Jump to content

elroy

Administrator
 • Content Count

  6319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

elroy last won the day on February 20

elroy had the most liked content!

About elroy

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Biały Pies
 • Rok założenia
  1998
 • Liczba warek
  126
 • Miasto
  Kraków

Kontakt

 • Imię
  Tomek
 • Strona www
  http://piwo.org

Recent Profile Visitors

11678 profile views
 1. jasne, elroy@piwo.org - podrzuć proszę
 2. @Paweł Leszczyński Paweł, masz jakiś tekst źródłowy pdf/docx, bo to w/w się trochę ciężko czyta Zamieszczę też na głównej i fb.
 3. No i też podrzuć jaki to taboret. Coś tam na własnej skórze przerobiłem
 4. elroy

  Cześć!

  Ano tak Powodzenia!
 5. elroy

  Cześć!

  O kolega ze Skawiny, to w zasadzie teraz prawie sąsiad (na skraju Ruczaju mieszkam) Powodzenia!
 6. Było kilka pytań na PW, to odpowiem też tutaj oraz zaktualizuję pierwszy wpis o FAQ. P: Czy będzie możliwość zakupu na allegro (w abonamencie Smart)? O: Tak, jak najbardziej. Książka będzie wystawiona jako przedsprzedaż i zakup będzie się kwalifikował na darmową wysyłkę do punktu odbioru. P: Czy będzie można zamówić do Paczkomatu lub Paczki w Ruchu? O: Będzie możliwość do Paczkomatu, do Ruchu nie przewiduję. P: Czy będzie można zamówić książkę za granicę? O: Tak, w ramach EU jak najbardziej poprzez Pocztex lub GLS P: Płatność za pobraniem lub PayPal? O: W przedsprzedaży nie będzie możliwości zapłaty za pobraniem, PayPal oczywiście tak (jak i Dotpay/PayU lub klasyczny przelew)
 7. Już odpowiadam 1. Cena będzie oscylowała na poziomie nie mniej niż 80zł nie więcej niż 100zł. Dokładna kwota nie jest znana, bo jest wypadkową wielu wielu kosztów. W przedsprzedaży oczywiście taniej. 2. Będzie tylko papier - nie będzie wersji elektronicznej. 3. Na pewno, jak będzie już fizycznie produkt, będę zachęcał do wprowadzenia do oferty nasze sklepy piwowarskie.
 8. Zapraszam serdecznie do śledzenia i subskrybowania wątku poświęconemu postępem prac nad polskim wydaniem książki "How To Brew: Everything You Need to Know to Brew Great Beer Every Time" by John. J. Palmer. https://www.amazon.com/How-Brew-Everything-Great-Every/dp/1938469356/ Premiera na koniec 2020 roku. Link na forum: https://www.piwo.org/forums/topic/29887-how-to-brew-jpalmer-polskie-wydanie-informacje-konsultacje/
 9. W tym wątku oraz na https://www.facebook.com/piwoorg będę informował o postępie prac nad polskim wydaniem książki How To Brew Johna Palmera (ostatnie wydanie z 2017 roku), uznawany za najbardziej komplety poradnik dotyczący amatorskiego warzenia piwa. Będę na pewno prosił Was o różne sprawy w procesie wydawniczym Stan wpisu na dzień: 12.02.2020 Premiera: koniec 2020 Przedsprzedaż: kwiecień/maj 2020 Dedykowana strona: howtobrew.pl (w trakcie budowy - oddanie 17 luty 2020) Cena detaliczna: 80-100zł Postęp prac: 11.07.2019 - pomysł 💡 28.08.2019 - konsultacje w gronie piwowarskim. 14.09.2019 - zlecenie zakupu praw w agencji literackiej J.Palmera 25.11.2019 - draft umowy. 01.01.2020 - 10-02.2020 - poszukiwanie profesjonalnego biura i tłumacza będącego jednocześnie zaznajomionego z tematyką piwowarską. 31.01.2020 - podpisanie umowy 05.02.2020 - prace nad dedykowanym sklepem oraz stroną. CDN.. FAQ: P: Czy będzie możliwość zakupu na allegro (w abonamencie Smart)? O: Tak, jak najbardziej. Książka będzie wystawiona jako przedsprzedaż i zakup będzie się kwalifikował na darmową wysyłkę do punktu odbioru. P: Czy będzie można zamówić do Paczkomatu lub Paczki w Ruchu? O: Będzie możliwość do Paczkomatu, do Ruchu nie przewiduję. P: Czy będzie można zamówić książkę za granicę? O: Tak, w ramach EU jak najbardziej poprzez Pocztex lub GLS (kosztów nie znam, bo nie znana jest dokłada waga :)) P: Płatność za pobraniem lub PayPal? O: W przedsprzedaży nie będzie możliwości zapłaty za pobraniem, PayPal oczywiście tak (jak i Dotpay/PayU lub klasyczny przelew)
 10. Temat zamykam. Gdyby się okazało, że niesłusznie, to proszę o PW.
 11. elroy

  Witam

  Tak to z tym hobby już jest Cześć i witaj na forum!
×
×
 • Create New...