Jump to content

witia

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  bauerski
 • Rok założenia
  2003
 • Liczba warek
  >200
 • Miasto
  Opole/Chmielowice

Kontakt

 • Imię
  Wiktor

Recent Profile Visitors

702 profile views
 1. Taki porter z wędzoną suską układał mi się 8 miesięcy.
 2. Robię Alty już jakiś czas i wychodzą ok. Kierowałem się wskazówkami Braukaisera, a drożdże daję K-97. Fermentuję nisko ok. 15. Chmiel też jest ważny, dobra goryczka jest przy Spalter Select. http://braukaiser.com/wiki/index.php/Kaiser_Alt
 3. Poszukuję gęstwy do portera bałtyckiego (tylko dolna fermentacja), Opole lub okolice. Chyba, że chce się komuś wysyłać.
 4. Sklep w Opolu zamknięty (urlopy), a ja nie mam drożdży. Czy ktoś poratuje? Wszystko jedno jakie, zrobię co będzie. Odbiór Opole i okolice lub Warszawa (idealnie Marymont lub Żoliborz).
 5. Oddam Fermentis Saflager W34/70 - gęstwa pierwsze pokolenie po pilznerze. Odbiór Opole.
 6. Oddam jak w tytule gęstwę, pierwsze pokolenie. Robię na nich alty i amerykańce. Odbiór w Opolu.
 7. witia

  witia

 8. A tu dokładnie: http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?f=16&t=570
 9. Do budowanego kegeratora potrzebuję dwóch kranów. Jak ktoś ma kompletne nie po paskarskich cenach to proszę o informację. Sposób dostawy: Paczkomaty inPost<br />Koszt dostawy: 0<br />Stan: nowy<br />
 10. Robiłem z Earl Grey'em i jak dla mnie 100g na 12 godzin to dość. I tak dominuje sakramencko, ale mam w domu amatorów tego.
 11. Tylko skórka bez albedo daje właściwy aromat. Albedo jest gorzkie i nie daje się do cytynówki. Tu masz sprawdzony przepis: http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?t=2128 Ja startą skórkę maceruję w miodzie. Parę setek litrów poooszło.
 12. Potrzebuję łyżki gęstwy lagerowej do refermentacji alta. Alt robiony na k-97. Opole i okolice. Butelkowanie planowane za ok. 10 dni. 19.12.2016 Gęstwa k-97 pierwszy zbiór do podzielenia się. Lagerowa nadal potrzebna.
 13. Najchętniej z zaworkiem ciśnieniowym lub uszczelkami (do wielokrotnego użytku). W rozsądnej cenie. IIość do 10 szt. W okolicach Opola lub Warszawy dojadę. Sposób dostawy: Odbiór osobisty Koszt dostawy: 0 Stan: nowy
 14. Poszukuję gęstwy jakiejkolwiek w okolicy Opola. Mam do oddania US-05 trzecie pokolenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.