Jump to content

Ignac99

Members
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

About Ignac99

 • Birthday 01/29/1970

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Ignac
 • Rok założenia
  2009
 • Liczba warek
  226
 • Miasto
  Rybnik

Kontakt

 • Imię
  Jacek

Recent Profile Visitors

1353 profile views

Ignac99's Achievements

 1. Ignac99

  Ignac99

 2. Wycieczkę do Brna organizuje Śląski OT PSPD w dniach 13-14.05.2017. Wyjazd w sobotę o 8 z Rybnika, powrót w niedzielę ok. 21. W planach mamy wizytę w 6 browarach. Koszt wycieczki 200 zł obejmuje transport busem, nocleg ze śniadaniem, ubezpieczenia. Wydatki na piwo i jedzenie każdy pokrywa indywidualnie. Zapraszam. Ignac.
 3. Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę na wycieczce. Szczególne podziękowania dla crocco za organizację wyjazdu ( avanti68 - to nie ja organizowałem wyjazd, tylko crocco). Pozdrawiam, do następnego spotkania. Ignac.
 4. Jelenie już ryczą, sprzedaż piwa niebawem......czas organizować nalot na Uherce.
 5. Ja bym to widział tak : 1.Ignac 2.Angela 3.Wena 4.1/2 Weny 5,6,7,8,9,10,11.Jacer + 6 12.Przemo 13.Biermann 14.Maciej 15,16.Ronin + 1 17,18. Prusak + 1 Oj, ekipa rośnie
 6. Pieron, powrót o jednej minucie po każdej pełnej godzinie. Maciej, trzymam Cię za słowo, nie wiem tylko , czy dam radę wypić tyle piwa
 7. Mam już plan wycieczki: spotkanie w Brackim Browarze o godz. 10.45. Przejście na dworzec kolejowy do Czeskiego Cieszyna, grupowy zakup biletu, wyjazd pociągu o godzinie 11.41 . Jedziemy do Striteża, do browaru Radas. Zwiedzanie browaru, degustacja piwa. Następnie busem zostaniemy przetransportowani do Hnojnika, do Hospody u Zajica, gdzie zjemy obiad popijając piwem z Radasa. Potem busem jedziemy do Kohutka. W Kohutku znowu pijemy piwo . Wracamy do Striteża, wsiadamy do "motoraczka" i wracamy do Cieszyna. Proszę o wpisywanie się na listę chętnych: 1.Ignac 2.Angela 3.Wena 4.1/2 Weny
 8. Z żarciem może być problem. Jutro podzwonię, posprawdzam co się da zrobić. Mam nadzieję, że z głodu nikt nie umrze
 9. Jesteś chętny, Jacer ? Jeżeli tak, to mamy już 10 osób. Pociąg z Czeskiego Cieszyna jedzie o 11.41 . Mamy 3 przystanki i na miejscu jesteśmy 11.52.
 10. Jeżeli do Kohutka za daleko , to może sprawdzimy nowy browar "Radas" w miejscoiwości Stritez ? http://www.radas.cz/cz/uvod.php Jedzie się tym samym "motoraczkiem" co do Konićka ale wysiadamy jeden przystanek wcześniej . Bliżej jest też ze stacji bo browaru. Na dzień dzisiejszy oferują 10-tkę, 11-stkę, 12-stkę i piwa smakowe. Jetem wstępnie umówiony z właścicielem na sobotę 7 X w samo południe, więc jeżeli są chętni, to zorganizuję to w podobny sposób jak w ubiegłym roku : chętni na wyjazd spotykają się w Brackim Browarze i razem idziemy na stację, kupujemy zbiorczy bilet i jedziemy. Jeżeli są chętni, to proszę się zapisywać. Musiał bym wcześniej wiedzieć ile osób jest chętnych, by przygotować właściciela browaru na wizytę.
 11. C Coś tam wiemy . Taki jest program http://www.kaltenecker.sk/obsah/pivne-slavnosti.php . Myślę, że w sobotę będziemy integrować się cały dzień .
 12. Szkoda, że nikt więcej nie skorzystał z okazji wspólnego wyjazdu. Teraz mam tylko cichą nadzieję, że pogoda bardziej dopisze niż w czasie Festiwalu Dobrego Piwa we Wrocławiu. Zainteresowanym przypominam o godzinie wyjazdu : 7:30 , spóźnialscy pojadą na czczo .
 13. Mam nadzieję, że "Książęce" wygra
 14. Do tego co napisał Wena chciałbym dodać , że celem naszej wycieczki jest browar Kaltenecker w Rożnawie, gdzie w tych dniach odbywa się konkurs piw domowych "Slowak Homebrewing Star" oraz święto piwa (Pivne Slavnosti). Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, Polacy zajmą dobre miejsca w konkursie i będziemy mogli się cieszyć z tytułów w miejscu konkursu. Plan Pivnych Slavnosti można zobaczyć tutaj : http://www.kalteneck...e-slavnosti.php Nie jest to jednak jedyny cel wyjazdu. W piątek do południa odwiedzimy browar w hotelu "Pod Kyćmolem" w czeskich Beskidach. Na piątek mamy także zarezerwowane miejsca w minibrowarze "Victoria" w Martinie ( http://www.pivovarvictoria.sk/ ), gdzie będzie można sprawdzić jak Słowacy warzą Bałtyckiego Portera, Wiezena lub Red Ale . W sobotę planujemy integrację ze słowackimi, czeskimi i węgierskimi piwowarami domowymi. Wszystko to przy degustacji świetnego piwa i przy dobrej muzyce na żywo. W drodze powrotnej zawitamy do browaru, który , co rzadko spotykane na Słowacji , warzy tylko piwa górnej fermentacji (http://www.buntavar.sk/ ). Dla nienasyconych zostawimy jeszcze coś na deser . W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW lub gg .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.