Jump to content

brewness

Members
 • Posts

  278
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Kontakt

 • Imię
  Szymon

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  49
 • Miasto
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1677 profile views

brewness's Achievements

 1. Cześć, od piątku do wczoraj wieczora mieliśmy powracający problem z serwerem, w tym momencie jest to już rozwiązane. W tym momencie masz dalej jakieś problemy?
 2. Problemy z serwerem zaraz wstanie UP: już wszystko działa
 3. Przyznaję, że to nie jest zrobione, miałem do tego podejście ale z racji tego, że są to inputy ciężko było mi to ogarnąć od ręki i tak zostało. Sprobuję jeszcze raz, w tym tygodniu do tego usiąść.
 4. Nie wiem czemu nie dostałem powiadomienia o Twoim poście Przy rejestracji każdy dostaje za free dostęp, więc nie wiem czy tu faktycznie leży problem. Dzięki za wsparcie Generowanie etykiet to bardzo fajny pomysł, mamy go nawet na swojej liście rzeczy do zrobienia, ale niestety nie jest to takie proste do realizacji, jak się ma tak okrojony budżet. Szukam obecnie dodatkowe modelu finansowania, żeby móc dalej się rozwijać i realizować Wasz pomysły Pozdrawiam
 5. Po pierwsze, to, że nie ma zmian w funkcjonalnościach to nie znaczy, że nic się nie dzieje Kilka dni temu został zrobiony bardzo duży update całej infrastruktury projektu, nad którym pracowałem ponad 2 miesiące. Po drugie i chyba najważniejsze. Poruszałem tę kwestię już wiele razy na grupach facebookowych i na tym forum, w projekt zostało wpompowanych grubo ponad 100 tyś. złotych, obecne przychody są na poziomie kilkuset złotych miesięcznie... Ja bardzo chciałbym aby to był prężnie rozwijany system z masą nowych rzeczy, z pełną aplikacją mobilną i świetnym supportem ale jeśli podejście do płacenia za subskrypcje się nie zmieni to będziemy nadal mieli właśnie na utrzymanie serwerów i drobne poprawki, które są cały czas poprawiane na bieżąco.
 6. Cześć, sprawdź proszę teraz. Mamy problem z serwerem od kilku dni, próbujemy to ostatecznie rozwiązać.
 7. Tak działa responsive design, że łamie się na mniejszych ekranach, ciężko będzie coś innego wymyślić ale pomyślę Ja nie siedzę non stop na forum, dostaję powiadomienia i zawsze wracam, żeby odpowiedzieć, proszę o odrobinę cierpliwości. Nie wróci bo nie jest to zaprogramowane, odejmujemy surowce, nie dodajemy. Szczerze nie rozumiem w czym jest problem, przecież usługi są świadczone, aplikacja cały czas działa i nie zamierzamy jej zamykać. Jakby to były tysiące osób to stać by mnie było na zatrudnienie kogoś na full time, kto pracowałbym nad BREWNESS codziennie, niestety, realia są BARDZO BARDZO inne 😪 Dla ścisłości, żebyś miał pojęcie z czym się borykam, mam małe dziecko, które bardzo często choruje (nic poważnego i wiem, że to jest normalne, nie żebym się użalał czy coś) i po prostu nie mam czasu na dopisywanie nowych funkcjonalności, poprawiam błędy, utrzymuję support, CZASEM zacznę nowy ficzer.
 8. Cześć! Tak, planujemy (były już takie głosy wcześniej) ale nasz backlog jest tak wielki, że nie powiem Ci kiedy to nastąpi. Z powodów osobisto-zdrowotnych prace posuwają się w swoim (nie ukrywam dość wolnym) tempie. Pozdrawiam!
 9. Jak najbardziej, aplikacja jest cały czas rozwijana, mieliśmy kilku miesięczną przerwę bo urodziło mi się dziecko, ale już jesteśmy na dobrej drodze, żeby nowe funkcjonalności pojawiały się regularnie
 10. Ale skąd wziąłeś te 50%? Cały sens takich programów jak BREWNESS to podawanie przybliżonych teoretycznych wyliczeń.
 11. Chodziło mi o to co by to zmieniło w ogóle, bo wydawało mi się oczywistym, że podajemy przybliżone wyniki i trzeba je taktować właśnie jako estymację a nie jako coś co faktycznie wyjdzie w garze. Trzeba by do labu oddać, żeby wiedzieć dokładnie
 12. Szczerze mówiąc nie rozumiem co by to zmieniło jakbyśmy podawali z jakiej metody korzystamy, ale w zasadzie to możemy to napisać
 13. Sami tego nie wymyślaliśmy Używamy formuły Tinseth'a (https://www.homebrewtalk.com/analyzing-tinseth-formula.html). To są wszystko oszacowana i bardzo trudno jest powiedzieć na ile są skuteczne dla konkretnej warki bo za wiele czynników na to wpływa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.