Jump to content

Conrados

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Conrados

 1. Jeżeli rozliczenie nagród jest zamknięte z Waszej strony to ja tylko dodam, że od pół roku nie potraficie wysłać dyplomów. Niby pierdoła ale fajna pamiątka dla piwowara. Ja już się poddaję w tej kwestii, kopanie się z koniem nie ma sensu. Dodam na koniec, że takiej ignorancji ze strony organizatora konkursu nie spotkałem nigdzie.
 2. Nie rozliczyliście jeszcze poprzedniej edycji z nagród dla laureatów a już bierzecie się za następną?
 3. Kiedy opublikowane będą pełne wyniki?
 4. Podobnie jak Maryh bylem stałym uczestnikiem Waszego konkursu, nawet po zeszłorocznym "cyrku" z moim piwem, postanowiłem, że w tym roku dostaniecie ostatnią szansę. Niestety nawet na to nie zasłużyliście. Organizacyjnie konkurs stoi na poziomie żenady. Sarenka dziwi się, że konkurs nie jest liczony do pucharu PSPD... Na prawdę? Zmieniając na ostatnią chwilę kategorie to co najwyżej możecie o tym pomarzyć. Przepraszam, że tak ostro ale wydaje mi się, że do szanownego Bractwa Piwnego inaczej nie dociera. Z mojej strony to wszystko. Żegnam.
 5. Cytując opis stylu: "Amerykańskie albo inne szlachetne chmiele".
 6. Regulamin pisany był prawdopodobnie wcześniej niż ustalenie, że zgłoszenia będą przez system, stąd wzmianka o formularzu zgłoszeniowym. Podobnie jak na innych konkursach korzystających z tego systemu, wygenerowane etykiety służą jako formularz. Choć oczywiście od potwierdzenia tego są organizatorzy .
 7. Conrados

  Conrados

 8. Metryczki finałowe w kategorii Hefeweizen zostały rozesłane do finalistów.
 9. Impreza jak zawsze ligowa, nie ma drugiej takiej w Polsce Mariusz mam nadzieję, że za rok się widzimy
 10. Konkurs zaczyna się o 15, lodówki na piwo jak co roku będą już postawione pewnie w okolicach 11-12.
 11. Odnosnie corocznego konkursu konsumenckiego cos wiadomo?
 12. Witam, sklep Homebrewing.pl we współpracy z Browarem Gryfus przygotował kody rabatowe na zakupy o wartosci 10% i 5%: BROWAR GRYFUS 01 (zniżka 10% x 5szt) BROWAR GRYFUS 03 (zniżka 5% x 25szt)​​ Warunki wykorzystania kodów: wchodzimy na www.homebrewing.pl robimy zakupy kody będą ważne do 09.10.2016 lub wyczerpania puli kody można wykorzystać maksymalnie do 500zł kody nie działają na produkty, które są już w promocji
 13. Kolego konkurs był ogłoszony na początku marca: http://www.piwo.org/topic/20495-iii-kpd-lubuski-witnica-18062016-r/
 14. http://www.mdk.witnica.pl/40-news/692-witnica-zaprasza-na-piwowaria-zostan-jurorem-w-konkursie-na-piwo-roku
 15. Nie ten wątek, przepraszam.
 16. Szanowni organizatorzy, kiedy możemy się spodziewać regulaminu?
 17. Lista nagród na prawdę imponująca! Szczeciński konkurs jest już bez wątpienia w czołówce krajowej
 18. Browar Akacja - Rauchweizen Wygląd: Jasne złoto, dosyć klarowne, lekko opalizujące, piana znikoma, szybko opada tworząc delikatną otoczkę. Aromat: Aromaty siarkowe i kukurydziane przeplatają się z lekkim bananem i raczej słabą wędzonką. Smak: Tutaj już lepiej niż w przypadku aromatu, jest wyczuwalna wędzonka. Goryczka odpowiednia dla stylu. Lekko kwaskowe. Wydaje się dosyć głęboko odfermentowane. Wrażenia ogólne: Piwo srednie, piłem zdecydowanie lepsze piwa chociażby od chłopaków z Browaru Buldog, ale także gorsze, więc nie ma co panikować. Jestem ciekaw drożdży użytych do fermentacji... przypuszczam ze są to WB-06?
 19. Z Browar Gryfus zostawiłem: 1x Ryżowe IPA 1x Coffee Milk Stout zabrałem: Rauchweizen - Browar Akacja Lichtenheiner - Kordas.
 20. Double Caramel Nelson Imperial IPA - Maras Aromat typowo palono- karmelowy z lekkim tłem chmielowym (żywica, mniej cytrusy). Barwa ciemnobrunatna, piwo klarowne, Piana drobna, zbita, długo utrzymująca się. W smaku zdecydowana karmelowosc, goryczka dobrze kontrująca, nie zalega. Jezeli to faktycznie jest Imperial to alkohol został perfekcyjnie ukryty Pozdrawiam. ps. Dzieki Ortal1985 oraz Nachmieldalacz za recenzje.
 21. Witam, z Browar Gryfus zostawiłem: 2x Imperial IPA, 1x Smoked IPA, zabrałem natomiast: Gose z Browar ΧΞΣ, Double Caramel Nelson Imperial IPA od Marasa, Truskawkowy żurek od Kordasa.
 22. W kategorii APA Jarosław Sworowski czy może Konrad Sworowski? pytam z nadzieją... Jesli to nie pomyłka to gratuluję koledze Jarkowi, w takim razie nazwisko zobowiązuje
 23. Nie wiem jakim cudem udało mi się zakwalifikować do finału czekoladowego, prawdopodobnie pozostałe miały gigantyczne wady. Ostatnio się nawet zastanawiałem co zrobić z taką iloscią tego piwa, prawdopodobnie porozdaje bo sam tego nie ogarnę No chyba, że wygram to chętni sami się znajdą
 24. Rye IPA od Browar Buldog Wygląd: Opalizujące, kolor bursztynowy. Piana biała, gęsta, drobna Aromat: słodki, karmelowy, lekko alkoholowy i pieprzowy Smak: Wytrawny, alkoholowy, zalegająca goryczka, Odczucie w ustach: szczypiące, wysoko nasycone, rozgrzewające Wrażenie ogólne: pijalne, szybko znika ze szkła, bez większych wad
×
×
 • Create New...