Jump to content

mientkijanek

Members
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

About mientkijanek

 • Birthday 02/28/1954

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  będzie twardy
 • Rok założenia
  2014

Kontakt

 • Imię
  mietek

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Ceny piw do rzemieślników mocno przesadzone
 2. Żyłka sprzedawcy oraz marketing ( proszę pamiętać by z tyłu wpisać ...) Siedziałem sobie przy stolikach na przeciwko to trochę widziałem. Panie z koła gospodyń po spróbowaniu 2 piw miały dosyć tej goryczki i prosiły o pozakreślanie wszystkich okienek ( bo tylko wszystkie zakreślone brały udział w losowaniu nagród) W stojąca obok mnie grupce jedna z pań wypisywała wszystkim z tyłu tą samą cyferkę( zmieniając lekko charakter pisma by nie podpadło )
 3. Przypadkiem dowiedziałem się o tej imprezie podczas wyjazdu do pobliskiego safari i nie mogłem sobie tego odpuścić Fajna kameralna impreza,, mogłem spróbować piw domowych innych piwowarów, niestety nie wszystkie bo na 2 stanowiskach było pusto[ może skończyło im sie piwo?] Co do samej formuły konkursu konsumenckiego to to jest raczej plebiscyt na to do kogo przyjedzie więcej znajomych Może sprawiedliwiej było by lac piwa anonimowo? ps Pani w mini była bardzo aktywna w agitacji
 4. na 20l zużywam około 3-40l wody, którą można wykorzystać do mycia sprzętu po warzeniu
 5. Czy możecie Państwo zdradzić w którym sklepie zagranicznym można nabyć Wasze produkty? Czy na to pytanie otrzymam odpowiedź?
 6. Czy możecie Państwo zdradzić w którym sklepie zagranicznym morzna nabyć Wasze produkty? Administracja wszystkim użytkownikom podkreśla błędy, czy tylko mnie wyróżnia?
 7. Ogłoszę tutaj akcje zakupową i podzielimy sie kosztami Chodzi mi o to, że może za rogiem moge kupić z innymi surowcami do produkcji piwa
 8. O widzisz, a już myślałem że coś zepsułem przy tym WESIE
 9. Czy możecie Państwo zdradzić w którym sklepie zagranicznym morzna nabyć Wasze produkty?
 10. Od którego wspomnianego wcześniej wesa lepsze?
 11. Alleluja i do przodu
×
×
 • Create New...