Skocz do zawartości

elroy

Administrator
 • Liczba zawartości

  6243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez elroy

 1. elroy

  Aplikacja Chat

  Dzisiaj musimy się pogodzić, że dodawanie załączników jest niedozwolone. Jutro będę pracował nad tym problemem.
 2. elroy

  Aplikacja Chat

  Działa, ale z pewnym ograniczeniem. Szukam rozwiązania (no chyba, że ktoś się zna na nodejs, to chętnie przyjmę pomoc )
 3. elroy

  Aplikacja Chat

  wiem wiem, walczę. Generalnie działa, ale może w każdej chwili przestać. Szukam problemu. Nie działa.
 4. elroy

  Aplikacja Chat

  Musiałem posprawdzać czy wszystko ok
 5. elroy

  Aplikacja Chat

  Już ok
 6. elroy

  Forum zauważone błędy

  No troszkę nam serwer elasticsearch daje popalić, zwłaszcza godzinami wieczornymi, ale dajmy sobie 2-3 dni czasu na analizę.
 7. elroy

  Forum zauważone błędy

  Ok, sprawdzę co i jak. Zapewne zależy to od obciążenia serwera lub też innych czynników. Jeżeli ktoś ma podobnie, to proszę o info. edit: @Kaniutek poklikaj trochę w https://www.piwo.org/forums/topic/270-wątek-testowy/ i daj znać czy coś lepiej.
 8. Z takich nowości, to http2 na piwo.org już działa. Ponoć lepiej mieć, niż nie mieć https://http2.pro/check?url=https%3A//piwo.org/
 9. elroy

  Wiki piwo.org

  Cześć wszystkim Temat ważny, więc bardzo proszę o zabranie głosu i stanowiska Coś trzeba począć dalej z naszą szanowną wiki.piwo.org - zrobiła przez ostatnie lata i dzięki wielu naszym edytorom wspaniałą robotę. To są miliony wyświetleń Nie mniej jednak: 1. Nie pojawiają się nowe wpisy/receptury. A materiał jest. 2. Wiki jest dość specyficzne w edycji, jeśli ktoś nie miał z nią styczności lub trochę zacięcia. Może to dlatego punkt 1 3. Wymaga osobnej rejestracji. Zastawiam się czy powoli i systematycznie nie przenosić treści na silnik bazodanowy IPS (jest wykorzystywany choćby w prostej implementacji do newsów na głównej stronie). Ma dość spoko możliwości, aczkolwiek czeka nas żmudna praca przepisania prawie 500 artykułów. Będzie za to możliwość łatwiejszej edycji i integracji z serwisem. No i każdy będzie miał jedno konto by wszystkim rządzić Jak to widzicie? Może kombinuję za bardzo, dlatego potrzeba konsultacji. Dajcie znać!
 10. @Spiewaczek1 @WiHuRa - jeżeli możecie, to zerknijcie proszę. Poprawki powinny naprawić błąd. Niestety chwilowo nie mam jak sprawdzić (telefon w pracy został)
 11. @fryycTo licencja dożywotnia. Nie abonament.
 12. Problem jest związany z techniką lazyloading który działa na forum. Czyli obrazki doładowują się wtedy, kiedy dotrzemy do nich przeglądarką. Najwyrazniej nie jest to wspierane przez tapatalk. Zgłoszę im to, choć pewnie skończy się wyłączeniem tej funkcjonalności... Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 13. Oki, podaj proszę konkretny link do tematu, sprawdzę.
 14. Zrobiłem update wtyczek do Tapatalka. Proszę o zweryfikowanie
 15. Po prostu trzeba je tam dodawać ps: jeżeli byłbyś chętny do pomocy w edycji wiki, to zapraszam na pw.
 16. Tak, rozumiem rozumiem, z tym, że nie mam na to wpływu. Poszukam ewentualnie jakieś nieoficjalnej modyfikacji. Dokładnie ta sprawa jest opisania poniżej Removed Features Removed EmojiOne-style emojis due to licensing issues. Removed Gravatar support due to privacy concerns and performance issues. Removed password hashes when downloading a member list from the AdminCP. This is for security, to reduce the ease of obtaining sensitive data if the AdminCP is ever compromised. Removed the name of the content (e.g. topic) from the “Next Unread” link which could consume significant server resources on large communities.
 17. Aa już wiem, gdzieś mi to mignęło w zmianach w tej wersji. Usunięto ze względów wydajnościowych.
 18. @zasadaa możesz rozwinąć sprawę z tymi odnośnikami pod edytorem? Nie pamiętam, uczciwie mówiąc, jak to wyglądało wcześniej.
 19. Wczoraj realizowałem duży upgrade całego serwisu do najnowszej wersji i gałęzi. Jest dużo zmian, będę na bieżąco wszystko weryfikował, bo wczoraj zdążyłem tylko podstawowe sprawy. (dla lubiących czytać changelogi https://invisioncommunity.com/release-notes/440-r81/)
 20. Ok super Ale dawajcie znać śmiało, jak coś nie tak. Uczę się jeszcze tego narzędzia, więc nie koniecznie dzieje się tak, jakbym chciał
 21. Tak, bo musiałem dodać nowy indeks do ES, więc ucięło mu historię To się zaraz wyklaruje samo, ale będzie te parę dobrych godzin różnicy. Możesz spróbować posiłkować się tym linkiem (nie gwarantuję, że zadziała https://www.piwo.org/discover/unread/?&stream_date_type=relative&stream_date_relative_days[val]=1&stream_date_relative_days[unit]=w )
 22. Chyba wszyscy dalej jadą w 2018
 23. Ok, dzięki, walczę!
 24. Czołem Strona dorobiła się nowego silnika wyszukiwania pod postacią Elasticsearch. Generalnie wyniki wyszukiwania powinny być dokładniejsze, a i trochę szybsze. Prośba jedynie o weryfikację i zgłaszanie błędów gdybyście coś zauważyli nie tak. Do około godziny potrwa jeszcze indeksakcja, więc ogólnie strona chodzi teraz pod mocniejszym obciążeniem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...