Jump to content

havran1

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 1. Tym razem chyba jednak będą to Bieszczady ale dzięki za propozycję. Może następnym razem będzie Bałtyk.
 2. Tego wolałbym uniknąć. Góry to jednak to, po co się tam jedzie. Co nie znaczy, że nie warto wina spróbować
 3. Dzięki za podpowiedzi. Domki rzeczywiście wyglądają na przyzwoite, knajpki jeszcze bardziej. Na coś muszę się zdecydować.
 4. Planuję weekendowy wypad ze znajomymi gdzieś w Polskę, najchętniej w Bieszczady. Czy możecie coś polecić? Jakieś ciekawe miejsca, może kwatery.
 5. havran1

  lol :)

  Powaliło mnie na kolana
 6. Nie tylko Kraków. Ja też jestem za Oczywiście petycją . miało być na zdrówko.
 7. Czy to aby jedyny powód. Gdzieś już toczyła się dyskusja na temat sprawności poszczególnych systemów. Sądzisz, że kopia Breumaistera będzie lepsza niż zestaw na trzech kegach? Osobiście nie znam możliwości ani jednego ani drugiego ale wzorem innych, mam w planach zestaw taki jak masz (miałeś). Nie sprawdza się?
 8. Ode mnie również gratulacje dla zwycięzców. W zasadzie dla wszystkich, którym udało się uczestniczyć w tej imprezie. Ja niestety znowu nie zobaczyłem jak wygląda festiwal "na żywo", cóż może w przyszłym roku... Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i oczywiście aktualnego GCH
 9. Ja tam jestem w szoku, oczywiście pozytywnym! Wiedziałem, że jest wśród nas wielu świetnych piwowarów ale to co pokazaliście w Słowacji, a raczej daliście spróbować słowakom, to wyższa szkoła piwowarska. Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom, tak trzymać
 10. Wal śmiało, chętnie przeczytam. Jak coś będzie "nie tak" to się usunie ...
 11. Sorry, że tak poza tematem. Coelian piszesz może o sieci O.... mającej hotele w Austrii i na Wegrzech? Jeśli tak to miałbym kilka pytań, oczywiście na PW.
 12. Nie oceniam, spełniam prośbę. Ankieta wypełniona
 13. Dla mnie rewelacja. Pomysł, wykonanie, aktorzy i autorzy ok. Oczywiście każdemu podoba się coś innego i ja też mógłbym klip "personalizować" pod własne "widzi mi się" tylko po co? Techniczna strona na pewno będzie ewoluować, merytoryczna - no cóż, zawsze można doszukać w necie to czego nie znalazło się w filmie. Przy okazji filmu rozwinął się fajny wątek żon i rodzin. Coś nowego na forum bo przecież to ich wsparcie i wyrozumiałość buduje nasze "Browary". Tak trzymać.
 14. Ankietę wypełniłem, teraz czekam na propozycje elroya. Oczywiście też jestem zainteresowany koszulką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.