Skocz do zawartości

Mateusz K

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Za tą cenę zapoluj na garnek z nierdzewki w markecie np Auchan, ja zapłaciłem za swój ~83zł
  2. Jeśli ktoś szuka kega pepsi (cornelius) to znalazłem w dobrej cenie, ktoś sprzedaje razem ze złączkami: http://tablica.pl/oferta/kegbeczka18l-zlaczki-CID628-ID3p1Hd.html#9802c0aa42 Dolny Śląsk
  3. Kurde, wypatrzyłem wczoraj w gazetce te garnki i chciałem zakupić, bo 15l to ideał dla mnie. Ale obleciałem dziś trzy biedrony i w dwóch w ogóle nie słyszeli o nich, a w ostatniej zbrakło/nie było wcale. Może ktoś ma info gdzie w Warszawie jeszcze można je dostać?
  4. W plikach znalazłem coś takiego: http://www.piwo.org/...-piwowarstwoeu/ a w googlu: http://goo.gl/4DVtb5 Czyli blacha grubości 1,5 przetłoczenia r=20. Średnicę kega można dać mniejszą, bo inaczej będzie nieproporcjonalny (przy fi=408 i pojemności 10l wysokość to ok 120). Wtedy pewnie przetłoczenia trzeba dać inne. Zależnie od możliwości można zrobić z dwóch (tak jak normy) albo z trzech części. Ponieważ nie będzie transportowany, rzucany itp, tylko raczej użytkowany w domu, to niepotrzebny będzie kołnierz u góry, można dać jedynie rączki. U dołu zaś można przewidzieć płaskowniki jako nóżki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...