Skocz do zawartości

rubezahl

Members
 • Zawartość

  1029
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rubezahl

 • Urodziny 13.04.1969

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar AS
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  200+
 • Miasto
  Boguszów - Gorce

Kontakt

 • Imię
  Adam

Ostatnie wizyty

1271 wyświetleń profilu
 1. Z tym to chyba słabo Jest jeszcze trochę czasu, trzeba wyznaczyć! ochotnika, żeby się nauczył (podobno Fcale niee takie to trudne). Nooo wwięc: ... z wielu chętnych, wybrana zoostaałaaaa - Marta! Gratulacje! ... i czekamy na koncert.
 2. Jak widać zapotrzebowanie jest, także pewnie się odbędzie. Możesz dostarczyć nawet w kapeluszu - o ile przygotowujący próbki zgodzą się z tego nalewać Znasz moje podejście do trzymania się stylu, widełek itd. Jeden. W mniej prestiżowych konkursach, można dla tej samej kategorii dostarczać butelki z różnymi piwami, tutaj tak się nie da!
 3. Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań -12 maja 2018. Niestety - miejsca noclegowe już pozajmowane. Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim i/lub też domowymi smakołykami. Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, powstanie co najmniej jeden serek, pewnie chleb oraz inne cuda typu: mydła, kremy... Jeżeli będzie zapotrzebowanie na taką zabawę, zorganizujemy "konkurs" na piwo spotkania: - dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd. Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach). Wieczorem ognisko (bywało, że zabawa przy nim była do wschodu słońca ).
 4. Jurek - szklanki, kufle, pokale. Każde szkło będzie lepsze od plastikowych kubeczków - przecież nasze WYJĄTKOWE! piwa, nie mogą być serwowane w bEle czEm!
 5. Na spotkaniach, z róóóżnych... przyczyn, tracone jest trochę... degustacyjnego "szkła". Jeśli macie zalegające "szkiełka", które nie są już potrzebne - a szkoda wyrzucić: przywieźcie... ... może ktoś zachwyci się, pijąc z nich. jakieś rewelacyjne piwo, (... może też - w wirze zabawy, trzasną o sowiogórski kamień!)
 6. Niestety wszystkie miejsca noclegowe pozajmowane
 7. ... a, że to taki zarcik - tak? Przecież Ty miałeś tam wykładać!
 8. Do jesiennego jeszcze daaaleko ... także dzionek/dwa - b. chętnie spędziłbym w Waszym i Ekipy PP towarzystwie. W tym terminie najprawdopodobniej będę już "wyjechany" - więc do 23 IX
 9. NAJLEPSZOŚCI! P.I.K. - wzmocniony o kolejnego Piwowara... ... czworo Piwowawarów - to już jest COŚ! :beer:
 10. Takie rozwiązanie wiele by uprościło: - brak zamieszania wśród publiki, na szybko wcielonej w skład sędziowski (2/3 ... 3/4 głosów) , - ułatwienie życia organizatorom (wiem coś - "spinałem" pierwszy z Witkiem... teraz wolę wystawić cokolwiek, żeby się z tego wymiksować . Wybacz Olu - c'est la vie). Niestety ma wiele wad: - nie wszyscy mogli "byliby" skosztować każdego serwowanego piwa (bo w tym czasie np. przelewają zupę - czy co tam tankowałaś Cholerko? , lub lootają po wodę do wysładzania. gęstwę. czy inne zbędne!), - uniemożliwia pierwotny cel zabawy - odnalezienie swojego piwa, ... - co z dumą z sukcesu? ...(gdy - choćby większościowa publika TyskWiecoLechoOcimio-pijców) zadecydowała o jednopunktowym zwycięstwem nad podłożoną świnią, czy innym Żubrem!), No cooo wtedy na FB dać? Wspomnienia z X.. ? ...
 11. Zapraszam na kolejną edycję naszych spotkań - 23 września 2017. Niestety - miejsca noclegowe jakoś dziwnie szybko "się pozajmowały", także lista jest zamknięta. Oczywiście: jeśli ktoś ma niedaleko (i najlepiej kierowcę ) może przyjechać, porozmawiać, pokosztować piwa, pochwalić się swoim lub też domowymi smakołykami. Plan: jak zwykle rozwojowy. Wystartujemy o 14-tej (warzenie dla publiki, degustacje, pewnie powstanie jakiś serek, może chleb lub inne smakołyki, potem "konkurs", ognisko. Zakończymy... Na zabawowy "konkurs": - dowolne piwo, ekstrakt obojętny, może być z przyprawami, owocami itd. Zabieramy po 4 butelki 0,5 l (lub 2 l w innych opakowaniach).
 12. Czytasz w moich myślach - też (o ile chcemy się w to bawić) myślałem o kategorii otwartej/dowolnej.
 13. Otwieram lodówkę - a tam Paweł (-owe/PIK-owe piwa są, czekają). W radiu - dobrze, że uprzedziłeś, znowu bym się rozglądał gdzie jesteś Odliczamy do 23.09.17 godz. 14:00 - - - - Zapowiedzianym "konkursowym" jesiennego, był LS. Z tego co mówiliście ostatnio, nie wszyscy mają uwarzone (a teraz ciepło i nie każdy ma możliwości). - może zaproponujcie coś, co do września da się (i większości będzie się chciało) "upichcić", - inną sprawą jest - czy chcemy bawić się w "konkurs"?
×