Jump to content

elroy

Administrator
 • Content Count

  6253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by elroy

 1. Jest taki niuans, znam temat niestety Loguj się proszę swoim nickiem, nie adresem email. Powinno pomóc.
 2. Stoiska, kursy sensoryczne, spotkania i dyskusje, muzyka, smaczne jedzenie i gry miejskie dla każdego podczas 10. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Czekolada, pumpernikiel, wędzone śliwki, cytrusy, maliny, mango, kawa, wanilia, kokos, rum, whisky – to i dużo więcej można wyczuć w piwie. Siedemdziesiąt siedem stoisk, blisko 500 piw lanych i ponad 800 butelkowych, polskie browary i prezentacja piwnych tradycji naszego kraju, goście z zagranicy, strefa browarów debiutujących, czyli takich, które działają nie dłużej niż rok. Publiczność może degustować i oceniać piwo, szkolić się na kursach sensorycznych, brać udział w warsztatach, prelekcjach, pokazach i konkursach. Integralna część festiwalu to Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie – w tym roku odbędzie się ich 16. edycja. Jak piwo to i jedzenie – część gastronomiczną przygotowują w tym roku znani i lubiani w stolicy Dolnego Śląska Wrocławscy Ulicożercy, specjaliści o kulinarnych imprez plenerowych. Oni też przygotowują program kulinarny na Scenie Piwno-Kulinarnej, centrum festiwalowych wydarzeń, spotkań i dyskusji. Więcej informacji znajdziecie np na: https://pik.wroclaw.pl/wroclawski-festiwal-dobrego-piwa/
 3. Marxam realizuje też B2B https://marxam.pl/wspolpraca-b2b,1011,pl.html
 4. Brakuje zasobów do elasticsearch niestety. Wróciliśmy do klasycznego wyszukiwania mysql, jak sytuacja się polepszy, to wrócimy do tematu. A warto Dzięki @Miborza info.
 5. elroy

  Witajcie

  Witamy na forum
 6. Powinno być już ok.
 7. Oczywiście się czepiają i nawet jest na to nazwa: mszyca śliwowo-chmielowa Jest to uważam jeden z najczęstszych szkodników. Miałeś szczęście Ale jak już się trafi, to opryski są skutecznie - oby tylko nie zwlekać.
 8. Cześć i powodzenia w piwowarskim rozwoju
 9. Trzeba myślę pisać bezpośrednio do PSPD Ja o dodruki wypytuję już jakiś dobry okres czasu. Aktualne władze obiecują coś w tym temacie uczynić i oby tak się stało
 10. elroy

  Cześć!

  Udanych warek Pozdrowienia z Krakowa
 11. elroy

  Aplikacja Chat

  Dzisiaj musimy się pogodzić, że dodawanie załączników jest niedozwolone. Jutro będę pracował nad tym problemem.
 12. elroy

  Aplikacja Chat

  Działa, ale z pewnym ograniczeniem. Szukam rozwiązania (no chyba, że ktoś się zna na nodejs, to chętnie przyjmę pomoc )
 13. elroy

  Aplikacja Chat

  wiem wiem, walczę. Generalnie działa, ale może w każdej chwili przestać. Szukam problemu. Nie działa.
 14. elroy

  Aplikacja Chat

  Musiałem posprawdzać czy wszystko ok
 15. No troszkę nam serwer elasticsearch daje popalić, zwłaszcza godzinami wieczornymi, ale dajmy sobie 2-3 dni czasu na analizę.
 16. Ok, sprawdzę co i jak. Zapewne zależy to od obciążenia serwera lub też innych czynników. Jeżeli ktoś ma podobnie, to proszę o info. edit: @Kaniutek poklikaj trochę w https://www.piwo.org/forums/topic/270-wątek-testowy/ i daj znać czy coś lepiej.
 17. Z takich nowości, to http2 na piwo.org już działa. Ponoć lepiej mieć, niż nie mieć https://http2.pro/check?url=https%3A//piwo.org/
 18. elroy

  Wiki piwo.org

  Cześć wszystkim Temat ważny, więc bardzo proszę o zabranie głosu i stanowiska Coś trzeba począć dalej z naszą szanowną wiki.piwo.org - zrobiła przez ostatnie lata i dzięki wielu naszym edytorom wspaniałą robotę. To są miliony wyświetleń Nie mniej jednak: 1. Nie pojawiają się nowe wpisy/receptury. A materiał jest. 2. Wiki jest dość specyficzne w edycji, jeśli ktoś nie miał z nią styczności lub trochę zacięcia. Może to dlatego punkt 1 3. Wymaga osobnej rejestracji. Zastawiam się czy powoli i systematycznie nie przenosić treści na silnik bazodanowy IPS (jest wykorzystywany choćby w prostej implementacji do newsów na głównej stronie). Ma dość spoko możliwości, aczkolwiek czeka nas żmudna praca przepisania prawie 500 artykułów. Będzie za to możliwość łatwiejszej edycji i integracji z serwisem. No i każdy będzie miał jedno konto by wszystkim rządzić Jak to widzicie? Może kombinuję za bardzo, dlatego potrzeba konsultacji. Dajcie znać!
 19. @Spiewaczek1 @WiHuRa - jeżeli możecie, to zerknijcie proszę. Poprawki powinny naprawić błąd. Niestety chwilowo nie mam jak sprawdzić (telefon w pracy został)
×
×
 • Create New...