Skocz do zawartości

WES

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. WES

  Ekstrakty słodowe

  Dyskusje na temat powtarzalności piwa domowego są chyba najbardziej zagorzałe?
 2. Zainteresowało mnie to "walenie" diacetylem. Nie obejdzie się bez próby butelkowo-kuflowej.
 3. WES

  Czy WES robi ekstrakt z kukurydzy?

  To akurat nie jest problem. Na Wyspy też wysyłamy nasze ekstrakty słodowe. Zastanawiałem się dlaczego, skoro na miejscu są dostępne ekstrakty lokalnych producentów. Dzięki tej dyskusji, teraz już wiem.
 4. WES

  Czy WES robi ekstrakt z kukurydzy?

  Autor tej książki NIE badał ekstraktów słodowych WES. WES napisał, np. tutaj: http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=2 http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=13 http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=93'>http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=93 http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=71 http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=9 itd., itd, itd. Wszędzie jest informacja - wyprodukowany w 100% z wysokogatunkowego słodu browarnego, bądż słodów browarnych. W zależności od rodzaju ekstraktu. Nie wiedzieliście o tym? :rolleyes: Jeżeli będzie wystarczająco duże zapotrzebowanie Piwowarów Domowych na inne surowce do warzenia piwa domowego niż ze słodów, to jesteśmy w stanie podjąć się takiej produkcji. Piwowar Domowy będzie znał skład surowcowy takiego syropu.
 5. WES

  Czy WES robi ekstrakt z kukurydzy?

  Często otrzymujemy pytania w stylu: "dlaczego ekstrakty z WES są ciemneijsze od..." i tu padają nazwy. Teraz mamy wyjaśnienie.
×