Skocz do zawartości

Jerzy Ponimirski

Members
 • Liczba zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jeżeli chodzi o forum, to wybierz podczas pisania postu więcej opcji i tam znajdziesz odpowiedni formularz (dodaj pliki). Możesz też dodawać zdjęcia do galerii http://www.piwo.org/gallery/ Witam na forum Ok, dzięki za info.
 2. Jeśli chodzi o spawanie to ja osobiście nie jestem specem w spawaniu kwasówki, sprzęt do tego jest więc na pewno będę próbował jak tylko będzie wolny czas.
 3. Jestem z Warszawy, myślę że za jakiś czas przedstawię moją aparaturę, kilka pomysłów już mam.
 4. Pozdrawiam, ja też jestem świeżakiem i będę potrzebował przynajmniej jednego kega do mojego nowego sprzętu. Może uda się coś załatwić. Powodzenia. Hej, nie ma problemu, napisz co dokładnie potrzeba, mam dostęp praktycznie do każdej pojemności i wymiaru. Mam trochę tego na stanie więc zawsze coś się znajdzie za rozsądne pieniądze. Mogę jutro zrobić pare fotek w warsztacie, to wrzucę co mogę zaproponować ale myślę że od 100 zł do 150 zł w zależności od pojemności i stanu. ps. Gdzie na tym forum można zdjęcia wrzucić???
 5. Pozdrawiam, ja też jestem świeżakiem i będę potrzebował przynajmniej jednego kega do mojego nowego sprzętu. Może uda się coś załatwić. Powodzenia. Hej, nie ma problemu, napisz co dokładnie potrzeba, mam dostęp praktycznie do każdej pojemności i wymiaru. Mam trochę tego na stanie więc zawsze coś się znajdzie za rozsądne pieniądze.
 6. Wit Pozdrawiam, ja też jestem świeżakiem i będę potrzebował przynajmniej jednego kega do mojego nowego sprzętu. Może uda się coś załatwić. Powodzenia. Hej, nie ma problemu, napisz co dokładnie potrzeba, mam dostęp praktycznie do każdej pojemności i wymiaru.
 7. Witam, szanownych użytkowników forum. Jestem smakoszem piwa a od nie dawna zacząłem się interesować piwowarstwem dlatego też pomysł aby zacząć korzystać z tego forum. Mam nadzieję że będę mógł również wspomóc wiele osób swoją wiedzą i możliwościami z zakresu przechowywania piwa ponieważ zajmuję się regeneracją beczek typu KEG i wszystkim co jest związane z tym tematem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...