Jump to content

Balczak

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Imię
  Andrzej

Piwowarstwo

 • Miasto
  Kraków
 1. Dzięki wielkie za słowa otuchy. Przygotuję się lepiej do następnych konkursów.
 2. Witam, Przesyłkę o nr LP jak w temacie przyjęto do magazynu w Sosnowcu uszkodzoną (wyciek). Proszę o dalszą dyspozycje. Na informację czekam do 07.11. 2013. Po tym terminie przesyłka zostanie zwrócona do Nadawcy. Z poważaniem Roman J. Kierownik Magazynu K-ex Sp. z o.o. Oddział Sosnowiec moja odp: Szanowny Panie, próbki towarów zostały zawinięte 5 razy w bąbelkową folię i nie wiem jakim cudem się rozbiły. Musiał się ktoś wyżywać kilofem na tej przesyłce. Proszę mi powiedzieć jakie są procedury reklamacji, ponieważ oczekuję zwrotu pieniędzy za przesyłkę. Po to wysyłam kurierem drożej, aby przesyłka w godziwych warunkach dojechała na miejsce. Dodam jeszcze, że powiedziałem kurierowi żeby przykleił nalepkę ze szkiełkiem - widać i to nie pomogło. Proszę ją odesłać do nadawcy. Jestem ciekaw jak wygląda kartonowe pudło w które była zapakowana. Z wyrazami rozczarowania jakością usługi Andrzej B. Niestety chyba nie wezmę udziału w konkursie... A szkoda. Czy można prosić o zwrot wpisowego na konkurs ?
 3. Bąbel-paka przygotowana Jutro kurier przyjedzie po piwko. Mój pierwszy konkurs piwowarski. Jest trema jak przed wszystkim co pierwsze. Pomysł na warzenie Witbiera powstał sporo wcześniej niż info o konkursie - tak to się szczęśliwie złożyło.
 4. Termometr był przyczepiony do fermentora taśmą dwustronnie klejącą. Nie mam miejsca w domu gdzie jest ok 20 °C. Wybrałem najchłodniejszy kąt i tam było 23°C. Drożdże Safale S04. 4 chmiele - 3 na aromat i marynka na gorycz. Wiecie może jak można zmniejszyć temperaturę brzeczki nie dysponując urządzeniami chłodniczymi ?
 5. Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich domowych piwowarów. Jestem na etapie swojej pierwszej warki: IPA. Martwi mnie troche temperatura, bo miałem na burzliwej 23 °C i to troche za dużo. Jak to wpłynie na smak piwa ? Pozdrawiam Andrzej
×
×
 • Create New...