Jump to content

Marian7

Members
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

About Marian7

 • Birthday 12/03/1979

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Wroobler
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  coraz więcej
 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz się normalnie zarejestrować i używać Adres też się nie zmieni.
 2. Cześć, Chciałbym się podzielić aplikacją, którą napisałem w ostatnim czasie. Pisałem ją głównie dla siebie i kilku znajomych, i głównie po to, żeby nauczyć się Reacta. Ale skoro już napisałem, to dlaczego by się tym nie podzielić? Generalna zasada działania polega na tym, że zapisujemy, co piliśmy, a apka tworzy statystyki. Użytkownik może wybrać, czy pije w pubie czy w domu. Jeśli w domu, to ma wyszukiwarkę piw, jeśli w pubie - listę pubów z aktualnym stanem na kranie. Tutaj sprawdzam stan kranów na ontap.pl, więc nie zawsze dokładnie odwzorowuje on aktualną sytuację w pubie. Jest też podstawowy system polecania lub odradzania piwa oraz codzienny tytuł Piwa Dnia dla najczęściej pitego piwa z dnia wczorajszego Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko jeszcze działa jak powinno, a z drugiej strony przydałoby się parę innych rzeczy. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, proszę się śmiało dzielić Jak to wygląda - można spojrzeć na załączone screenshoty lub zalogować się na konto testowe: http://copijesz.pl login: test123@test.com pass: qweasd123 Zdrówka! Marian
 3. Jestem po kontroli Bocka. Odfermentował narazie do 7Blg, nie ma żadnych nieporządanych aromatów, w smaku bardzo przyzwoity. Dam mu następne 2 tygodnie - niech sobie spokojnie fermentuje.
 4. U mnie po ok. 100 godzinach pojawiła się drobna, miejscowa piana. Zadałem drugą uwodnioną saszetkę wieczorem, a następnego dnia rano już była normalna piana, gruba na 1,5-2cm. Temperaturę mam stałą - 11 stopni. Nie wiem natomiast, jak smakuje i jak wygląda. Nie zaglądam do fermentora od kiedy ruszyło, a kontrolę planuję zrobić w najbliższy weekend. Wtedy też ewentualnie przeleję na cichą.
 5. Drożdże lagerowe w 11-stu stopniach? Raczej w 4 dni fermentacja by się nie skończyła.
 6. Mogłem, ale już wystarczająco dużo razy zaglądałem, więc nie chciałem przeginać
 7. Ruszyło! Po około 100 godzinach. Akurat zorganizowałem następną saszetkę, uwodniłem i przygotowałem do zadania. Po otwarciu fermentora przywitała mnie nieśmiała piana. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie. Mam nadzieję, że niczego po drodze nie złapałem.
 8. Warszawa i okolice Pilnie poszukuję drożdży lagerowych. Zadałem za mało Mangrove Jack's Bavarian Lager i nie wystartowały (dałem tylko 1 saszetkę na 16 Blg). Poszukuję podobnych drożdży, które mógłbym dołożyć do brzeczki.
 9. Ja byłem na Feście w piątek i sobotę, dlatego nie kontrolowałem forum No trudno, następnym razem.
 10. Wygląda na to, że muszę w trybie pilnym kupować 2 saszetkę.
 11. Tam, gdzie kupowałem, była jasna informacja, że saszetka jest na 20L: http://twojbrowar.pl/pl/drozdze-suche/1742-bavarian-lager-m76-mangrove-jack-s-.html
 12. To nie jest pierwszy raz, kiedy używam MJ i nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze startowały, najpóźniej po 24h.
 13. 20 litrów napowietrzonej brzeczki, 16Blg. Jedna saszetka drożdży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.