Jump to content

waz

Members
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by waz

 1. Który potencjometr będzie najodpowiedniejszy ? http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=potencjometr+250+ohm&bmatch=s0-uni-1-4-0820
 2. Muszę wyczyścić magazyn ze słodu monachijskiego, pszenicznego, carahell i carared. Czy barleywine będzie dobrym rozwiązaniem jak dodam jeszcze pilzneńskiego? Nie lubię palonych piw więc RIS odpada.
 3. Jak w temacie szukam dużgo kega. Najlepiej Wawa i okolice.
 4. Kiedy konieczne jest dodanie gęstwy do refermentacji risa?
 5. Lager 10L Lager 12L Rauchbock 24L Porter Bałtycki 20 L 47 844 L
 6. Do rauchbocka oprócz weyermann wędzonego jak dodam tylko monachijskiego to za ciężkie piwo nie wyjdzie? Chodzi o podstawowy zasyp.
 7. Ja się załapałem ale fajnie by było jak by moderator wysłał PW do wszystkich że jest taka akcja... Darmowa dostawa worka słodu to piękna sprawa...
 8. Ja zrobiłem. Sezonowany dąb, kilka razy moczyłem i suszyłem w celu pozbycia się garbników. Potem rozpaliłem małe ognisko szczapki w kąbinerki i w ogień. Jak się zwęgliło z wierzchu to znaczyło że gotowe. Można też nad gazem. Do piwa jeszcze nie dawałem ale w destylacie ze słodu i kukurydzy (ala JD) spełniły swą powinność bez porównania z kupnymi czy też opiekanymi w piekarniku.
 9. Czy zauważyliście że producent zmienił dawkowanie? Kiedyś na opakowaniu było zalecane dawkownaie na 20-30L, dziś dostałem zamówienie z nowymi i jest 10 - 15L.
 10. O to chodziło, teraz ON łamie...
 11. hola hola... Ja wam tylko pokazałem gdzie te prawa łamią
 12. Polska - Rosja Polska - Niemcy co za zbieg okoliczności i wszystkich lejemy...
 13. waz

  Wędzenie słodu

  Ja też będę lada tydzień wędził szyneczkę więc chyba wrzucę też do beczki trochę słodu.
 14. Ogląda ktoś jak wrażenia?
 15. Dobre było Moje kubki smakowe rozróżniają tylko dobre i niedobre (jak na razie)
 16. ProjectX - Massachusetts O to ja nie wiedziałem że degustowałem jakiś czas temu taką sławę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.