Jump to content

GRZANY

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About GRZANY

 • Birthday 06/07/1970

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  ?????
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  3+ kilka ładnych litrów
 • Miasto
  Toruń

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Zobacz ogłosznie Klosz z EB Oddam za kilka piwek, może komuś się przyda. Ogłaszający GRZANY Data 23.06.2020 Cena 50,00 zł Kategoria Sprzęt  
 2. GRZANY

  Klosz z EB

  THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • FOR SALE
  • USED

  Oddam za kilka piwek, może komuś się przyda.

  50.00 PLN

 3. Zobacz ogłosznie .Butelki różne 0.5 , 0.33 Witam oddam butelki po piwie 0.5, 0.33, 1.0 l. Z patentami po Grolschu i tym podobne, 1 skrzynka oryginał Grolsch pełna butelek i kilkanaście w +. 6 skrzynek po naszym piwie z butelkami . Wartość tego to dla mnie 10 butelek piwa z domowego browaru.🙂🍺. Dodam pozostałe mi kapsle. Towar znajduje się w Toruniu kuj-pom. Ogłaszający GRZANY Data 23.06.2020 Cena 1,00 zł Kategoria Sprzęt  
 4. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • FOR SALE
  • USED

  Witam oddam butelki po piwie 0.5, 0.33, 1.0 l. Z patentami po Grolschu i tym podobne, 1 skrzynka oryginał Grolsch pełna butelek i kilkanaście w +. 6 skrzynek po naszym piwie z butelkami . Wartość tego to dla mnie 10 butelek piwa z domowego browaru.🙂🍺. Dodam pozostałe mi kapsle. Towar znajduje się w Toruniu kuj-pom.

  1.00 PLN

 5. Zobacz ogłosznie Garnek i całą reszta do warzenia piwa. Witam wszystkich mam do sprzedania zestaw do warzenia piwa :garnek 50 l z grzałkami, silniczkiem z mieszadlem,filtratorem, śrutownik,myjka kapslownica,refraktometr, lodówka z regulatorem temperatury. Opcja grzania grzałkami do ukończenia ,pozostaje zbudować sterownik. Dokładam całą niezbędną resztę czyli wiadra ,węże, kapsle,itp.,butelki i skrzynki.cena za całość 1200. Macie propozycję czekam na oferty cena do dogadania. Preferuje sprzedać całość. Ogłaszający GRZANY Data 13.06.2020 Cena 1.200,00 zł Kategoria Sprzęt  
 6. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • FOR SALE
  • USED

  Witam wszystkich mam do sprzedania zestaw do warzenia piwa :garnek 50 l z grzałkami, silniczkiem z mieszadlem,filtratorem, śrutownik,myjka kapslownica,refraktometr, lodówka z regulatorem temperatury. Opcja grzania grzałkami do ukończenia ,pozostaje zbudować sterownik. Dokładam całą niezbędną resztę czyli wiadra ,węże, kapsle,itp.,butelki i skrzynki.cena za całość 1200. Macie propozycję czekam na oferty cena do dogadania. Preferuje sprzedać całość.

  1,200.00 PLN

 7. GRZANY

  GRZANY

 8. Też myślałem o herbatce,ale jaka ilość na 0,5L dać. Tu jest problem.
 9. OK,uwagi i rady przyjęte.Ale moje piwo jest w butelkach i tu mam problem ,co dalej jakieś pomysły?
 10. Witam,otworzyłem butelczyne piwa aby wysmakować czy udało się powtórzyć warkę. A tu (zonk) piwo słodkie (13BLG) i ani śladu chmielu! Na 40L poszło 50 Lubelskiego i 50 Marynki.Jak poprawić poziom nachmielenia?
 11. Witam wszystkich Piwowarów domowych. Muszę podzielić się informacją na temat sklepu "Robię Piwo" pani Izabeli Dębala. Kolejne zamówienie które złożyłem w tym sklepie (6) zostało wysłane natychmiastowo . Poniedziałek zamówiony zestaw surowców Saison 13BLG środa godz. 11 dostałem paczkę. To najszybsza realizacja przesyłek jaką znam. POLECAM
 12. Własnie dolałem 5l wody z Biedry, fermentacja jeszcze nie ruszyła. Zobaczę co z tego wyjdzie. (pewnie piwo) Ostatni proces warzenia przebiegł dobrze(porter) zgadzała się ilosc brzeczki po gotowaniu, BLG, gotowałem 60 minut a tu tylko 20 min. więcej i tyle strat.
 13. Brzeczkę Gotowałem 80 minut ,z 1l.około został z chmielinami.
 14. Witam, Potrzebuję pomocy Dziś warzyłem piwo i jakimś cudem podczas chmielenia wyparowało mi trochę za dużo piwa z 24 zostało 16 litrów. Pytanie czy mogę dolać wody mineralnej do tych 20l. Drożdże wlane do piwa, BLG wynosi 15 a powinno 12 jak rozcieńczę powinno być OK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.