Jump to content

Bergie

Members
 • Posts

  146
 • Joined

 • Last visited

Reputation Activity

 1. Thanks
  Bergie reacted to elroy for a article, "Poznać i uwarzyć Saison" darmowy ebook Łukasza Wróblewskiego.   
  Zapraszamy do pobrania ebooka przygotowanego przez Łukasza Wróblewskiego omawiający w pigułce piwa w stylu Saison. Poniżej kilka słów od samego autora.   "Pamiętacie jeszcze, że rok 2022 upłynął nam pod znakiem Saisona? To właśnie temu stylowi poświęcone jest opracowanie i jest to swojego rodzaju podsumowanie akcji Piwnego Stylu Roku. Znajdziecie w nim wszystko co musicie wiedzieć by świadomie pić i warzyć piwa te piwa oraz 12 receptur, na których przetestowanie czekają Wasze garnki. Całość liczy 31 stron więc w oczekiwaniu na nowego Piwowara jest co poczytać. Saisony były tradycyjnie warzone zimą więc macie jeszcze trochę czasu by zapełnić piwniczki na lato." 😀 Miłej lektury!  
   
  Pobierz i warz wspaniałe piwa
  https://bit.ly/pspd_saison
   

   
 2. Like
  Bergie got a reaction from Browarnik Sebol for a article, III Beergoski Konkurs Piw Domowych, 18-19.05.2018   
  III edycja Beergoskiego Konkursu Piw Domowych, którego głównym organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD odbędzie się w dniach 18-19 maja 2018 r. w Bydgoszczy, w trakcie VI edycji Festiwalu Piwa Rzemieślniczego Beergoszcz.

  Kategoriami konkursowymi będą:
  1. „Piwowarskie Antypody” – styl bazowy Australian Sparkling Ale (12B BJCP 2015) z co najmniej jednym z dodatków nawiązujących do winiarskich tradycji kontynentu: winogronami, płatkami/kostkami drewnianymi, rodzynkami (doprecyzowując: w kategorii tej nie są przewidziane piwa kwaśne)
  2. Coffee Brown Ale – styl bazowy Brown British Ale (13B BJCP 2015) z dodatkiem kawy
  3. Belgian Pale Ale (24B BJCP 2015)
   
  Konkurs odbywać się będzie według Zasad dobrej praktyki dla konkursów piwa PSPD. Został zgłoszony do Pucharu PSPD 2017/18 zgodnie z obowiązującymi przepisami – tj. poinformowanie Komisji Technicznej do dnia 31.10.2017 r. Szczegółowe informacje organizacyjne na temat konkursu pojawiać się będą sukcesywnie począwszy od I kwartału 2018 r.
   
  https://pspd.org.pl/blog/2017/11/08/znamy-termin-kategorie-iii-beergoskiego-kpd/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.