Jump to content

Kosa

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Kontakt

 • Imię
  Marek

Piwowarstwo

 • Liczba warek
  12
 • Miasto
  Kozy koło Bielska-Białej
 1. Jeśli ktoś może nadrać i wkleić na stronę, to będzie fajnie Bo na programie '' Kuchnia.tv '' : 7 stycznia, sobota, godz. 22:50 będzie emitowany - Film o piwie powtórka będzie : 8 stycznia, niedziela, godz. 20:00
 2. "Piwo od kuchni" to seria dla wszystkich miłośników piwa, którym wydawało się, że wiedzą dużo na temat ulubionego trunku... Przedstawiają tam różne browary, pokazują ciekawostki o piwie. Osobiście polecam program nadawany jest przez cyfrę+ w niedzielę o 22,30 w programie kuchnia.tv
 3. Super !!! Co niektórzy to chyba TYLKO dla tego piwa biegli
 4. A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa gazy w tych butlach na BP tzn. w takich zielonkawo- przeźroczystych plastykowych butlach. Mnie informowano, że ten gaz na BP jest dużo bardziej kaloryczny. Czy ktoś miał kontakt z tymi butlami tzn. z tym gazem ?
 5. Dziękuje adanjan za sadzonki, dla Ciebie za pomocną dłoń +
 6. Posadziłem po 5 szt Marynki i Lubelskiego. Rośnie tylko 6 szt po 3 szt każdej odmiany. I do tego tylko 1 szt. ładnie pnie się do góry ma jakieś 25 cm. Reszta podjedzona przez ślimaki jakoś próbuje wrócić do życia Pozostałe albo zjadły krety albo zgniła w wodzie ( woda + kret = ) . Od tygodnia jest upał, może jeszcze coś wyrośnie.
 7. Póki co mam kilka sztuk Iungi' date=' jedna Sybilla, kilka Marynek i Lubelskiego. Pomyślałem, że zadołuje je na jakis czas aż się ukożenią, w tym czasie może pojawi sie Magnum i więcej Sybilli, bo na razie nie ma za bardzo co wysyłać, szkoda pieniędzy na przesyłkę. @Kosa - jako, że mam firmowe biuro niedaleko Katowic, a jeden z pracowników mieszka w Kozach, to skoordynuję przesyłkę koleżeńską, ale trzeba na to ciut poczekać.[/quote'] Ok. Nie ma sprawy. Więc będę czekał na PW
 8. adanjan '' Oczywiście pojawiły się ?młode wilki? więc znów będę mógł je rozdać?'' Jestem chętny. Bo moje chyba zgniły w tej wodzie
 9. 1x1 x30 Tzn. , że korzenie czyli karpa tak strasznie się rozrasta ? Skrzynki nie chciałem zamykać od dołu,więc korzenie mogą przerastać w duł.
 10. Jaką mrozowytrzymałość mają sztobry chmielu ? Bo zastanawiam się czy wystarczy skrzynka 30x30 i 17 wysokość , aby posadzić w tym sztobry. Czy nie przemarzną w zimie
 11. Wiadomo o co chodzi. Ja z chmielem nie mam doświadczenia. I zrobiłem tak, jak było napisane w instrukcji sadzenia. Wykopałem nieco większą dziurę bo dałem pulchnej ziemi i obornik. Ale wsadziłem sztobry w jakieś 10 cm. poniżej poziomu ziemi. Mam ziemię ciężką - gliniastą. Czy można je jeszcze ruszyć i wyciągnąć oraz od razu zasadzić je w kopczyk ? Jak wo-gule powinno się sadzić sztobry chmielu - w kopczyk czy dołek ?
 12. U mnie na 10 szt zasadzonych , tylko widać 3 szt nad ziemią i to marne. Z resztą chyba woda sobie poradziła . Czy jest szansa aby jeszcze coś się pokazało ?
 13. Ja sam jeszcze w ogrodzie wykonuje rożne prace które powinny być już zakończone. Ale ze względu na długą zimę to i prace wiosenne się opóźniły. Jeśli ktoś Ci szybko pośle sztobry, to możesz jeszcze sadzić.
 14. Jako pracownik TPSA muszę zgłosić zdecydowany sprzeciw Oczywiście jak każdy pracownik TPSA jestem sprzedajny na propozycję czekam na PW Szanowny Panie , niech Pan mnie nie karze. Obiecuję, że sam będę pielęgnował te pięknie wyglądające roślinki które zasłaniają Wasz słup. Sam będę zbieram pachnące szyszki. I nie będę nikogo prosił o pomoc, chyba że akurat będzie Pan w pobliżu :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.