Jump to content

maaciej6

Members
 • Posts

  171
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maaciej6

 1. Piwo w beczce już się rwało do schładzarki co ? Niech długo i bezawaryjnie służy
 2. maaciej6

  maaciej6

 3. Jak najbardziej może być pierwszy łykend sierpnia. Zamawiam domek nr 7
 4. Jak odcinek Nowe Grodzisko-Milicz jest bez problemów to można popłynąć Milicz-Nowe Grodzisko, nawrotka i Nowe Grodzisko-Milicz to zejdzie ponad 4h.
 5. Dzięki za zacną imprezę w zacnym towarzystwie. Teraz tylko czekać do kolejnej edycji spotkania. Dzięki i mam nadzieję że do zobaczenia. Z piwnym pozdrowieniem
 6. Wezmę schładzarkę na dwa krany co by przepustowość była większa i jakiegoś kega.
 7. Tak, kolejki za piwem były imponujące, wyglądało to jak by piwo za darmo się lało. W żadnej kolejce nie stałem dłużej niż 5 minut i jak wracałem i przysypiałem (nie za kółkiem) to przed oczami miałem te megakolejki. Szacun dla organizatorów.
 8. Domagalscy górą ha ha a tak na poważnie to mam wrażenie, że wrocławska impreza w rankingu ogólnopolskim wyszła na prowadzenie. Jakie są wasze opinie ?
 9. No ty powyżej, to już więcej dzisiaj nie pij
 10. Spoko Vettis w następnym poście będzie 20 kg słodu Do napełnienia zostało nam 12 kegów i możemy sobie pozwolić na zwolnienie tempa co by za szybko sezonu nie zakończyć.
 11. Spoko, tak chciałem się dowiedzieć z czystej ciekawości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.