Jump to content

elroy

Administrator
 • Content Count

  6529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

Everything posted by elroy

 1. Właściciele sklepów czytają, ale faktycznie szkoda, że nie wchodzą w interakcję.
 2. @vettisŁukasz, mam nadzieję, że pojawią się nowe wpisy Wiele, wiele inspiracji z tych zapisków czerpałem.
 3. Cześć i udanych warek
 4. elroy

  Witam

  Cześć Witaj na forum, na pewno dasz radę
 5. A tego nie wiadomo, bo wątek ma 10+ lat i pewnie Admiro już dawno tego nie pilnuje Co nie znaczy, że jeżeli używasz tego programu i widzisz błędy, to nie możemy zgłosić poprawek do tłumaczenia. Sądzę, że warto.
 6. To jest dobra informacja, że stare tematy giełdowe należy usuwać po jakimś czasie
 7. Redmi4A mam w domu, to sprawdzę bezpośrednio na urządzeniu. Zerknij, czy nie masz włączonego jakiegoś skalowania fontów, choć teoretycznie nie powinno to mieć znaczenia.
 8. Hm, u mnie, na średniej klasy RedmiNote8T ten link jest klikalny... Podrzuć model telefonu, to sprawdzę w debuggerze. Może przy określonej rozdzielczości coś się dzieje.
 9. Wrzuć fotki jak to wygląda. Zdjęcie fermentora, jeżeli jest półprzeźroczysty, to tak z boku
 10. elroy

  Witam

  Cześć, witamy
 11. Myślę, że około maja-czerwca jak wdrożone zostaną wszystkie poprawki w tekście do druku. Będę rozsyłał informację.
 12. Wprowadzam z większym lub mniejszym powodzeniem tak zmiany jak i aktualizacje. Jako, że pracy dużo, czasu mało, to kolega @zasadaod kwietnia będzie również sprawował funkcje moderatorskie i porządkowe (dziękuję!), jak również kolega @x1d dołączy do grupy bezpośredniego wsparcia. (również bardzo dziękuję!) Do usłyszenia
 13. Pewnie tak, aczkolwiek gdyby ktoś dysponował chwilą czasu i byłby chętny do pomocy, to zdecydowanie ją przyjmę
 14. Następny punkt programu: aplikacja Browary. Tam oprócz upgrade, będą poprawki merytoryczne dostosowane do aktualnych realiów. Jeżeli ktoś ma sugestie, to zapraszam do komentarzy.
 15. Opisz problem proszę. 404, nie da się kliknąć, przenosi w inne miejsce niże powinno? Dzięki
 16. Eksperymentalnie dodany tryb nocny (tylko dla zalogowanych użytkowników). To wymaga dużego dopracowania, więc proszę traktować jako beta. Włącznik/wyłącznik Wyłączone, do dopracowania w najbliższych dniach.
 17. Testuję jedną funkcjonalność o którą mnie często proszono
 18. Ok, giełda działa, zapraszam do dodawania ogłoszeń. Niestety, jak wspomniałem, dla dobra ogółu i prędkości przywrócenia funkcjonalności zdecydowałem się na usunięcie istniejących ogłoszeń. Proszę zatem o dodanie ponowne.
 19. Niestety, byłem zmuszony wywalić wszelakie ogłoszenia, cała sekcja jest do postawienia i skonfigurowania od zera. Dziś zacznę, jutro skończę. Może to i dobrze, bo porządki tam były wymagane od dawna
 20. Ze względu na błędy chwilowo moduł giełda wyłączony! Pracuję nad rozwiązaniem.
 21. Z tego co widzę, to nie do odkręcenia. Ale szczerze mówiąc, to nawet nie jest takie złe rozwiązanie z punktu widzenia czytelności. 733,7k jednak bardziej czytelnie niż stare 733700, a jak wejdzie na milion to już zupełnie
 22. Linki w formie klasycznej można wrzucać po kliknięciu w link na screenie. Natomiast co do tych form czasowych, to się przyglądnę oczywiście. Nie ukrywam, że ilość zmian, poprawek i nowości jest tak duży, że nie przeczytałem jeszcze całego changelogu
 23. Faktycznie. A podrzuć linka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.