz do zawartości

wena

Members
 • Zawartość

  3230
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana wena w dniu 13 Październik

Użytkownicy przyznają wena punkty reputacji!

O wena

 • Urodziny 10 Grudzień

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar WENA
 • Rok założenia
  2006
 • Miasto
  Chorzów

Kontakt

 • Imię
  Jan

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wena

  Biela Vrana 2019

  Jakieś opisy stylu mam dostać niebawem, więc zaraz je zamieszczę na forum.
 2. wena

  Biela Vrana 2019

  W załączeniu kategorie na konkurs Biela Vrana 2019. Biela vrana 2019 kategórie-1.doc
 3. wena

  16-17.11.2018 XII Pomorski Konkurs Piw Domowych

  @Szala85, @Kantor Macie rację. Ocena piwa przez sędziego powinna odnosić się do kryteriów stylu. Organizujemy u nas bitwy piwowarów. To czysto konsumencki konkurs. Czasami wyniki mnie zadziwiają. Piwa z ewidentnymi wadami, ale pijalne wygrywają. Z gustami konsumentów się nie dyskutuje. Jeżeli chodzi o AIPę z owocami, to faktycznie ustalenie jakiś zakresów słodkości, kwasowości itd. jest bardzo trudne. Więc traktujmy to jako zabawę i wielką loterię. Wydaje mi się, że czasami zbyt poważnie podchodzimy do konkursów.
 4. wena

  Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych 2019 - 30.05-2.06

  Sędziów mamy dużo, szczególnie w Warszawie. Cieszę się z powrotu do normalności. Zestaw piw jest ciekawy, może w tym roku również się skuszę na 2 lub 3 kategorie. Dziękuję Mateusz, że wsłuchałeś się w głos ludu.
 5. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Jeżeli za limit uważasz jedną warkę ok 112 hl - to jest limit na dzień dzisiejszy.
 6. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Cieszyński Kożlak Dubeltowy premiera była 01-09-2018 na Cieszyńskiej Jesieni. Kto był w Cieszynie miał okazję go skosztować. Powinien być w sprzedaży razem z innymi cieszyńskimi piwami.
 7. wena

  16-17.11.2018 XII Pomorski Konkurs Piw Domowych

  Nawet gdybyś wiedział pół roku wcześniej to i tak byłoby za późno. Każdy starający się piwowar ma portera w piwniczce, dobrze wyleżakowanego.
 8. wena

  XVI Mistrzostwa Polski Piwowarów Domowych - Grand Champion 2018

  Ja też jestem staromodny, popieram poprzednią formułę. Była prosta i jasna.
 9. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  @Oskkar - Bardzo się cieszę za uwagi przynajmniej masz większą aktywność na forum. Trudno w formularzu ująć wszystkie uwagi. W następnym roku napiszę w formularzu w jakich dniach kto jest w domu, jakie ma plany urlopowe i w jakich godzinach jest w pracy.. Będzie musiało się zgrać z wszystkimi odbiorcami paczek. A tak na prawdę cieszę się, że otrzymałeś paczkę, bo wysłałem ich dużo, a tylko jako drugi potwierdziłeś otrzymanie przesyłki. Co do konkursu w roku przyszłym bardzo się zastanawiam czy będę go organizował .
 10. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Akurat do paczkomatu nie zmieszczą się paczki kolegi który zaliczył 4 razy podium.
 11. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Niestety jest kolega, którego kurier nie znalazł - nie chciało mu się zatelefonować pod podany nr. Napisał, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki. Coraz mniej lubię UPS.
 12. Drogi Kolego chyba się za bardzo rozpędziłeś. W konkursie, który ja organizuję też nikt nie dostaje ani złotówki, ale jako Śląski Oddział PSPD dokładamy swoje nagrody. I jeszcze jedno - jeżeli nie wiesz co robi PSPD to nie pisz takich głupstw.
 13. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Oczywiście jak zawsze. Paczki spakowane jutro kurierzy mają odebrać. Myślę, że w środę - czwartek zwycięzcy powinni otrzymać swoje nagrody. Wszyscy na pudle dostaną dyplomy, statuetki, słód Vikinga, chmiele z Powiśla SJ. Dodatkowo za pierwsze miejsca są powerbanki zafundowane przez firmę DEVCOM z Katowic. Silesia Bier Majster - Robert Pawlik będzie warzył piwo Desitka w Browarze Zamkowym w Cieszynie. Premiera piwa będzie za rok na następnej imprezie w Skansenie w Chorzowie. Ponadto dostanie paletę nowych butelek ufundowaną przez firmę sloje.pl - dostawca butelek do browarów rzemieślniczych. Metryczki są w trakcie przygotowania lub może już częściowo wysłane.
 14. wena

  V Międzynarodowy KPD w Chorzowie

  Szkoda, że nie byłeś w Chorzowie.
×