Skocz do zawartości

corsano

Members
  • Zawartość

    92
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O corsano

  • Urodziny 15.10.1984

Piwowarstwo

  • Nazwa browaru
    Browar PHOENIX
  • Rok założenia
    2012
  • Liczba warek
    105
  • Miasto
    Warszawa

Kontakt

  • Imię
    Mariusz

Ostatnie wizyty

286 wyświetleń profilu
  1. Chyba nie Oj tam. Berliner Weisse też był dobry
  2. OFICJALNE WYNIKI: Owocowy Berliner Weisse 7,1–8,0°Blg 1 41,00 Ćwikliński Piotr 2 33,60 Miler Andrzej 3 31,60 Komorowski Łukasz 4 31,40 Sworowski Jarosław 5 27,60 Markowski Bartosz 6 25,60 Hurko Aleksander 7 Bogucki Maciej Tea American Pale Ale 11–14°Blg 1 41,20 Kamiński Marcin 2 40,80 Komorowski Łukasz 3 38,60 Czech Dawid 4 32,60 Dzikowski 5 31,80 Kawczyński Łukasz 6 31,60 Chachulski Dariusz 7 Svach Janusz 8 Wróblewski Piotr 9 Ćwikliński Piotr 10 Klukowski Kamil 11 Krzywicki Rafał 12 Jureńczyk Jarek 13 Mikucki Piotr Foreign Extra Stout 14–18°Blg 1 34,80 Żytkowski Ignacy 2 30,40 Gadomski Jan 3 28,80 Jureńczyk Jarek 4 28,60 Powrożnik Paweł 5 25,80 Młodziński Jonatan 6 24,60 Stachowski Jacek 7 Rapiej Tomasz 8 Śmiglak Adam 9 Jaworska Kasia 10 Kamiński Marcin Sahti 18-28 BLG 1 38,00 Nitschke Leszek 2 34,80 Stachowski Jacek 3 34,20 Bystryk Mariusz 4 28,00 Terka Piotr 5 26,00 Mitczuk Jerzy 6 23,60 Pasierbik Kamil 7 Chrapek Janusz 8 Gadomski Jan 9 Hurko Aleksander Belgijskie ciemne mocne (Quadrupel) 18,5–24°Blg 1 33,75 Śledzińki Łukasz 2 31,75 Antolik Piotr 3 30,00 Sarna Krystian 4 29,25 Chodorowski Michał 5 26,25 Śmiglak Adam 6 25,75 Przybysz Paweł 7 Gadomski Jan 8 Żywiecki Paweł 9 Błaszczyk Zbigniew Doppelrauchbock (Podwójny koźlak wędzony) 19–28°Blg 1 37,40 Komorowski Łukasz 2 36,60 Podeszwa Tomasz 3 29,20 Biskup Tomasz 4 27,80 Drużdżel Aleksander 5 25,40 Senderski Marcin 6 16,40 Śledzińki Łukasz Świeży Cydr (nie bierze udziału w wyborze Grand Prix) 1 36,25 Krawczyk Dorota 2 35,75 Piątek Andrzej 3 34,50 Bujok Małgorzata 4 34,00 Chrostek Adam 5 33,25 Stepnowski Marcin Białczak Natalia 6 32,75 Grabowski Michał 7 Puślecki Mateusz 8 Jędrzejewski Marcin 9 Svach Janusz 10 Kordek Michał GRAND PRIX ZDOBYŁO PIWO MARCINA KAMIŃSKIEGO W KATEGORII TEA AMERICAN PALE ALE. GRATULACJE!!!
  3. Nie było eliminacji, wszystkie w finale. Listy startowe będą podane ? Będą razem z pełnymi wynikami w sobotę/niedzielę
  4. LISTA FINAŁOWA: Owocowy Berliner Weisse 7,1–8,0°Blg Bogucki Maciej Ćwikliński Piotr Hurko Aleksander Komorowski Łukasz Markowski Bartosz Miler Andrzej Sworowski Jarosław
  5. LISTY FINAŁOWE: Tea American Pale Ale 11–14°Blg Chachulski Dariusz Czech Dawid Ćwikliński Piotr Dzikowski Tomasz Jureńczyk Jarek Kamiński Marcin Kawczyński Łukasz Klukowski Kamil Komorowski Łukasz Krzywicki Rafał Mikucki Piotr Svach Janusz Wróblewski Piotr Foreign Extra Stout 14–18°Blg Gadomski Jan Jaworska Kasia Jureńczyk Jarek Kamiński Marcin Młodziński Jonatan Powrożnik Paweł Rapiej Tomasz Stachowski Jacek Śmiglak Adam Żytkowski Ignacy Doppelrauchbock (Podwójny koźlak wędzony) 19–28°Blg Biskup Tomasz Drużdżel Aleksander Komorowski Łukasz Podeszwa Tomasz Senderski Marcin Śledzińki Łukasz Belgijskie ciemne mocne (Quadrupel) 18,5–24°Blg Antolik Piotr Błaszczyk Zbigniew Chodorowski Michał Gadomski Jan Przybysz Paweł Sarna Krystian Śledzińki Łukasz Śmiglak Adam Żywiecki Paweł Owocowy Berliner Weisse 7,1–8,0°Blg Bogucki Maciej Ćwikliński Piotr Hurko Aleksander Komorowski Łukasz Markowski Bartosz Miler Andrzej Sworowski Jarosław
  6. Oficjalne zgłoszenia: 41 Tea American Pale Ale 11–14°Blg 37 Foreign Extra Stout 14–18°Blg 19 Belgijskie ciemne mocne (Quadrupel) 18,5–24°Blg 17 Owocowy Berliner Weisse 7,1–8,0°Blg 12 Doppelrauchbock (Podwójny koźlak wędzony) 19–28°Blg 10 Cydr Świeży (Nie bierze udziału w wyborze Grand Prix) 9 Sahti 18–28°Blg RAZEM: 145
  7. Jeśli ktoś nie dostał potwierdzenia piszcie na maila.
  8. Wszystkie potwierdzenia zostały wysłane (dot. osób wysyłających paczki). Sprawdźcie spam.
  9. Piwa wysyłamy na adres: ul. Langiewicza 31 02-071 Warszawa nr tel 508454439 Na paczce koniecznie umieśćcie dopisek WKPD Piwa można dostarczyć osobiście (od 29.09.2016): Chmielarnia Marszałkowska Marszałkowska 10/16, Warszawa W godzinach: pn.–czw.11:00 – 00:00 pt. 11:00 – 02:00 sb. 12:00 – 02:00 nd. 12:00 – 00:00 lub ul. Langiewicza 31 (wejście od ul. Krzywickiego) 02-071 Warszawa W godzinach: pon. – piąt: 8:00 – 17:00 Potwierdzania przyjęcia piw będą starał się wysyłać na bieżąco. Gdyby ktoś nie dostał potwierdzenia piszcie na adres markar@interia.eu
  10. Metryczki z eliminacji Brown IPA zostaną wysłane dziś do końca dnia.
  11. Ponawiam pytanie. Do 26 kwietnia wszystkie metryczki eliminacyjne i finałowe powinny być rozesłane
  12. WYNIKI V WARSZAWSKIEGO KONKURSU PIW DOMOWYCH: Brown IPA 1 33,25 Lubowicki Sławomir 2 33,25 Przybysz Paweł Przybysz Michał 3 33,25 Leonczyk Adrian 4 31,25 Miniuk Daniel 5 30,00 Dowlasz Piotr 6 29,50 Stachowski Jacek 7 Rapiej Tomasz 8 Durtan Grzegorz 9 Witaszek Paweł 10 Ulatowski Łukasz 11 Chachulski Dariusz Hefeweizen 1 36,75 Dawid Rogoziński, Michał Kostera, Darek Różański, Wojtek Wiciński 2 31,50 Karpiński Mariusz 3 30,75 Bogucki Maciej 4 27,50 Domański Piotr 5 26,75 Walek Michał 6 23,50 Durtan Grzegorz 7 Staszewski Wiktor 8 Bończak Bartłomiej Prus Piotr 9 Hajduk Bartosz 10 Morawski Kamil 11 Błażejowski Bartłomiej Hoppy Pils 1 40,75 Stachowski Jacek 2 37,25 Piątek Andrzej 3 32,25 Bystryk Mariusz 4 32,25 Svach Janusz 5 30,25 Komorowski Artur 6 23,25 Ulatowski Łukasz 7 KozłowskiBartosz 8 Hurko Aleksander 9 Chachulski Dariusz Rauchmarzen 1 40,50 Bystryk Mariusz 2 38,50 Sworowski Jarosław 3 36,88 Wasilewski Rafał 4 33,75 Ciupke Maciej 5 30,50 Jasiński Leszek 6 28,50 Stachowski Jacek 7 Gadomski Jan 8 Duraj Jarosław 9 Podeszwa Tomasz Krupa Jakub 10 Onyszko Krzysztof Eisbock (Koźlak lodowy) 1 45,75 Pasieczny Artur 2 33,75 Stachowski Jacek 3 28,50 Przeradzki Marcin Kołodyński Paweł 4 28,00 Onyszko Krzysztof 5 27,75 Bystryk Mariusz 6 26,75 Bojczuk Sebastian 7 Baranowski Jakub 8 Śledziński Łukasz 9 Durtan Grzegorz 10 Zach Krzysztof Brett American Pale Ale 1 37,00 Jasiński Leszek 2 36,25 Kom Antone 3 28,75 Brzeziński Piotr 4 27,25 Kamiński Robert 5 27,25 Jędrzejewski Marcin 6 27,00 Stachowski Jacek 7 Banrowski Marcin 8 Gadomski Jan 9 Kordek Michał 10 Bystryk Mariusz 11 Chachulski Dariusz Rye Stout 1 30,75 Terka Piotr Marczyk Piotr 2 30,00 Synak Szymon 3 29,25 Baniel Paweł 4 27,50 Hajduk Bartosz 5 25,50 Gadomski Jan 6 25,25 Miniuk Daniel 7 Młodziński Jonatan 8 Barczyk Mateusz Ogrodnik Michał 9 Dzierżak Michał Nowak Artur 10 Jasiński Leszek 11 Sworowski Jarosław 12 Śledziński Łukasz 13 Waluś Marek Cydr wytrawny 1 43,60 Krawczyk Dorota 2 41,20 Chrostek Adam 3 39,20 Słowak Łukasz 4 38,20 Pasieczny Artur 5 37,00 Piątek Andrzej 6 35,60 Stefaniak Michał 7 Mitczuk Jerzy Nguyen Robert 8 Stepnowski Marcin 9 Szuberski Łukasz Kudrycki Daniel 10 Gawin Mirosław 11 Kordek Michał 12 Durtan Grzegorz 13 Juszczyk Bartosz Zientek Karol 14 Wójciak Andrzej 15 Kotarska Natasza Kotarski Radosław 16 Urbaniak Bartosz Grand Prix V Warszawskiego Konkursu Piw Domowych zostaje Artur Pasieczny (kategoria Eisbock)! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH FINALISTÓW!!!
  13. Listy finałowe: Brett American Pale Ale Banrowski Marcin Brzeziński Piotr Bystryk Mariusz Chachulski Dariusz Gadomski Jan Jasiński Leszek Jędrzejewski Marcin Kamiński Robert Kom Antone Kordek Michał Stachowski Jacek Rye Stout Baniel Paweł Barczyk Mateusz Ogrodnik Michał Dzierżak Michał Nowak Artur Gadomski Jan Hajduk Bartosz Jasiński Leszek Miniuk Daniel Młodziński Jonatan Sworowski Jarosław Synak Szymon Śledziński Łukasz Terka Piotr Marczyk Piotr Waluś Marek Brown IPA Chachulski Dariusz Dowlasz Piotr Durtan Grzegorz Leonczyk Adrian Lubowicki Sławomir Miniuk Daniel Przybysz Paweł Przybysz Michał Rapiej Tomasz Stachowski Jacek Ulatowski Łukasz Witaszek Paweł Hefeweizen Błażejowski Bartłomiej Bogucki Maciej Bończak Bartłomiej Prus Piotr Domański Piotr Durtan Grzegorz Hajduk Bartosz Karpiński Mariusz Morawski Kamil Rogoziński Dawid Kostera Michał Wojtek Wiciński Staszewski Wiktor Walek Michał Hoppy Pils Bystryk Mariusz Chachulski Dariusz Hurko Aleksander Komorowski Artur KozłowskiBartosz Piątek Andrzej Stachowski Jacek Svach Janusz Ulatowski Łukasz Rauchmarzen Bystryk Mariusz Ciupke Maciej Duraj Jarosław Gadomski Jan Jasiński Leszek Onyszko Krzysztof Podeszwa Tomasz Krupa Jakub Stachowski Jacek Sworowski Jarosław Wasilewski Rafał Eisbock (Koźlak lodowy) Baranowski Jakub Bojczuk Sebastian Bystryk Mariusz Durtan Grzegorz Onyszko Krzysztof Pasieczny Artur Przeradzki Marcin Kołodyński Paweł Stachowski Jacek Śledziński Łukasz Zach Krzysztof Cydr wytrawny Chrostek Adam Durtan Grzegorz Gawin Mirosław Juszczyk Bartosz Zientek Karol Kordek Michał Kotarska Natasza Kotarski Radosław Krawczyk Dorota Mitczuk Jerzy Nguyen Robert Pasieczny Artur Piątek Andrzej Słowak Łukasz Stefaniak Michał Stepnowski Marcin Szuberski Łukasz Kudrycki Daniel Urbaniak Bartosz Wójciak Andrzej Ilość piw w finałach: 5 Stachowski Jacek 4 Durtan Grzegorz 4 Bystryk Mariusz 3 Gadomski Jan 3 Chachulski Dariusz 3 Jasiński Leszek 2 Ulatowski Łukasz 2 Hajduk Bartosz 2 Piątek Andrzej 2 Miniuk Daniel 2 Sworowski Jarosław 2 Onyszko Krzysztof 2 Pasieczny Artur 2 Kordek Michał
×