Skocz do zawartości

witia

Members
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  bauerski
 • Rok założenia
  2003
 • Liczba warek
  >200
 • Miasto
  Opole/Chmielowice

Kontakt

 • Imię
  Wiktor

Ostatnie wizyty

374 wyświetleń profilu
 1. witia

  Oddam / poszukuję gęstwę

  Sklep w Opolu zamknięty (urlopy), a ja nie mam drożdży. Czy ktoś poratuje? Wszystko jedno jakie, zrobię co będzie. Odbiór Opole i okolice lub Warszawa (idealnie Marymont lub Żoliborz).
 2. witia

  Oddam / poszukuję gęstwę

  Oddam Fermentis Saflager W34/70 - gęstwa pierwsze pokolenie po pilznerze. Odbiór Opole.
 3. Oddam jak w tytule gęstwę, pierwsze pokolenie. Robię na nich alty i amerykańce. Odbiór w Opolu.
 4. witia

  witia

 5. witia

  domowa Whiskey \ Whisky \ Łycha

  A tu dokładnie: http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?f=16&t=570
 6. Do budowanego kegeratora potrzebuję dwóch kranów. Jak ktoś ma kompletne nie po paskarskich cenach to proszę o informację. Sposób dostawy: Paczkomaty inPost<br />Koszt dostawy: 0<br />Stan: nowy<br />
 7. witia

  Receptury do oceny (EarlGrey APA & RIS)

  Robiłem z Earl Grey'em i jak dla mnie 100g na 12 godzin to dość. I tak dominuje sakramencko, ale mam w domu amatorów tego.
 8. Właśnie chciałem kupić Pygmy 20. Proszę o cenę.
 9. witia

  Cytrynówka

  Tylko skórka bez albedo daje właściwy aromat. Albedo jest gorzkie i nie daje się do cytynówki. Tu masz sprawdzony przepis: http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?t=2128 Ja startą skórkę maceruję w miodzie. Parę setek litrów poooszło.
 10. witia

  Oddam / poszukuję gęstwę

  Potrzebuję łyżki gęstwy lagerowej do refermentacji alta. Alt robiony na k-97. Opole i okolice. Butelkowanie planowane za ok. 10 dni. 19.12.2016 Gęstwa k-97 pierwszy zbiór do podzielenia się. Lagerowa nadal potrzebna.
 11. Najchętniej z zaworkiem ciśnieniowym lub uszczelkami (do wielokrotnego użytku). W rozsądnej cenie. IIość do 10 szt. W okolicach Opola lub Warszawy dojadę. Sposób dostawy: Odbiór osobisty Koszt dostawy: 0 Stan: nowy
 12. witia

  Oddam / poszukuję gęstwę

  Poszukuję gęstwy jakiejkolwiek w okolicy Opola. Mam do oddania US-05 trzecie pokolenie.
 13. Przez parę lat nagromadziło się tego trochę. Mogę dać do ok. 200 szt. Sposób dostawy: Odbiór osobisty Koszt dostawy: 0 Stan: używany
 14. witia

  Amerykanizacja bezkrytyczna.

  Profesor Mniemanologii Stosowanej Jan Tadeusz Stanisławski już udowodnił.
 15. witia

  Amerykanizacja bezkrytyczna.

  Na tym własnie ma polegać liberalizm. Czyli wolność. Wolność od jedynie słusznych rzeczy, idei itp. Pojawiły się amerykańskie (czyt. USA) chmiele, słody, drożdże, to dobrze i mało tego bardzo dobrze. Jak ktoś chce to kupi i nawet coś na nich zrobi. Wydaje mi się, że brakuje jeszcze wielu rzeczy ze wszystkich "stran mira", a jak kto bogaty to sobie nabędzie i zrobi mieszankę wszechświatową - smacznego. A ideolodzy i strażnicy czystości rasy... cóż, ja już takich widziałem w swoim ponad pięćdziesięcioletnim życiu. To jest przecież nasze hobby a nie gildia pilnująca nie wiem czego. Robimy piwo dla satysfakcji i czasami dla uznania (człowiek jest próżny). Ups... ale się rozgadałem.
×