Jump to content

Xenocyd

Members
 • Content Count

  1329
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Xenocyd

 • Birthday 01/08/1982

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Srowar
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  70+
 • Miasto
  Gdańsk

Kontakt

 • Imię
  Rafał

Recent Profile Visitors

5330 profile views
 1. Nim ku mizernej uciesze lokalnego lumpenproletariatu wyrzucę, to zaoferuję kolegom wypasioną skrzyneczkę z bączkami Czemu wypasiona? Bo ma rozmiar normalnej skrzynki i da się składować razem z normalnymi. Aktualnie w ofercie jedna, kolejne się pojawią w przyszłości, jak opróżnię zawartość. Do odbioru w Gdańsku na Zaspie w godzinach popołudniowo / wieczornych. Nie wysyłam, nie dowożę itd.
 2. Uznaniowym jak sądzę, no nie bądźccie wszyscy tacy aptekarze. Chodzi o pewien kierunek jedynie, bo co jak ktoś zrobi pijalne piwo z mysimi bobkami? Rzadkość 100, ale czy ktoś chciałby to pić komercyjnie?
 3. Xenocyd

  Xenocyd

 4. Dacie radę powiedzieć po zobaczeniu obrazka czy coś z tego na kapsel będzie, czy jednak trzeba nowej koncepcji logo browaru? Nie żebym był do starego przywiązany jakoś bardzo, grosza na usługę grafika też jakoś nie skąpię specjalnie
 5. Ja mam więcej streczu niż starych koszulek ale pomysł jak najbardziej ok.
 6. To bym owinął słoik czarnym streczem dla świętego spokoju. Ładnie nie będzie wyglądał, ale co chyba na środku salonu go trzymał nie będziesz.
 7. Ja trzymam w takim sloju kwasa już drugi rok stoi w piwnicy, to światła i tak tam nie ma, o ile nie przyjdę i nie zapalę.
 8. Gdyby w czymś nazwisku był błąd to przepraszam z góry. Czasami trudno odczytać co autor wpisał w formularzu. Proszę o kontakt, poprawię w systemie. W przypadku kiedy autorem jest więcej niż jedna osoba na liście poniżej widnieje tylko jeden autor, ten, który pierwszy wpisany był w formularzu. Lista uczestników, sortowania alfabetycznie w poszczególnych kategoriach. Pils Niemiecki: Bimtsas Kostas Jasiński Leszek Kozłowski Bartosz Krzywicki Rafał Lejtman Mikołaj Oczkowski Konrad Podeszwa Tomasz Polok Rafał Synak Szymon Wałęcki Marcin Wrona Piotr Zach Krzysztof Fruit Ale: Adamczyk Grzegorz Brzeziński Piotr Dominiak Błażej Gradzik Mateusz Gref Krzysztof Haberka Mateusz Jagiełło Tobiasz Jaroszek Michał Kapturski Adam Kordek Michał Maciąg Tomasz Mocarski Janusz Nalewajka Michał Oczkowski Konrad Pioterek Szymon Roman Joanna Synak Szymon Urbaniak Bartosz Old Ale: Beszczyński Marek Brzeziński Piotr Bylica Szymon Dzikowski Tomasz Gradzik Mateusz Guilherme Filip Kuboń Piotr Mazurkiewicz Krzysztof Oczkowski Konrad Pietrzyk Andrzej Pioterek Szymon Podeszwa Tomasz Polok Rafał Synak Szymon Śvach Janusz Wzorek Arkadiusz Mild: Gryko Jakub Kapturski Adam Kozłowski Bartosz Mazurkiewicz Krzysztof Nitschke Leszek Oczkowski Konrad Pięta Dariusz Pięta Piotr Pioterek Szymon Podeszwa Tomasz Stańko Łukasz Suchan Grzegorz Synak Szymon Śvach Janusz
 9. 4 poszły, 4 zarezerwowane, jeszcze 2-4 sztuki są jak ktoś chętny.
 10. Dobra, pozawijane, wpisane do systemu. Ilość zgłoszeń: Pils Niemiecki 12 Mild 14 Old Ale 16 Fruit Ale 18 Jutro wieczorem wrzucę listę uczestników w poszczególnych kategoriach.
 11. goldi, nie ma żywca. Znaczy jedna stara, pomarańczowa. Wybór taki jest.
 12. przyjeżdżają popić? Jak dla mnie może być i ten termin.
×
×
 • Create New...