Jump to content

rubezahl

Members
 • Posts

  1033
 • Joined

 • Last visited

About rubezahl

 • Birthday 04/13/1969

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar AS
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  200+
 • Miasto
  Boguszów - Gorce

Kontakt

 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

2750 profile views

rubezahl's Achievements

 1. Przeprowadzkę można wreszcie uznać za dokonaną. 😋
 2. Dziękuję Wam, za kolejne świetne spotkanie. Takie chwile pomagają wzmacniać "wiarę w Ludzi". Było to (chyba) ostatnie, "otwarte" spotkanie (- decyzja Gospodarzy). (... oczywiście: grudniowe "piernikowe" jest aktualne, o terminach ferryjnego i wiosennego podyskutujemy.)
 3. Energia, radość, psiur w tle i tańczący przechodnie. Trąbeczka super tupta nóżkami. Fajne. https://www.youtube.com/watch?v=jft3BVoxqjo&list=RDxOWn-Ai4S_c&index=2
 4. Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań -29 września 2018. Niestety - miejsca noclegowe już pozajmowane. Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim i/lub też innymi domowymi wyrobami. Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, powstanie co najmniej jeden serek, pewnie chleb oraz inne cuda typu: mydła, kremy... Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs" na piwo spotkania: - dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd. Zabieramy po 3 butelki 0,5 l (lub 1,5 l w innych opakowaniach). Wieczorem ognisko.
 5. Z tym to chyba słabo Jest jeszcze trochę czasu, trzeba wyznaczyć! ochotnika, żeby się nauczył (podobno Fcale niee takie to trudne). Nooo wwięc: ... z wielu chętnych, wybrana zoostaałaaaa - Marta! Gratulacje! ... i czekamy na koncert.
 6. Jak widać zapotrzebowanie jest, także pewnie się odbędzie. Możesz dostarczyć nawet w kapeluszu - o ile przygotowujący próbki zgodzą się z tego nalewać Znasz moje podejście do trzymania się stylu, widełek itd. Jeden. W mniej prestiżowych konkursach, można dla tej samej kategorii dostarczać butelki z różnymi piwami, tutaj tak się nie da!
 7. Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań -12 maja 2018. Niestety - miejsca noclegowe już pozajmowane. Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim i/lub też domowymi smakołykami. Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, powstanie co najmniej jeden serek, pewnie chleb oraz inne cuda typu: mydła, kremy... Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs" na piwo spotkania: - dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd. Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach). Wieczorem ognisko (bywało, że zabawa przy nim była do wschodu słońca ).
 8. Jurek - szklanki, kufle, pokale. Każde szkło będzie lepsze od plastikowych kubeczków - przecież nasze WYJĄTKOWE! piwa, nie mogą być serwowane w bEle czEm!
 9. Na spotkaniach, z róóóżnych... przyczyn, tracone jest trochę... degustacyjnego "szkła". Jeśli macie zalegające "szkiełka", które nie są już potrzebne - a szkoda wyrzucić: przywieźcie... ... może ktoś zachwyci się, pijąc z nich. jakieś rewelacyjne piwo, (... może też - w wirze zabawy, trzasną o sowiogórski kamień!)
 10. ... a, że to taki zarcik - tak? Przecież Ty miałeś tam wykładać!
 11. Do jesiennego jeszcze daaaleko ... także dzionek/dwa - b. chętnie spędziłbym w Waszym i Ekipy PP towarzystwie. W tym terminie najprawdopodobniej będę już "wyjechany" - więc do 23 IX
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.