Jump to content

Lary

Members
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Lary

 • Birthday 10/19/1990

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Achtel Brewery
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  12
 • Miasto
  Warszawa

Kontakt

 • Imię
  Paweł

Recent Profile Visitors

1359 profile views
 1. Up. Obniżka ceny garnka... i dodatkowo doszła mi beczka po whiskey.
 2. Średnica 34cm. Co do indukcji to nie wiem, bo sam mam gaz, ale nie spodziewałbym się.
 3. Hej, mały update. Mam na sprzedaż garnek ze stali nierdzewnej 30L, ma wytrawioną skalę i wspawany gwint pod kran. Idealny do warzenia na skalę mikro jak i jako element większej instalacji. Sprzedaję, ponieważ nie mam czasu warzyć, a przy przeprowadzce do nowego mieszkania nie będę miał gdzie go trzymać. Interesuje mnie 120 zł. W pakiecie mogę dorzucić kabel grzewczy Terra Zone 80 (9m, 80W). Nada się do dogrzewania kwasów. EDIT: Obniżyłem cenę.
 4. Up. Został mi tylko przewód grzewczy do kwasów.
 5. Hej, Wuuu ma pierwszeństwo jako, że bierze całość. Jeżeli nie dobijemy targu to odezwę się do reszty, zgodnie z kolejnością. Up: dodałem w pierwszym poście sporo dobra
 6. Hej, mam na sprzedaż: - przewód grzejny do terrarium Terra Zone 9m, 80W - 50 zł Odbiór osobisty w Warszawie, paczkomat lub poczta polska.
 7. Lary

  Lary

 8. Hej, ma na sprzedaż śrutownik Biowinu, użyty 3-4 razy. Wszystko w stanie idealnym. Żarna są jak nowe. Chcę za niego 70 zł.
 9. Lary

  Sterilock

  Używasz amerykańskich chmieli? Polskie są tańsze. Używasz płynnych drożdży? Suche są tańsze. Nie zawsze kwestia ceny jest kwestią kluczową. Dla mnie ta rurka ma taką zaletę w porównaniu do innych, że zajmuje mało miejsca i jest to dla mnie w tej chwili istotna kwestia. Gdzie w całej dyskusji zwracacie uwagę na rozmiar tej rurki? Jak mam chmielić na goryczkę to polskie są faktycznie tańsze, czujesz o co mi chodzi? Większość osób mających problem ze zmieszczeniem fermentora w pojemniku posiłkuje się rurkami kątowymi, albo fermentuje bez rurki w ogóle.
 10. Lary

  Sterilock

  Po co chcecie inwestować w tę rurkę? Jest dużo sposobów na zabezpieczenie fermentacji i wszystkie są tańsze.
 11. Lepszym pomysłem jest przygotowanie starteru bakteryjnego na bazie kartonikowego soku z jabłek.
 12. Można taki kamień użyć z tą pompką http://twojbrowar.pl/pl/fermentownia-browaru/158-napowietrzacz-brzeczki.html ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.