Jump to content

Bergie

Members
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Magda
 • Strona www
  https://www.facebook.com/kpot.pspd/

Piwowarstwo

 • Miasto
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

2050 profile views
 1. Jest niestety bug w systemie po aktualizacji, nad którego rozwiązaniem pracujemy. Edytuj nazwę piwa, dodając po niej w nawiasie nazwę/nazwy użytych owoców. Uznamy! PS. Do wszystkich zainteresiwanych - jeśli macie jakiekolwiek pytania ws. konkursu, piszcie proszę maila na nasz oddział jak regulamin przykazał, NIE TUTAJ. Nie zaglądamy tu na bieżąco.
 2. Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD we współpracy z Browarem Chełmińskim serdecznie zapraszają na VI Flisacki Konkurs Piw Domowych, który odbędzie się w dniach 16-17 października 2020 r. w Chełmnie. Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD 2020/2021 i odbędzie się zgodnie z Regulaminiem Pucharu PSPD oraz Zasadami Dobrej Praktyki dla Konkursów Piwa PSPD. Kategoriami szóstej edycji będą: Albae Cerevisiae, Belgian Pale Ale i Black IPA. Opisy stylów dostępne są w oficjalnym ogłoszeniu konkursu: https://pspd.org.pl/blog/2020/04/23/ogloszenie-vi-flisackiego-konkursu-piw-domowych/ Dalsze informacje, w tym warunki i terminy rejestracji oraz wysyłki piw, regulamin, informacje o wpisowym, itp. dostępne będą na stronach: https://flisackikpd.pspd.org.pl/ https://www.facebook.com/kpot.pspd/ https://facebook.com/events/s/vi-flisacki-konkurs-piw-domowy/1568677836638919/ Jeśli macie jakiekolwiek pytania nt. konkursu, kontaktujcie się z nami e-mailowo: kujawskopomorski@pspd.org.pl lub Messengerem przez fanpejdż KPOT na FB. Nie będziemy odpisywać na zapytania na tym forum!
 3. UWAGA - ZMIANA TERMINU KONKURSU!!! W związku z wiadomą sytuacją podjęliśmy decyzję o przesunięciu V Beergoskiego KPD na 12-13 czerwca br. Mamy ogromną nadzieję, że w tym momencie będzie już możliwe przeprowadzenie konkursu z zachowaniem szczególnych środków ostrożności - będziemy oczywiście kierować się bieżącymi rozporządzeniami i zaleceniami. Śledźcie nasz fanpejdż oraz stronę konkursu na której znajduje się regulamin konkursu ze zaktualizowanymi datami rejestracji i recepcji piw, wpłat wpisowego, itp.
 4. Na razie możemy powiedzieć tyle: https://facebook.com/story.php?story_fbid=2816529405101546&id=582343631853479 Wszyscy zainteresowani - śledźcie nasz fanpejdż i oficjalną stronę konkursu, tylko i wyłącznie tam będziemy informować o dalszych krokach.
 5. Konkurs jest już oficjalnie ogłoszony i zgłoszony do Pucharu PSPD. Jego kategoriami będą Irish Dry Stout i Owocowy Berliner Weisse. Więcej informacji i opisy stylów: https://pspd.org.pl/blog/2019/10/30/ogloszenie-v-beergoskiego-kpd/
 6. Tradycyjnie wraz z kolejną wiosenną odsłoną Festiwalu Piwa Beergoszcz w maju przyszłrgo roku odbędzie się - już po raz piąty - Beergoski Konkurs Piw Domowych, organizowany przez Kujawsko-Pomorski OT PSPD. Do końca października dokonamy formalnego zgłoszenia konkursu do Pucharu PSPD, data dzienna festiwalu i konkursu zapewne będzie znana na początku nowego roku - a póki co na Facebooku wybieramy w ankiecie jedną z jego kategorii:
 7. Piąta już edycja Flisackiego Konkursu Piw Domowych, organizowanego przez Kujawsko-Pomorski OT PSPD odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 11-12 października 2019 r. Tym razem partnerem wydarzenia i gospodarzem sesji konkursowych jest Regionalna Warzelnia Piwa – browar restauracyjny ulokowany na malowniczej Wyspie Młyńskiej, w obrębie Starego Miasta. Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach: Albae Cerevisiae – opis stylu: http://kompendiumpiwa.pl/albae-cerevisiae/ Belgian Dubbel – opis stylu: http://kompendiumpiwa.pl/belgian-dubbel/ Ciemne Grodziskie – opis stylu: https://pspd.org.pl/blog/2019/04/29/ciemne-grodziskie/ Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD 2019/2020 i odbędzie się zgodnie z Regulaminiem Pucharu PSPD oraz Zasadami Dobrej Praktyki dla Konkursów Piwa PSPD. Regulamin dostępny jest na stronie https://flisackikpd.pspd.org.pl na ktorej w dniach 24.09-08.10 należy rejestrować piwa konkursowe. Zapraszamy także do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku!
 8. Piąta już edycja Flisackiego Konkursu Piw Domowych, organizowanego przez Kujawsko-Pomorski OT PSPD odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 11-12 października 2019 r. Tym razem partnerem wydarzenia i gospodarzem sesji konkursowych jest Regionalna Warzelnia Piwa – browar restauracyjny ulokowany na malowniczej Wyspie Młyńskiej, w obrębie Starego Miasta. Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach: Albae Cerevisiae – opis stylu: http://kompendiumpiwa.pl/albae-cerevisiae/ Belgian Dubbel – opis stylu: http://kompendiumpiwa.pl/belgian-dubbel/ Ciemne Grodziskie – opis stylu: https://pspd.org.pl/blog/2019/04/29/ciemne-grodziskie/ Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD 2019/2020 i odbędzie się zgodnie z Regulaminiem Pucharu PSPD oraz Zasadami Dobrej Praktyki dla Konkursów Piwa PSPD. Regulamin wraz z dokładnymi terminami pojawi się wkrótce na stronie https://flisackikpd.pspd.org.pl/ Rejestracja piw, ich wysyłka i uiszczanie wpisowego przewidziane są na I tydzień października br. Zapraszamy także do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku!
 9. Tradycyjnie - 3 x 0.5 lub 4 x 0.33
 10. Wyniki także w aktualnościach PSPD: https://pspd.org.pl/blog/2019/05/19/znamy-zwyciezcow-iv-beergoskiego-kpd/
 11. V Flisacki KPD z kategoriami: Albae Cerevisiae, Belgian Dubbel i Ciemne Grodziskie został wczoraj oficjalnie zgłoszony do Pucharu PSPD. Odbędzie się w II połowie października br. w Bydgoszczy. Więcej informacji i opisy stylów: https://pspd.org.pl/blog/2019/04/29/ogloszenie-v-flisackiego-konkursu-piw-domowych/
 12. Tak. Jak zawsze wspiera nas Viking Malt (25/10/5 kg słodów dla miejsc na podium). Pozostałe nagrody ogłosimy bliżej terminu konkursu, bo zwykle też wtedy sponsorzy się dopiero deklarują.
 13. IV edycja Beergoskiego Konkursu Piw Domowych odbędzie się w dniach 17-18 maja 2019 r. w Bydgoszczy. Organizatorami są Kujawsko-Pomorski Oddział Terenowy PSPD, multitap Kraftodajnia i Bydgoscy Piwowarzy we współpracy z Centrum Targowym Pomorza i Kujaw – gospodarzem Festiwalu Beergoszcz. Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD 2018/2019 i zostanie przeprowadzony zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki KPD w trzech kategoriach: American Pale Ale, Best Bitter, White IPA. Sponsorem strategicznym konkursu jest grupa słodownicza Viking Malt, która wspiera konkursy Pucharu PSPD i ufundowała dla laureatów miejsc I-III we wszystkich kategoriach swoje produkty. Na stronie konkursu są już opublikowane wszystkie niezbędne informacje: regulamin z zasadami konkursu i opisami stylów, terminami rejestracji i wysyłki piw. Rejestracja piw konkursowych poprzez stronę będzie trwać w dniach 1-10 maja br.Dostępne jest także wydarzenie na Facebooku dla konkursu. Zapraszamy do udziału!
 14. Wszyscy, którzy czekacie na info o terminach rejestracji piw, przesyłek, itp. - wszystko już mamy! Wyedytowałam w pierwszym poście tematu powyżej.
 15. W oficjalnym ogłoszeniu konkursu jest informacja, że obowiązują opisy stylów wg BJCP 2015. W razie potrzeby polskich wersji można skorzystać z tłumaczeń, które przygotowali piwoorgowicze (wszystkie 3 style konkursu są w tych tłumaczeniach). Prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości, na dniach ruszy strona rejestracyjna, event na FB i regulamin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.