Jump to content

Xenocyd

Members
 • Content Count

  1334
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Xenocyd

 • Birthday 01/08/1982

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Srowar
 • Rok założenia
  2013
 • Liczba warek
  70+
 • Miasto
  Gdańsk

Kontakt

 • Imię
  Rafał

Recent Profile Visitors

5724 profile views
 1. Uznaniowym jak sądzę, no nie bądźccie wszyscy tacy aptekarze. Chodzi o pewien kierunek jedynie, bo co jak ktoś zrobi pijalne piwo z mysimi bobkami? Rzadkość 100, ale czy ktoś chciałby to pić komercyjnie?
 2. Xenocyd

  Xenocyd

 3. Ja mam więcej streczu niż starych koszulek ale pomysł jak najbardziej ok.
 4. To bym owinął słoik czarnym streczem dla świętego spokoju. Ładnie nie będzie wyglądał, ale co chyba na środku salonu go trzymał nie będziesz.
 5. Ja trzymam w takim sloju kwasa już drugi rok stoi w piwnicy, to światła i tak tam nie ma, o ile nie przyjdę i nie zapalę.
 6. Gdyby w czymś nazwisku był błąd to przepraszam z góry. Czasami trudno odczytać co autor wpisał w formularzu. Proszę o kontakt, poprawię w systemie. W przypadku kiedy autorem jest więcej niż jedna osoba na liście poniżej widnieje tylko jeden autor, ten, który pierwszy wpisany był w formularzu. Lista uczestników, sortowania alfabetycznie w poszczególnych kategoriach. Pils Niemiecki: Bimtsas Kostas Jasiński Leszek Kozłowski Bartosz Krzywicki Rafał Lejtman Mikołaj Oczkowski Konrad Podeszwa Tomasz Polok Rafał Synak Szymon Wałęcki Marcin Wrona Piotr Zach Krzysztof Fruit Ale: Ad
 7. Dobra, pozawijane, wpisane do systemu. Ilość zgłoszeń: Pils Niemiecki 12 Mild 14 Old Ale 16 Fruit Ale 18 Jutro wieczorem wrzucę listę uczestników w poszczególnych kategoriach.
 8. przyjeżdżają popić? Jak dla mnie może być i ten termin.
 9. A jak listonosz otwiera na bogato ucinajac mieczem szyjki?
 10. No i spoko jakoś w rozmowie z Maćkiem mi umknęła kwestia, że coś ocalało. Skupilem się na bezsensie pakowania kawalka butelki przez PP
 11. Kolegę Bartosza Urbaniaka prosimy o kontakt - z Twojej paczki zawierającej Fruit Ale dotarł do Macasa jedynie protokół szkody sporządzony przez Pocztę Polską i jedna zakapslowana, ułamana szyjka butelki Poza imieniem i nazwiskiem nadawcy nie dysponujemy żadnymi danymi kontaktowymi, więc nie możemy się z Tobą skontaktować. Jak masz więcej, to oczywiście przyjmiemy paczkę od Ciebie. Wczoraj udało nam się wszystkie paczki rozpakować, listę uczestników opublikujemy w przyszłym tygodniu jak wprowadzimy dane do systemu. Odnośnie frekwencji to dane z pamięci: Old Ale - 15 zgłoszeń Mild - 13
 12. dla zastosowań domowych zupełnie wystarczający - moja corona przeleciała kilkaset kilo w jakieś 3 lata i specjalnie nic sie nie zużyło.
 13. Mam to w garnku z półtora roku, daje radę. Nie cieknie, łatwe w montażu. Po jakimś czasie uszczelki zaczynają się poddawać, ale to średni problem - można wymienić i działa dalej jak nowe. Jak kupowałem to chyba nawet tńszy był komplet, no i dolar był tańszy, koło 50-60 zł mnie wtedy wyniósł zestaw. Coś jeszcze jest potrzebne do podłączenia sracz wężyka do tego zestawu? Nie wkręcałem sraczwężyka ngdy, ale w moi przypadku potrzebny byłby nypel, żeby było na co nakręcić. Mam FD, a zanim je posiadłem, to po zacieraniu przenosiłem zawartość do wiaderka, żeby wysładzać prosto do garnka i
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.