Jump to content

moon

Members
 • Posts

  307
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by moon

 1. Ponoć? W opisie emalia - czarno na białym.
 2. To chyba jednak emalia... http://steba.com/product/kitchen-gadgets/preserving-and-hot-punch-cooker-er-1/?lang=en
 3. Szybkość pomiaru? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 4. 110 o ile dobrze pamiętam Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 5. Cześć, Mógłbyś wrzucić zdjęcia jak to wszystko w praktyce poskładałeś? Pozdr. Michal
 6. Zimnej wody musi być dużo (możesz zmienić zależnie od wyników) a brzeczki mało. Ale puszczasz trochę na obiegu zamkniętym tj. chłodzisz brzeczkę w garze?
 7. PRzy wiekszym ciśnieniu też upuszcza? U mnie gdy jest małe cisnienie to owszem a później pokrywa jest docisnieta przez ciśnienie i jest ok.
 8. No youtubie oglądałem Chamerykański filmik pokazujący właśnie takie rozwiązanie... Usiłowałem znaleźć ale nie mogę się doszukać...
 9. Dopytuję się bo do tej pory wszędzie pisano, że FD i palnik to kiepski pomysł (chyba że z cyrkulacją). Chodzi o to że FD stanowi izolację pomiędzy młótem a palnikiem. Brzmi to całkiem logicznie ale Twój przypadek zdaje się temu przeczyć... Czemu nie używasz FD do filtracji? Jeśli chodzi o nypel ponad to są na to rozwiązania... http://www.simplybeginning.com/wp-content/uploads/2011/06/false-bottom.jpg
 10. To jakaś ciekawa metoda... Ale rozumiem, że robisz cyrkulację?
 11. moon

  Termometr cyfrowy

  Kiedyś kupiłem podobny i oszukuje o 2-3 stopnie.
 12. Porządnie umyć tak jak koledzy radzili a następnie wazelinka i na jakiś czas spokój - nie brudzi!
 13. W ITALINOX można kupić bezpośrednią przejściówkę 1/2 na 1/8 Redukcja gw 1/2 na 1/8 AISI 304 - 4,40 zł/szt (podejrzewam że netto)
 14. To prawda ale chyba bez mieszadła podobnie jak w wszystkich HERMSach które widziałem... Pompa pewnie może być i od C.O. ale może byś też od pralki.
 15. Dobrze mówi dajcie w... jt. piwa! Grzałka pod fałszywym dnem to nie jest dobry pomysł. Mieszadło nie rozprowadzi ciepła przez fałszywe!
 16. 1/2"=12,7mm ale jak poczytasz wyżej 12mm pasuje idealnie.
 17. Gadałem z Udo i też jest zainteresowany. widget - 8 m Wajcha - 2 m andrzej.b - 8m moon - 8m udo - 8m @Wajcha: Proponuję do piątku zamknąć listę i zamawiać. Zajmiesz się dystrybucją? Ja też mogę jak by coś.
 18. Z tego co zrozumiałem to musimy mieć minimum 20m ale jak będzie więcej to nie szkodzi.
 19. Dziś w Auchan Modlińska widziałem garnki stalowe Tadar o średnicy 34 cm i podobnej wysokości. Nie było napisane jakiej pojemności. Pokrywa szklana. Garnki na wagę. Cena około 110 zł.
 20. Ja też 8m, zgodnie z wcześniejszymi sugestiami proponowałbym 12/20 ew. 12/19.
 21. Ja mam beerguna i jestem całkiem zadowolony choć dużo jeszcze nie rozlałem. Ja mam oryginalny blichmann ale ostatnio się pojawiły kopie u chinczyków.
 22. I co robimy z tymi wężykami bo mi by się przydały...
 23. Których? bo już się pogubiłem...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.