Skocz do zawartości

elroy

Administrator
 • Zawartość

  6200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana elroy w dniu 29 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają elroy punkty reputacji!

O elroy

 • Tytuł
  Administrator
 • Urodziny 26.09.1978

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Biały Pies
 • Rok założenia
  1998
 • Liczba warek
  126
 • Miasto
  Kraków

Kontakt

 • Imię
  Tomek
 • Strona www
  http://piwo.org

Ostatnie wizyty

9158 wyświetleń profilu
 1. elroy

  Forum zauważone błędy

  Wrzuć CTRL+F5, żeby się strona przeładowała od zera.
 2. elroy

  Forum zauważone błędy

  Bo generalnie coś jest nie tak z datami certyfikatów. Powinien być jeszcze ważny, odnowiłem ręcznie i okazuje się, że data ważności to dopiero marzec Działa.
 3. elroy

  Browary domowe wysyłające swoje gadżety kolekcjonerom

  Tak, na głównego maila piwo.org i nieraz na fb tak raz w tygodniu ktoś pyta, czy nie wyślę jakiś gadżetów z browaru xyz
 4. Cześć! Zdaję sobie sprawę, że minęło bardzo dużo czasu od premiery wersji 3 BeerSmitha, ale niestety pewnych spraw nie dało się przeskoczyć. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze nie kupił Ze spraw istotnych. Cena niestety bardzo wzrosła, a rabat do dalszej odsprzedaży już nie Co za tym idzie, kwota nie jest jakaś powalająca na kolana, ale jest ciut taniej niż bezpośrednio. No i możecie kupić za złotówki, nawet klasycznym przelewem. Cały proces jest automatyczny, kody znajdziecie na mailu i w panelu klienta. Licencja oferowana na piwo.org, to licencja tzw. Basic, czyli wieczysta z podstawowym wsparciem. Teraz producent oferuje również licencje abonamentowe, ale przyjąłem, że raczej będziecie chcieli mieć taką do użytku nie ograniczonego czasowo. Polskie tłumaczenie do BS3 jest już od dawna, dzięki @Łukasz w Plikach https://www.piwo.org/files/file/94-polskie-tłumaczenie-do-beersmith-3/ Chyba tyle. W razie pytań, służę pomocą
 5. elroy

  program BeerSmith - pomoc dla użytkowników

  Zobacz czy zadziała
 6. Mimo długiego opóźnienia, miło mi poinformować, że klucze aktywacyjne dla oprogramowania BeerSmith 3 już są możliwe do zakupu. Cały proces jest automatyczny, kod otrzymasz tak w panelu Klienta, jak i drogą mailową. Możesz skorzystać z klasycznego przelewu, dotpay lub paypal. Pamiętaj, aby otrzymany kod autoryzacyjny wpisać na stronie: https://beersmithrecipes.com/redeem - później już z górki
 7. elroy

  Beer Smith licencja

  No jak były 3 lata non stop, to chyba nie najgorzej Sprawa utknęła z powodów finansowych, dokładnie opłacalności, w okolicach października. Nie mniej jednak kody są dostępne już w sprzedaży.
 8. elroy

  Beer Smith licencja

  Nie rozumiem komentarza @anteks. Fakt braku licencji jest spowodowany innymi czynnikami. Nikomu nic nie zabraniam, wolny rynek.
 9. elroy

  Problemy z logowaniem

  @Igor Siemieniuk wejdź proszę na link do panelu ustawień: https://www.piwo.org/settings/login/?service=2 autoryzuj się ponownie przez FB, bo tak z tego co widzę konto było tak zakładane. Od tego czasu kilka razy zmieniło się API Facebooka i sądzę, że w tym problem. Daj znać, czy to było to. Jakby był problem dalej, to pisz na elroyski@gmail.com, albo w tym wątku.
 10. elroy

  Problemy z logowaniem

  Cześć, daj chwilę, sprawdzę jak to wygląda i w czym problem. @Igor Siemieniuk do odwołania w tym wątku, nie resetuj hasła.
 11. elroy

  Aplikacja Chat

  Podniesione. Coś ta nowa wersja RocketChat ma tendencję do nagłych padnięć. Może mamy kogoś na forum obeznanego z tym softem i node.js? Ostatni log https://pastebin.com/eWs7JwQN
 12. elroy

  Aplikacja Chat

  Aha Ale to za jakąś godzinkę, bo jestem w terenie
 13. elroy

  Aplikacja Chat

  Oczywiście
 14. elroy

  [GIEŁDA] Ociekacz

  @ebol77 potrzebuję niestety sprzedać szybko - porządki Sprzedane koledze @Pluszanko
×