Skocz do zawartości

Maks_wy

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Piwowarzy domowi są jak najbardziej mile widziani podczas lubińskiej imprezy - mają możliwość prezentacji swoich "piwnych dokonań" (szczegóły na stronie głównego organizatora: www.festiwal-piwa.pl) A poszukiwani są nadal piwowarzy chętni do przeprowadzenia pokazów, warsztatów lub wykładów ... o tym szlachetnym zajęciu. Organizatorzy czekają na chętnych ... do podjęcia się tego zadania
  2. Organizatorzy „dopinają” szczegółowy program imprezy – głównie chodzi o ofertę muzyczną, która ma umilać „upojne” chwile podczas lubińskiego festiwalu. Ale jest to już … prawie na ukończeniu Więc kompleksowy program już lada chwila - a w nim oprócz wydarzeń towarzyszących także wykaz uczestniczących w festiwalu browarów!
  3. Ośrodek Kultury „WZGÓRZE ZAMKOWE” w Lubinie oraz stowarzyszenia „Sport-Art” i „lubiniokolice.pl” zapraszają na I LUBIŃSKI FESTIWAL PIWA w dniach 26, 27 i 28 kwietnia 2013 r. W zamierzeniach organizatorów LUBIŃSKI FESTIWAL PIWA ma być imprezą cykliczną, odbywającą się w ostatni weekend kwietnia. Poza podstawową ideą imprezy – czyli popularyzacją kultury piwnej oraz uczestniczących w niej browarach i dystrybutorach piw przyczynimy się do stworzenia urozmaiconej formuły programowej. W ofercie tegorocznego FESTIWALU znajduje się bogata oferta muzyczna (koncerty na plenerowej scenie), Giełda Birofilska, Giełda Kolekcjonerska (dla miłośników muzyki i książek) oraz propozycje warsztatowe – zarówno dla miłośników browarnictwa oraz dla najmłodszych (ogródek dla dzieci). Informacje na temat FESTIWALU znajdują się na stronie: www.festiwal-piwa.pl Zachęcamy również do odwiedzenia festiwalowego profilu fan page na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Lubi%C5%84ski-Festiwal-Piwa/106542179503496 Już niebawem szczegółowy program imprezy!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...