Jump to content

elroy

Administrator
 • Content Count

  6279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

elroy last won the day on October 9

elroy had the most liked content!

About elroy

 • Rank
  Administrator
 • Birthday 09/26/1978

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Biały Pies
 • Rok założenia
  1998
 • Liczba warek
  126
 • Miasto
  Kraków

Kontakt

 • Imię
  Tomek
 • Strona www
  http://piwo.org

Recent Profile Visitors

10542 profile views
 1. Cześć @Verio Witam serdecznie
 2. @mirogster Widziałem Twoje zgłoszenie. Ja niestety tego z poziomu administratora w panelu tapatalk nie zmienię. Jest to od jakiegoś czasu opcja płatna 5USD miesięcznie. Więc tylko zostaje to zrobić z poziomu aplikacji. (Opcje/Sygnatura). Aczkolwiek obawiam się, że taki apel na dużo się nie zda, albowiem nowi użytkownicy nie dotrą do tej informacji zbyt szybko. Ale ok - kto może, niech to wyłączy, bo nic to nie wnosi.
 3. elroy

  cześć

  Witam serdecznie
 4. Klucze licencyjne BeerSmith ponownie dostępne :) Zapraszam do sklepiku.

 5. Witam serdecznie nową firmę na pokładzie piwo.org :) https://kuchennaadrenalina.pl/ - Banner możecie zobaczyć https://www.piwo.org/forums/ 

 6. elroy

  n/a

  No to właśnie ja pytam, jak to ma sens na forum, żeby zakładać wątek, a później usuwać pierwszy wpis
 7. elroy

  n/a

  @ALUcardpgeneralnie nie stosujemy takich praktyk, że zaczynamy jakiś temat, a później edytujemy sobie wpis i chcemy go usunąć. Jaki to ma sens?
 8. Bo to raczej chodzi o Kwas moczowy (KM).
 9. elroy

  Zmarli

  Bardzo smutna wiadomość
 10. @Rafał z Łodzi pracuję nad nową wersją katalogu. Będzie już w sierpniu dostępny.
 11. elroy

  Blogosfera

  Okey, poprawię
 12. elroy

  Nowa oferta

  Loren
 13. elroy

  HOMEBREWING.PL

  Część osób zapewne kiedyś już o mnie usłyszała. Jeśli piliście Brackie Pale Ale Belgijskie to dobrze kojarzycie, to ja jestem autorką receptury. Zdobycie tytułu Grand Championa Festiwalu Birofilia 2010 poprzedziło wiele lat zgłębiania teorii piwowarstwa i przede wszystkim zdobywanie doświadczenia w warzeniu piwa zarówno na skalę przemysłową jak i domową. Ukończyłam Technologię Żywności na Akademii Rolniczej w Krakowie, gdzie udało mi się zdobyć solidne podstawy teoretyczne, dotyczące piwowarstwa i otrzeć się o prawdziwe, tradycyjne piwowarstwo, odbywając praktyki w Browarze przy ulicy Lubicz w Krakowie. To chyba tam złapałam piwnego bakcyla. Później była fascynująca praca na stanowisku Piwowara w Browarze Belgia w Kielcach i solidna dawka praktycznej wiedzy z warzenia piw dolnej jak i górnej fermentacji oraz kilkumiesięczny kurs sensoryczny. Później pasja nabrała przyspieszenia, piwo w domu zaczęłam warzyć w 2005 roku, po drodze zaliczając kilka sukcesów i dzieląc się z innymi swoją wiedzą – jestem redaktorem jedynego drukowanego czasopisma dla poświęconego piwowarstwu PIWOWAR, współtworzę wiki.piwo.org oraz prowadzę bloga- systematyzując wiedzę z zakresu piwowarstwa domowego. Aby dzielić się nie tyko wiedzą, ale też stworzyć możliwość jej wykorzystania w praktyce postanowiliśmy otworzyć sklep z surowcami i sprzętem dla piwowarów domowych. Znajdziecie tu słody, chmiele, drożdże, dodatki i sprzęt na co dzień wykorzystywane w naszym uCiesznym Browarku. Wprowadziliśmy także bogatą ofertę zestawów surowców m.in. zestawy oparte na moich medalowych recepturach. Na blogu znajdziecie opisy stylów piwnych, receptury oraz porady piwowarskie. Prowadzimy także szkolenia sensoryczne, warsztaty piwowarskie oraz eventy dla firm połączone z degustacją. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty Dorota Chrapek "dori"
 14. Problem namierzony Dziękuję!
×
×
 • Create New...